Skocz do zawartości

MOBILEXPO 2009 10-11 października 2009 w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To może 12.30 - Tomyi miał być rano, do 13 zdąży 3 razy wszystko obejrzeć :ok:. Yabulon - jeśli będziesz później to do nas dołączysz, spotkanie trochę potrwa... Myślę nad miejscem spotkania, bo nie wiem jak tym razem będzie urządzona powierzchnia wystawiennicza. Może spotkajmy się przed głównym wejściem do Pawilonu A: http://www.centrumtargowe.com.pl/index.php?id=12 (patrząc z parkingu wejście znajduje się po prawej stronie).

Ci, którzy dojadą później złapią nas telefonicznie - mój telefon jest w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie GPS`a to pytajcie o ul. Klimeckiego

Abo jeszcze lepiej

http://map24.interia.pl/

Punkt początkowy Rondo Ofiar Katynia

Punkt końcowy ul. Klimeckiego

Na rondzie wjeżdżasz od strony ul. Jasnogórskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spotkajmy się przed głównym wejściem do Pawilonu A:

A jak dojechać do centrum targowego :ok:

Przyjedziemy od strony Olkusza...

 

Adje - zadzwońcie do mnie, umówimy się, ja też pojadę od tamtej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pawilonie A na wszystkich targach jest bar. Na końcu, po lewej. To może tam?

 

No właśnie, nie jestem pewna, czy na każdych targach ten bar jest czynny :ok:. Jeśli jest to i tak do niego pójdziemy :ok:.... Gdyby się zdarzyło, że baru nie ma to moglibyśmy się szukać... Chyba bezpieczniej będzie przy wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak już niektórzy wiedzą... na tegorocznych targach Mobilexpo nie będziemy organizować sklepu z akcesoriami.

Ale.... przygotowaliśmy akcję promocyjną pod hasłem "Nocne zakupy z Elcamp-em " :ok:

O co chodzi..... a no o to że zaraz po targach w sobotę, zapraszamy wszystkich do naszej siedziby w Krakowie przy ul. Zawiłej 34. Nasz sklep będzie do dyspozycji. Będą naprawdę duże rabaty.

 

Oprócz promcyjnych cen przygotowaliśmy program artystyczny :ok:

Będą pokazy tańca oraz dla chętnych nauka podstawowych kroków Salsy :wyszczerzony:

 

I jeszcze coś..... nie bedzie potrzebny własny środek lokomocji... zorganizowaliśmy specjalny autokar, który przywiezie chętnych z Chemobodowy. Przystanek będzie specjalnie oznaczony. A w sobotę bedziemy rozdawać darmowe bileciki, które będą upowazniały do przejazdu w obie strony.

Wyjazd ok. 17 - powrót planowany przed godziną 22.

Wszystkie szczegóły poznacie na miejscu na naszym stoisku.

 

Do zobaczenia :spoko

 

 

 

 

Noc z Elcamp-em

 

ZASADY UDZIELANIA STAŁYCH RABATÓW

 

 

Każdy kto w sobotę 10-tego października 2009 od godz. 1800 odwiedzi siedzibę firmy Elcamp na ul. Zawiłej 34 w Krakowie i dokona zakupu:

 

Za kwotę minimum 100 zł do 199zł otrzymuje stały rabat na części i akcesoria w wysokości 3% a na usługi serwisowe 5%

 

Za kwotę 200 zł do 299 zł otrzymuje stały rabat na części i akcesoria w wysokości 5% a na usługi serwisowe 7%

 

Za kwotę 300 zł do 499 zł stały rabat na części i akcesoria w wysokości 7% a na usługi serwisowe 10%

 

Za kwotę 500 zł i więcej stały rabat na części i akcesoria w wysokości 10% a na usługi serwisowe 15%

 

Rabaty obowiązują do końca 2010 roku.

 

Autobus po rabaty odjeżdża z przystanku Elcamp o godz. 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dojechać do centrum targowego

 

Taką oto dostałem instrukcje dojazdu na targi:

 

Dla tych którzy nie mają GPS i nie byli jeszcze u nas podaję trasę dojazdu:

 

- od strony Katowic i Chyżnego kierujemy się obwodnicą w stronę Rzeszowa i opuszczamy ją na zjeździe Sanktuarium Łagiewniki ( ważne) dalej kierunek Busko cały czas prosto do skrzyżowania Klimeckiego/Powstańców Wielkopolskich – skręcamy w lewo w Klimeckiego

 

- od strony Warszawy polecam skręt w lewo pod estakadą przy wjeździe do miasta na kierunek Sandomierz i po około 5 km w prawo na Chyżne i dalej cały czas prosto przez most na Wiśle i na trzecich światłach za Wisłą w prawo w Klimeckiego

 

Do zobaczenia - moją bude mam nadzieje poznacie.

Dżuma - cieszę się na spotkanie.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteśmy umówieni o 12,30 przed głównym wejściem?

my chyba podjedziemy z PlastElinką :bzik:

Bardzo mi miło... Swoją drogą zaczynam się zastanawiać nad zmianą nicku :ok::ok::bzik:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.