Skocz do zawartości

Zimowanie przyczepy


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

W innej fali emigracji kiedyś już wyjechałem, ale będąc wychowanym na Żeromskim wróciłem.

Jednak nie wiem czy zrobiłem dobrze.

Teraz już chyba za stary jestem.

I leniwy.

Jakoś dam radę, choć kusi mnie emerytura w Grecji.

Tam zawsze jest powyżej 15 stopni, a poza tym jest to Kraj jakże miłej mej duszy, wiecznej prowizorki i w dodatku legalnej.

Czyli DLA ludzi.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekl ostatnio w Grecji było za gorąco - dobrze ponad 15 stopni a to za sprawą płonących lasów na całym terytoriom. W zeszłym roku mieli tam śnieg więc Twoje informacje na temat doskonałej pogody w tym kraju są conajmniej wypaczone.

Wierząc w Twoją emigrację do Hellady obiecuję, że Was tam odwiedzimy i powitamy po Waszemu: kalimera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie wiem dalej... hehe... powiedzili, że nie trzeba nic zgłaszać więcej im nie zamierzam się napraszać :ok: Może z tym dziennikiem chodziło o talice budowy? Eee, tam nie będe brał do głowy :niewiem: Roboty w tym tygodniu pójdą w ruch tak czy siak. Narazie kupiliśmy stal. Kosztowało to nas ok 700-800zł (tu nie dokładnie wyceniam bo prócz wiatki będziemy robić daszek nad schodami wejściowymi do domu i podzieliłem koszta na oko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie wiem dalej... hehe... powiedzili, że nie trzeba nic zgłaszać więcej im nie zamierzam się napraszać :ok: Może z tym dziennikiem chodziło o talice budowy? Eee, tam nie będe brał do głowy :niewiem: Roboty w tym tygodniu pójdą w ruch tak czy siak. Narazie kupiliśmy stal. Kosztowało to nas ok 700-800zł (tu nie dokładnie wyceniam bo prócz wiatki będziemy robić daszek nad schodami wejściowymi do domu i podzieliłem koszta na oko).

Zgodnie z prawe budowalnym wiata musi być zgłoszona (jako zgłoszenie a nie pozwolenie na budowe) NA takie zgłoszenie UM ma miesiąc na odpowiedź. Jak nie odpowie do miesiąca to tak samo jak by sie zgodził. W Katowicach odpowiadaja bardzo szybko. I jeszcze jedno - taka wiata ma maksymalny metraż, nie pamiętam ile ale to łatwo zjadziesz w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie mało, ale jak sie orientowałem w wiatah w okolicznych stolarniach to chcieli koło 10.000 zl za wiate tak pod auto i cycepe. Ta ma jedna zalete - nie bedzie straszyć w ogrodzie i bedzie w przyczepie jasno. Wada - taki ładnych dach może sie szybko zbrudzic i wszystko będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta wiata z allegro :ok: .Ale mam jedną uwage brak jest rynienki do odprowadzania wody :niewiem: .A podłoże obok wiaty to ziemia więc będzie chlapało błotkiem tak na wysokość kolan .Ale jest na to rada :wysypać to miejsce drobnym kamieniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.