Skocz do zawartości

zachodniopomorskie


Rekomendowane odpowiedzi

ja mogę w zasadzie w każdy wekend .... no chyba że jakieś infekcje adas przywlecze z przedszkola to wtedy odpadamy ale generalnie jesteśmy chętni w każdy wekend. Jeżeli będzie deklaracja na chociaż 3 przyczepy to jedźmy.

inna spawa ze nie kazdemu pasuje z nami ....... bo male dzieci jednak determinuja sposob spedzania czasu na wyjezdzie..

(sory za brak polskich znakow ale mam córkę na kolanach i moge pisać tylko prawą łapą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale czy nas w 3 przyczepy gdzieś przyjmą? Jak po sezonie. Wysłałem maila do Drawtura ale nie odp jeszcze.

 

Irek będzie dostępny w ostatni weekend października, ale Święto Zmarłych w niedzielę...

 

Wypada na 6-8 listopada, a 14-15 Maciej jest zajęty w Toruniu ( zresztą 14-15 my nie bardzo możemy ale walczę może sam z chłopakami pojadę do Torunia ).

 

Małe dzieci ciągle śpią :ok::ok::bzik: ja mogę wóziem dookola cycepy :bzik:

 

To co szukamy intensywnie miejscówki na 6-8 listopada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe dzieci ciągle śpią ja mogę wóziem dookola cycepy

 

To co szukamy intensywnie miejscówki na 6-8 listopada...

w ostateczności zostaje nam wrzosowo u moich Rodziców

Strona mojego Brata:

http://urbaniak.info.pl/page_28.html

bylem u rodzicow latem i na upartego mozna tam rozstawiac przyczepy

miejsca jest na max+a prad tez jest ..... lazienka jest tylko w domkach ale raczej w tym terminie nic nie bedzie zajete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myslę ze chyba w najblizszy wekend tez gdzies urwiemy sie z cycepką (bo dzieci maja ozdrowiec i mamy troszke filmów do obejrzenia)

może smigniemy do nietoperka na trasę MRU (tylko trzeba poszukać jakiegoś campingu w okolicy) a jak nie to zostają posesje znajomych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nas w 3 przyczepy gdzieś przyjmą? Jak po sezonie. Wysłałem maila do Drawtura ale nie odp jeszcze.

 

Irek będzie dostępny w ostatni weekend października, ale Święto Zmarłych w niedzielę...

 

Wypada na 6-8 listopada, a 14-15 Maciej jest zajęty w Toruniu ( zresztą 14-15 my nie bardzo możemy ale walczę może sam z chłopakami pojadę do Torunia ).

 

Małe dzieci ciągle śpią :bzik::>:hmm: ja mogę wóziem dookola cycepy :bzik:

 

To co szukamy intensywnie miejscówki na 6-8 listopada...

 

Pozwolę sobie się wtrącić, jako że owy Camp jest "bardzo mi bliski" :ok: Obiekt jako plac jest czynny cały rok, mój ojciec który jest właścicielem mieszka tutaj 365 dni w roku. Cała infrastruktura tj. stołówka, kawiarnia, port czynna raczej tylko w sezonie. Co do wypożyczania sprzętu wodnego na pewno można się dogadać na miejscu. Ojciec nie odpisuje na maila jako że siedzi teraz w Chorwacji ale będzie w poniedziałek także na pewno odpisze. Jeśli mógłbym jakoś pomóc to pytajcie, nie wiem może wszystkiego jako że mam swoją pracę a na Drawtur i mnie jako sternika przyjdzie jeszcze czas kiedyś. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp Tęcza - są latryny :ok:

 

Jest też w budynku dostępna toaleta i prysznic, można przyjeżdżać, jakieś 17 km od Międzyrzecza.

 

http://camping-tecza.pl/kontakt_dojazd.html

 

 

Jest też pole:

 

http://www.nietoperz.eu/ z prądem ale bez toalet i prysznica ( jakaś toaleta polowa, pewnie wieje w

 

:ok: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewir, czyli wyjazd do Drawtura można planować?

 

Jak jest z dostępnością sanitariatów z prysznicami, najlepiej zamkniętych coby wiatr nie chulał po rajtach?

 

Można można co prawda patrząc na obecną pogodę to może być niezły hardcore :krzykacz: W ten weekend wszyscy już pakowali swoje budki w ciepłe sweterki. Sanitariaty będą, i będzie ciepła woda jeśli tylko będą chętni. Łazieneczki są zamykane jak najbardziej natomiast nie są ogrzewane także jak uważacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Ja jestem bardzo bardzo zainteresowany zlotem w regionie.

W tym roku już nie. 24-11 urodził mi się syn niech podrośnie.

W przyszłym roku możemy się zlecieć gdzieś w maju.

 

Radek P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja też jestem ZA, na jesieni nie udało się zebrać na wypad. Będziemy w maju się organizować na jakieś spotkanie weekendowe

Popieram :-)

Ps. Gratulacje dla szczęśliwych Taty i Mamy.

Też podłączam sie pod gratulacje .... z drugiej strony Ewka jak pojechała do drawska to miala 2 lub 3 tygodnie .... nic nie sugeruję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja też jestem ZA, na jesieni nie udało się zebrać na wypad. Będziemy w maju się organizować na jakieś spotkanie weekendowe

Popieram :-)

Ps. Gratulacje dla szczęśliwych Taty i Mamy.

Też podłączam sie pod gratulacje .... z drugiej strony Ewka jak pojechała do drawska to miala 2 lub 3 tygodnie .... nic nie sugeruję :-)

 

 

dzięki Panowie za gratulacje

 

Moj starszy synek niał 2,5 miesiąca jak pierwszy raz był na kampingu w Dominikowie ale to było lato.

W maju jak nie Sława to na pewno gdzieś u nas może morze lub Drwa Tur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.