Skocz do zawartości

Transit mkVII Challenger Mageo


marek230482

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, peja76 napisał(a):

:hmm: Ogólnie nic nie widzę, tylko ciemność:] żadnych namiarów...........

To są Twoje tereny więc sam wiesz najlepiej :lol:

Pierwszy to Mosina i Wielkopolski Park Narodowy z noclegiem na Osowej Górze. Druga to wydmy śródlądowe przy Warcie koło Pyzdr. 

1 godzinę temu, Misio napisał(a):

wspaniały wyjazd

oby więcej takich !

Dzięki!
A Ty kiedy ruszasz? Osiołek ogarnięty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 400
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, marek230482 napisał(a):

A Ty kiedy ruszasz? Osiołek ogarnięty? 

Odebrany od blacharza, ale widzę że mam jakiś mały problem z wyciekiem - chyba znowu paliwa...

O posprzątaniu itd nie było mowy...teraz będę chciał spróbować przed Częstochową ogarnąć ten wyciek, bo na majówkę jedziemy se po Polsce...więc pewnie znowu wpadnie mi z 2000km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BIGL napisał(a):

Brawo ty. Stare kasety były większe i starczały na dłużej .Obecne to porażka . Sam mam 2 szt. 

Przykro to mówić ale jak przesiądziesz się na Forda z zabudową to waga nie pozwoli na 2 kpl :)

Dlatego trzeba wybierać kraje gdzie serwis idzie zrobić na min co 2 stacji lub parkingu :) 

Przykre to jest, że u nas w kraju stacji jak na lekarstwo :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BIGL napisał(a):

Damy radę. 

:) coś na ten temat wiem :) i pod względem dostępności serwisu polecam Włochy :) 

Dla przykładu :

https://park4night.com/en/place/157723

Miejsce darmowe … trochę nie aktualne foty bo serwis, woda i prąd  free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało jeździcie. To nie chodzi o to że nie ma. Tak samo jak z wodą. To chodzi po prostu o ten komfort że zamiast co drugi dzień przeczesywać okolice w poszukiwaniu to robię to dwa razy rzadziej. Albo jak stanę i mnie tknie zostać dłużej niż dzień to nie muszę uciekać jak kot z pęcherzem. Wiem że mam zasoby i szambo na 4-5 dni. A jak pojadę bez dzieci to starczy na cały urlop :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek230482 napisał(a):

Albo jak stanę i mnie tknie zostać dłużej niż dzień to nie muszę uciekać jak kot z pęcherzem.

Tu dodatkowo jeszcze mi pomaga hulajnoga... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek230482 napisał(a):

Chyba mało jeździcie. To nie chodzi o to że nie ma. Tak samo jak z wodą. To chodzi po prostu o ten komfort że zamiast co drugi dzień przeczesywać okolice w poszukiwaniu to robię to dwa razy rzadziej. Albo jak stanę i mnie tknie zostać dłużej niż dzień to nie muszę uciekać jak kot z pęcherzem. Wiem że mam zasoby i szambo na 4-5 dni. A jak pojadę bez dzieci to starczy na cały urlop :P

 

Sorry nie wziąłem pod uwagę terrorystów :). My jeździmy sami i max 4 dni siedzimy w jednym miejscu. Nawet jeśli występuje problem przepełnionej kasety to jeśli parking ma serwis to wystarczy podejść :).  

A DMC to DMC :) 

O to to 

3 minuty temu, Misio napisał(a):

Tu dodatkowo jeszcze mi pomaga hulajnoga... ?

My mamy rowery elektryczne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.