Skocz do zawartości

Pytanie do klubowiczów z Wrocławia


rav509

Rekomendowane odpowiedzi

A propos, czy jest jakiś paragraf zabraniający parkować przyczepą pod swoim blokiem?

 

Kiedyś była dyskusja tu na forum i z tego co pamiętam użytkownicy wspominali, że spółdzielnie mają w regulaminie takie zakazy.

 

 

 

Chyba conieco było w tym temacie:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5247&highlight=parkowanie+pod

 

 

A jak nie to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zrobi parking na 10 przyczep, to poza kosztem samego placu, wszelkie inne koszty są podobne, jak dla parkingu na 100 przyczep

 

Na całe szczęście teren o którym mowa należy do mojego znajomego i rosną na razie tam krzaki [około 3000m2], a ja sprzedałem mu pomysł. Powiedział OK, tylko muszę zorientować się w temacie. Więc koszty dzierżawy odpadają (my się dogadamy:) ) Zostały by tylko koszty założenia działalności, ubezpieczenia no i podatek: :swieca: aaaa i utwardzenia terenu.

 

 

A propos, czy jest jakiś paragraf zabraniający parkować przyczepą pod swoim blokiem?

 

Chyba nie, ale we Wrocławiu zarządcami parkingu pod blokiem jest wspólnota mieszkaniowa i to od niej zależy czy pozwolą przyczepkę tam parkować czy nie. Ze względu na to, że miejsc jest mniej niż samochodów ciężko będzie uzyskać takową zgodę (chyba że się jest w Zarządzie), no i wiecznie wkurzeni sąsiedzi co nie mogą zaparkować auta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział OK, tylko muszę zorientować się w temacie. Więc koszty dzierżawy odpadają (my się dogadamy :) )

 

wg mnie od razu musi być wszystko jasne Po co potem niepotrzebne :swieca::look:

 

a swoja droga u mnie na osiedlu jest parking - w sumie to jest zamykany plac , klucze maja osoby które płacą abonament 50zł/mies. i jeszcze nie widziałem tam nigdy przyczepy

A przyczepek zimujących pod blokiem u mnie na osiedlu bedzie ponad 10 szt.

 

także życze Ci dobrze ale jak widzisz u mnie taki parking to porażka nawet w kwocie 50zł

p.s.

osiedle nie jest małe bo liczy ok 25tys. mieszkańców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav509, tylko jak zgłosicie działalność polegającą na parkowaniu przyczep, to automatycznie opłaty za grunt gwałtownie wzrosną. Te koszty musisz przewidzieć i utopić w tej działalności. Nie chcę Cię odstraszać, tylko nakierować, gdzie powinieneś szukać zagrożeń. Na pewno jeszcze paru kolegów Ci podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tu jest alternatywa dla Koleżeństwa z Wrocławia i okolic. http://www.przechowalnia.eu/ - patrz cennik.

Myślę, że nie jest to majątek. Gdyby ten Wrocław był bliżej Poznania...

 

 

Jak na razie mam miejsce pod dachem dla swojej budki, ale może się do zmienić , dzięki za link może się i przyda , oby nie bo teraz mam do budki 5 km a tak bym miał od 25 do 30 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ja pytałem o miejsce w innym temacie to nie było podpowiedzi :)

 

ale do sedna... ja osobiście szukam docelowo miejsca na przyczepkę ale w sezonie... bo poza sezonem wywożę ją 100km od Wrocławia i mam spokój...

tak sobie liczę i przy cenie 100-150zł za miesiąc raczej bym się nie zdecydował... taniej wyjdzie wycieczka po 100km i przywiezienie przyczepki przed jakimś wyjazdem...

 

za to cena 50zł brzmi już całkiem rozsądnie :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ja pytałem o miejsce w innym temacie to nie było podpowiedzi

 

Bardzo Cię przepraszam, że nie wpadlem na ta stronę wczęsniej. Teraz wiem, ze zamiast szukac dla siebie miejsca w Poznaniu, powinienem szukac dla Ciebie we Wrocławiu. Nastepnym razem się poprawię :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.