Skocz do zawartości

Prosze o porade... bo nie wiem co sądzić. Kamper!!!


Adam1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiem że ten temat nadaje sie na zupełnie inne forum ale jednak ja jestem związany z Karawaning.pl i dlatego napisze tutaj.

 

Ogólnie budowa kamperów (chodzi o zabudowe) i przyczep nie wiele sie różni... stąd moje pytanie:

 

Uda sie jeszcze z tego coś zrobic? chciaż tak na pierwszy rzut oka :hehe: ????

 

http://moto.allegro.pl/item742596214_fiat_peugeot_autocamping_2_5d_54kw.html

 

proszę o porade bardziej doświadczonych w sprawach napraw i renowacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :ok:

myślę bardzo głęboko :ok: daruj sobie ten samochodzik :ok: na 100% jest to gąbka :hehe: , alkowa już była naprawiana :ok: , zerkni j na lewy bok i prawy , jeszcze nie niewiadomo co z podłogą :ok: , nigdy nie sugeruj się ceną i rocznikiem , sam dotknij , powąchaj , a wszystko będziesz wiedział :hehe:

pozdrawiam :tuk: , lepiej szczelną przyczepką podróżować niż kamperem zalanym :ok:

 

koszty są duże jeżeli wogóle da się cosik z tego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie że nie kupuje sie aut przez allegro... trzeba jechac obejrzec... i ja to wiem.

Myśle sobie tylko, że cena bedzie adekwatna do jakości, tylko w to kompletne zalanie nie wierze tak do końca, a co do składaka to czy jest sens montowac kampera z innych kamperów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu mnie również wydaje się że to totalna gąbka, zresztą po zdjęciach widać już szeroko pojęte rozszczelnienie tej budki które wydaje mi się że nie istnieje od miesiąca ani od dwóch . moim zdaniem gra nie warta zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zgasiliście chłopaka :hehe: Każdy widzi że ze zdjęć ciekawie nie wygląda ale jak jest faktycznie to dowie się ten co go dokładnie na żywo obejrzy A druga sprawa to nie wiadomo jakie są możliwości i umiejętności Adama Wiadomo że ten przypadek wymaga ogromnego nakładu pracy i funduszy ale z tego pewnie sobie zainteresowany zdaje sprawe Pozatym to ludzie tworzą kampery od podstaw i robią totalną samoróbke a tu jakaś baza by była ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

 

Żadnych nowych wniosków. Właściwie powiedziane zostało tylko to co sam widze a nie o to do końca mi chodziło. Można założyc że zacieka i można w nim rybki chodować. Ale równie dobrze można założyc odwrotnie. Naturalnym jest że nigdy bym go nie kupił gdyby zaciekał i myślałem, że na tyle mnie znacie... chodziło mi tylko o rozważenie czy warto wogle dzownic... zresztą sam już nie wiem o co mi chodziło... dajmy temu luzzz

 

Apeluje o zamknięcie tematu!

:hehe:

 

Kitek Ty jeden zrozumiałes moje intencje :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś baza by była ...

 

No właśnie , ale brak tej bazy , Kit-u widzisz , że nawet blacha porozrywana i kto wie ile czasu tak jest i ile wody sie tam dostało . Sam widziałeś w mojej budce mała dziureczka i już mokro było i gnić zaczeła i dobrze , że w porę zobaczyłem i za Twoją radą odpowiednio zabezpieczyłem , a była to tyci dziureczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem Rysiu i zdaje sobie ze wszystkiego sprawe :hehe: ale może nie jest tak tragicznie i udałoby się co nieco uratować? kto wie :hehe: a auto, rama, wyposażenie jest Oczywista oczywistość że trza by się konstrukcją zabudowy zająć poszyciem i uszczelnieniem Tu Adam sam musi wiedzieć czy da rade itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.