Skocz do zawartości

Hobby 430


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

konrad_b,

Widać , że zadbana . Gratuluję !!!

Chyba razem chrzciny urządzimy ??? :hehe::hehe:

Czekam na opis .

:hehe::hehe::jump:

PS - Widzę , że Maxiu też dorobił się haka . :hehe:

 

opis wrzuciłem :hehe:

chrzciny chyba w Borkach (Sława trochę za daleko), a może wcześniej odwiedzę Kolegów w Nidzicy :hehe: (pracuje nad żonką, bo musi zostać w domu z maluszkiem)

maksiu dostał haka, widać nie czytałeś burzliwego wątku p/t hak automat czy na śruby :hehe:

powiem tylko, że w piątek jeszcze nie było podpiętej instalacji, a na sobotę o 11 byłem umówiony na zakup :hehe:, ale dało radę :jump:

 

ps mam podobne odczucia co do prowadzenia - mimo że budka cięższa, to hamowanie o wiele lepsze jak z niewiadką

jednak hamulec to dobra rzecz :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widać nie czytałeś burzliwego wątku p/t hak automat czy na śruby :hehe:

Wątek czytałem ale nie zdążyłem pewnie do końca bo latałem za przyczepą :hehe: Głosu nie zabierałem bo wiem , że i tak zadecydowałbyś po swojemu . Każdy ma swoje priorytety i odmienne zdanie . Zapewne wybrałeś kompromis , coś funkcjonalnego i idealnego do Twoich potrzeb . :hehe:

 

[ Dodano: Pon 01 Mar, 2010 08:14 ]

jednak hamulec to dobra rzecz

Oj taaak ! Dopóki nie masz to tego nie wiesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad_b, PIĘKNA :biwak::hop1: , Gratuluję zakupu. Mam nadzieję że też za parę latek wymienię swój ogonek i właśnie takie rozwiązanie wydaje się być najlepszym kompromisem masa/rozkład/cena dla rodziny 2+2.

Pozdrawiam

 

Dziękuję Wszystkim

 

a czy to był dobry wybór, okaże się za jakiś czas :ok:

nie ukrywam że trochę obawiam się tych prawie 20lat :hop1:

pożyjemy zobaczymy :hop1:

 

co do układu/masy/wymiarów to jest OK, tu naprawdę jestem mega zadowolony

drugim fajnym rozwiązaniem jest układ cepki np Fingerów - duże spanie/siedzenie z z tyłu

i duże spanie z przodu, ale to już większe budki - min 450cm wew.

 

ja chciałem się zmieścić w tych 6m całkowitej i tu się udało,

bo przy stosunkowo dużym wnętrzu 430cm, długość całkowita to 557cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnym rozwiązaniem jest układ cepki np Fingerów - duże spanie/siedzenie z z tyłu

i duże spanie z przodu

To prawda . Mi ten układ bardzo pasuje choć przyznam , że natchniony Hobb'itką sąsiada Boss'a marzyłem o właśnie tej przyczepie .

Cóż trafiła się ta i :biwak: nie będę . Wszelkie porównania co do metrażu nie mają sensu . Liczy się to , czy ten układ , metraż danej osobie odpowiada . Każdy ma swoje za i przeciw .

Wygląda na to , że przyczepy , moja i Konrada , są tymi co spełniają nasze oczekiwania na dzień dzisiejszy .

Jedna sprawa to marzenia a inna to możliwości ($). I właśnie te możliwości są najwiekszą barierą.

Na wypasy przyjdzie , być może , jeszcze czas . :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa to marzenia a inna to możliwości ($). I właśnie te możliwości są najwiekszą barierą.

Na wypasy przyjdzie , być może , jeszcze czas . :hop1:

 

i tu jest problem, bo u mnie młodsza oznacza zmianę DMC, nowsze hobby mają po 1350kg :ok:

więc idealnie było by tak - to co mam teraz, ale tak w dacie z dwójką na początku :hop1: (rocznik 2000 w górę)

 

wtedy wiem, że mam 10lat spokojnej jazdy :hop1:

 

poza tym jakbyśmy teraz kupili "wypasy", to o czym by człowiek marzył ? :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jakbyśmy teraz kupili "wypasy", to o czym by człowiek marzył ?

 

do kazdego wypasu jest taka lista dodatkow ze jest o czym pomarzyc :biwak:

 

hobby to taka budka ze nikt nie bedzie sie zastanawial co to za wynalazek, pozatym to jedna z nielicznych marek ktora traci malo na wartosci z wiekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jakbyśmy teraz kupili "wypasy", to o czym by człowiek marzył ?

 

do kazdego wypasu jest taka lista dodatkow ze jest o czym pomarzyc :biwak:

 

niby tak, ale wiesz, po przesiadce z niewiadki można by doznać szoku

a tak stopniowo, krok po kroku :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.