Skocz do zawartości

KGP


adje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też parę razy zdobyłem koronę przez oststnie 3 lata.. Aaaa, nie; nie taką ;)

Gratki! Papier jest, blacha jest, nie ma lipy!

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pora na małe podsumowanie.

Od rozpoczęcia przygody wejściem na Śnieżnik, do jej zakończenia na Łysicy upłynęło 19 miesięcy.

Na wyjazdach przyczepowych zdobyliśmy 26 szczytów, 1 na namiotowym, 1 na domkowym.

W sumie było to 18 wyjazdów - 16 przyczepowych i po jednym j/w.

Na wyjazdach zatrzymaliśmy się na 11 kempingach i 13 miejscach “na dziko”

16 z 28  szczytów KGP zdobyliśmy po raz pierwszy.

Po raz pierwszy byliśmy w 11 z 28 pasm górskich.

18 wyjazdów to przejechane 8100 km.

By zdobyć wszystkie 28 szczytów przeszliśmy   około 350 km i 30 przejechaliśmy na rowerach.

Przewyższenie to w sumie 14400 m.

Tyle w temacie liczb.

A reszta? Fajny projekt. 

Dużo wędrujemy po górach. Nie są to wędrówki tylko koło komina ale gdzieś dalej też się zdarza. Tyle, że to zazwyczaj “przy okazji”

KGP  była napędem by tych okazji szukać znacznie częściej. Poza tym zawsze jakieś góry były odsuwane na dalszy plan,bo może lepiej gdzieś wyżej, bo inne wydawały się bardziej widokowe, ciekawsze…

A tu nagle pojawił się projekt mobilizujące by zajrzeć we wszystkie pasma górskie.

Nagle okazało się, że są góry w których nawet w weekend spotyka się na szlaku pojedynczych  górołazów, że te mniej znane, niższe są równie ciekawe i widokowe co inne.

Że w tych niskich są czasem zdarzają się bardziej strome podejścia niż w wysokich.

Odkryliśmy wiele wspaniałych miejsc, ciekawych szlaków, klimatycznych schronisk.

W każde chce się wrócić, szczególnie w te mniej uczęszczane, mniej zadeptywane.

Teraz już nie na szczyty wyznaczone a leżące w ich okolicy. Bardziej zwiedzić, powłóczyć się a nie tylko zaliczyć.

Choć i tak uważam, że nasze zaliczanie było dość rozbudowane. Spotkaliśmy na szlaku osoby które dosłownie zaliczały- kilka szczytów  w jeden dzień. Niemal biegiem wejście-zejście, przejazd i znowu to samo. Dla mnie to się mija z celem ale każdy może zrobić jak chce.

Tak czy owak polecam KGP

Cześć Górom - Górom cześć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super relacja - gratki.

My także kochamy góry i przed dzieciakami co roku jeździliśmy w góry, głównie Tatry.

Jak przyszły dzieciaki ten okres się skończył, choć ostatnimi laty udało się trochę wrócić do korzeni i z dzieciakami zrobione 3 korony czy Łysica. 

Tak czy siak, widziałem mniej niż połowę "Waszych szczytów", więc jest co nadrabiać. Super, że chwalicie nasze polskie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie słowa n/t relacji. 

Gratuluję wszystkim którzy dotrwali do końca tego tasiemca.

Mam nadzieję, ze pomysły na spacery i miejsca postoju się przydadzą.

Do zobaczenia na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też - jak chyba wszyscy widzą po moich relacjach - uwielbiam góry, zwłaszcza wysokie; ale nieco inaczej: Rzadko wchodzę na nie pieszo, ale zdarza się.

Dołączam się do gratulacji. Bardzo fajnie, że podawałeś miejsca postoju/biwakowania/kempingi, to są bardzo cenne informacje - dziękuję za nie na pewno zostaną wykorzystane ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za super ciekawą relację :) Świetny projekt - serdeczne gratulacje :brawo: Kiedyś myślałam o KGP, ale tak dla samej  siebie bez odznak i dyplomów,  nawet kilka górek zaliczonych, ale do tylu wypraw w góry, nie namówię Artura, a samej to nie ta frajda i logistycznie trudniej. Tak więc tym bardziej super, że mogliście to razem zrobić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.