Skocz do zawartości

I po zlocie... :(


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak - czegoś mi brak, nie mogę sobie znaleźć miejsca, nie ma ognicha, gitarki, spiewów... dlaczego wszystko dobre tak szybko się kończy? Już tęsknię za Wami... Dobrze, że juz w piątek Brenna :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My tez bezpiecznie wróciliśmy, było bardzo przesympatycznie, szczególne pozdrowienia dla ekipy z Lubania, Bydgoszczy, Jeleniej Góry. Tez nie mogę się pogodzić, że to koniec sezonu wieć może jeszcze jakieś grzyby zrobic hehe. :bukiet:

Atmosfera była wspaniała, łyżką dziegciu w tym kotle miodu był incydent przy ognisku sobotnim, uważam że w takiej ekipie ludzi pozytywnie zakręconych takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. :slina:

Wrażenie końcowe jednak bardzo pozytywne.

 

Pozdrawiam i dozobaczenia na karawaningowym szlaku :-)

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich już z pracy. Dojechaliśmy szczęśliwie (w doborowym towarzystwie).

Dziękuję za bardzo miłe towarzystwo. Cieszę się, że mogłem spotkać "starych" znajomych, a nowi okazali się równie mili.

Pozdrowienia dla Fingera, mam nadzieję że to drobna awaria.

opóźnienie wyszło w trasie w związku z awarią Fingera. :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero dzis dorwalismy internet...Dziekujemy Wszystkim oraz kazdemu z osobna!! :bukiet: Bylo super...tylko za krotko! :slina: na dniach tez fotki siakies wrzucimy...Jakos tak dziwnie w domu...ale to pewnie dlatego ze bez was...do zobaczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaach !!! Wreszcie dotarłem . Już w Częstochowie siadło mi ładowanie akumulatora . Kolebałem się tak aż do Wrocka ale tam już nadchodziła pora nocna i jazda bez świateł nie była możliwa . Przymusowy zakup prostownika i ładowanie baterii przez całą noc na stacji paliw .

Rano szczęśliwie odpaliłem auto i do domciu .

Graty już w domu i garażu a ja przed kompem wszystkich Was pozdrawiam .

Dzięki za wsparcie w czasie awarii "boss'owi" , który okazał się prawdziwym karawaningowcem i to przez duuuuże K . Dzięki też dzwoniącym do mnie za wsparcie duchowe podczas przymusowego pobytu na stacji paliw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymar,

przecie masz teraz dużo czasu i co Ty z nim zrobisz?

:bukiet: wiem do czego zmierzasz Tymark'u . Ja naszą zaległą sprawę sfinalizuję z Wami napewno .

Teraz pora z żoneczką posiedzieć . Jeszcze jej nie widziałem bo znów jest w pracy . Chyba ją zwyczajnie zamknę w domu przed pracą bo nigdy w ten sposób nie pojedziemy na zlot razem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.