Skocz do zawartości

I po zlocie... :(


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki dla wszystkich za wspaniałą zabawę. :bukiet:

 

To przed Sławą nie ma wcześniejszego zlotu ??

 

I tu jest problem bo do maja pozostało jeszcze blisko 8 miesięcy...

To niemożliwe.... :slina::-]:-]:-] :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dopiero dotarłem do domku , bo wczoraj zostawiłem budkę w Kobylej Górze tam nocleg i dziś rano ponowne rozbicie przedsionka , a później wraz z Jan-T1000 rowerkami udaliśmy się do lasu sprawdzić czy są grzyby ( jak na razie mało) ,potem obiadek z grilla i powrót do domu :bukiet:, ale jutro wracam - na ile nie wiem. Tak więc u mnie sezon się jeszcze nie kończy może gdzieś w październiku odstawie budkę na kołki.

A co do zlotu dzięki wszystkim za miła atmosferę i do zobaczenia w maju w Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także dotarliśmy bez problemów;)

Było przesympatycznie i szczególne pozdrowienia dla poznanych załóg :-]:slina:

 

Już za Wami tęsknimy i czekamy na kolejne spotkanie :bukiet: Sława :-]

Co do Chorwacji proponuje przygotowywać już trasę przejazdu :-] i

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pierwszy mój zlot przyczepkowy, do tego na ostatnią chwilę decyzja - ale nie żałuję!

Pozdrawiam wszystkich, z którymi miałem niewątpliwą przyjemność się zaznajomić (bliżej lub nie :) )a także bardzo dziękuję za niezwykle cenne informacje i wskazówki odnośnie korzystania i dbania o psycepkę :bukiet:

Tymar, VWojtek,jacek, Finger, WiRek, i ...... :tuk: Ci wszyscy wspaniali koledzy i koleżanki, których nikosi i imion nie pamiętam, bo było Was tylu!!!! :-]:slina::-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Dzięki wszystkim za Spotkanie. to mój 3 zlot ale dopiero teraz się załogowałem. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenie. Oczywiście myślę ze na Październik szykuje się jakiś zlocik. Zal było by już siedziec w domu :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerek ! Byłem przekonany że masz w przyczepie akumulator i prostownik ! Pogadamy na ten temat tekefonicznie ! Pozdrówka ! :jesc:

Dla mnie okres wrzesnia , października to wzmożone focenie i uzupełnianie moich zbiorów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerek ! Byłem przekonany że masz w przyczepie akumulator i prostownik !

Rysiaczku ! Faktycznie mogło Ci się tak wydawać bo oświetlenie chwilowo mam 12 Volt'owe z transformatora (lampy 230 V chwilowo padły) . Lodówka mieszana (12 i 230 V) , ogrzewanie 230 V .

 

Moje jesienne plany to inwestycja w nowy dach na chałupie , później wyjazd do rodzinki w październiku . Jak dobrze pójdzie to też okraszę paroma dobrymi fotkami swój album prywatny .

A miejsca będę odwiedzał piękne , oj piękne . No ! Ale o tym po powrocie .

 

PS - Diagnoza uszkodzenia alternatora . Poszło uzwojenie wirnika .

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych jesiennych zlocików i spocików .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.