Skocz do zawartości

MOBILEXPO 2009 10-11 października 2009 w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą zaczynam się zastanawiać nad zmianą nicku

 

A tak pisałem od początku by nick zmienić i myślę że tak zrobisz , podobnie jak ja bo coraz częściej będą do Ciebie pisać i mówić PlastElinka , podobnie jak w moim przypadku pisano i mówiono Wirek, aż w końcu zmieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tak czy inaczej będę w niedzielę... Mam nadzieję że ktoś się do Nas przyłączy.. Jak coś proszę o tel. ( numer w podpisie)

Szkoooda bishopku, że się nie zobaczymy :hehe:

I z Serkami też nie :hehe:

My jeszcze kawusia i za chwilę kierunek Skała - tam umówiliśmy się z PlastElinką i potem juz razem do Krakowa :niewiem:

Do zobaczenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażynko my też bardzo żałujemy , ale tak wyszło... :hehe:

 

Rodzinki Pianim-a i Serków na 100% pojawią się na targach w niedziele około godz. 11-30, 12. w Krakowie...

 

W razie czego znajomi mają mój numer tel. to można dzwonić... pózniej planujemy wypad w miasto pospacerować... nawet w deszczu

 

Przewodnikiem miał być Grzesiu... :niewiem:

 

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z żonką, rano w autko i kierunek Kraków. W Krakowie spory deszcz i ogromne korki, zwłaszcza w końcówce drogi dojazdowej do terenu targów.

Na miejscu byliśmy o 12.30, autko na parking i galopem do hali wystawowej sycić wzrok widokiem przyczepek, które nas interesowały (chcieliśmy naocznie obejrzeć: Hobby, LMC, FENDTA, Burstnera - bo którąś z tych marek zamierzamy sobie zafundować w nieodległej przyszłości). Wkraczamy do hali i rozczarowanie, bo te targi to jakieś nieporozumienie. Sześć przyczep kempingowych (3 Hobby, 1 czy 2 LMC, 1 Wilk i jeszcze jakieś pokraczne maleństwo). Aha jeszcze na dworze stała nowa NIewiadówka. Cena 43 tys. Wchodzimy do środka. Więcej na jej temat już nie potrafię napisać :niewiem:

Za to mnóstwo aut terenowych i różniastych sprzętów by niszczyć naturalne środowisko. One nas nie interesowały.

Sporo kamperów, ale one nas też nie interesowały. No, na parkingu widziałem kampera z emblematem forum i podpisem LEPCIAK. Ale Lepciaka w pobliżu nie było.

 

No nic, zaliczyliśmy fajną, relaksującą podróż - łącznie 500 km drogi w obie strony, godzinka zwiedzania i powrót. Gdyby nie rzęsisty deszczyk, pozwiedzalibyśmy nasze ulubione miasto (już nie wiem po raz który).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie wróciłem z targów do domu - faktycznie, oferta przyczep raczej skromna. Dodatkowym minusem był raczej jeden typ przyczep - czyli sypialnie na kółkach - zdecydowanie brakowało mi jakiejś salonki... Za to spory przegląd kamperów, choć niestety ceny niektórych kosmiczne :niewiem: Podobało mi się za to kilka zabudów - samoróbek. Utwierdzają mnie one w przekonaniu, że kampera może zbudować praktycznie każdy majsterkowicz...

Pzdr, Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powolniak, Dziwne, że nie spotkaliśmy się na targach, a była nas spora grupa tzn. Noemi_s Grace i Adje, Lepciak, Janusz_S, Dżuma, Filipinka, Adam_H, Darek126N, Jenna, Jack, no i my czyli Yabulony. Sptkaiśmy się właśnie około 12.30 w barku na końcu hali. Trudno było przegapić nasze forumowe towarzystwo, które witało się dosyć głośno za co przepraszamy innych zwiedzających, a potem było przymierzanie prototypu forumowego polarka :niewiem: Spotkanie było SUPER, pogadaliśmy, pooglądaliśmy przyczepy i kampery (fakt, że nie na kieszeń większości osó:hehe:. Dzięki wszystkim za towarzystwo i bardzo miłą atmosferę. Jeżeli uda mi się to jutro też chętnie podjadę na targi spotkać się z innymi forumowiczami. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję wszystkim za spotkanie :bukiet: - wreszcie udało się zebrać większą grupą, bo do tej pory spotkania krakowskie były jakieś takie kameralne :hehe: ...

Pooglądaliśmy sprzęt (nie na nasze kieszenie :niewiem:), pojedliśmy :hehe: , a przede wszystkim sympatycznie sobie porozmawialiśmy... A potem część z nas zrobiła sobie spacer po Starym Mieście...

Mam nadzieję, że spotkanie powtórzymy już niedługo, bez konieczności czekania na kolejne targi...

Do zobaczenia więc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilki - dojechaliśmy szczęśliwie do domku :hehe:

Nasze nowe CB wypróbowane :hehe:

My też dziękujemy za super spotkanie :niewiem:

Naszej przewodniczce za oprowadzenie po Krakowie - koniecznie musimy to powtórzyć :hehe:

Juz za Wami tęsknimy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.