Skocz do zawartości

Zlot Listopad 11-15 Toruń - Dzień Niepodległości Polski !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rzucam ogólnie hasło a może zorganizować jakiś lokalny zlot w październiku/listopadzie na Mazowszu ?????????? (w listopadzie 11 święto wypada w środę tak więc 7-11 albo 11-15 dość fajny długi weekend) wiem do dość późno i pogoda może być różna ale czemu NIE ? Przez ostatnie lata było OK. Ostatnio nawet byłem Campingiem w tym terminie i było sympatycznie.

Nie wiem dokładnie gdzie ale Borki (5 km od Tomaszowa Maz) Warka albo Zdwórz (20 k od Płocka) czemu nie. Można by sprawdzić swoje Campingi ogrzewanie itp :ok: bez większej organizacji zlotu. Po prostu ustalić miejsce zadzwonić zarezerwować i tyle. Aby było Blisko w razie brzydkiej pogody powrót do domu.(nie musi być nas dużo)

Co wy na to ??????? Jak głupi pomysł to piszcie A może ten Listopad wypali :bzik: i będzie fajnie sezon się przesunie

Pozdrawiam wszystkich

 

Lista chetnych na spotkanie w Toruniu w dniach 11 - 15 listopada (od środy do niedzieli) na campingu Tramp małe hasło przewodnie uczczenie Dnia Niepodległości Polski 11 listopada.

 

 

1. Kondzio z królową

2. Mymlonki sztuk 4,

3. kit

4. Wirek

5. irek w + 2

6. funkiaa

7.Andreas

8.maciekzal56

9.GREJZI

10.macieku

11.radwan

12.archisan - Grzegorz z Krystyną

13.kipek - Mirek

14.ptaku

15.

 

 

DRUGA KOŃCOWA LISTA CHETNYCH NA ZLOT -

1. Kondzio z królową

2.ptaku

3.maciekzal56

4.archisan - Grzegorz i Krystyna

5. kipek - Mirek

6.kit

7.radwan

8.Andreas

9.funkiaa

10.irek w

11.Koala z misią

12.luksusowa_buda

13.

14.

15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich.

Widzę że już jest troch chętnych tak wiec pomysł nie jest całkiem szalony.

Jak wiadomo pewnie wszystko będzie zależało od pogody ale trzeba być dobrej myśli. :hmm:

To byłby test dla nas i naszych przyczep to w końcu środek jesieni. :swieca:

Jak wiadomo większość Campingów w listopadzie jest już zamknięta dlatego na początku tygodnia podzwonię po Campingach (zaczynając od Zdworza) aby dowiedzieć się jak oni widza nasza inicjatywę. :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look: Skoro termin jeszcze późniejszy niż spotkanko w Bieszczadach :swieca: to trzeba będzie wykasować z nazwy naszego spotkanka „- zakończenie sezonu 2009” .Aleś kondzio narobił chyba „Baner” trzeba będzie przerabiać. :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Warce (tak z sentymentu :look: ) bez przyczepy. Na bramie napis, że "w dniu dzisiejszym otwarte od godz. 13.00". Pochodziliśmy rodzinnie po rynku, zjedliśmy lody włoskie, zakupiłem świeżego browarka i podjechałem jeszcze raz o 13.20 i niestety dalej zamknięte.

Na placu był jeden kamper i jedna przyczepa oraz...zero oznak życia.

Krótki ten sezon w Polsce...... :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po dzwoniłem po campingach i sprawa wygląda tak:

1.Jesli chodzi o Zdwórz to odpada :hmm: jest czynny do końca września i nie chcą otworzyć w listopadzie nawet dla zorganizowanej grupy – podobna SA nie przygotowani na prace w tym okresie.

2. Borki raczej tak ale kazali zadzwonić jutro. :hmm:

3.Warka nie ma problemu. Sa chętni i przygotowani. Musza tylko dostać potwierdzenie do ok. 15-20 października. :swieca:

 

Czekam na wasze komentarze ????? co wy o tym myślicie????? :hmm:

A może jakieś inne miejsce ?????

A może Kazimierz ??? tam podobno są dwa Campingi całkiem niezłe –nie wiem nie byłem taką informacje dostałem od Rysiaczka.a jest co robić w takie dni. :look:

A może coś na północy kraju tam jest zawsze trochę cieplej ?

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani w Warce jesteście zawsze mile widziani , fakt to że będę już po sezonie ,ale takie doborowe towarzystwo.... to przyjmę nawet w totalną zimę ....

Łazienki są ogrzewane i nawet woda leci ciepła :swieca:

Zapraszam Was Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.