Jump to content
Przemek7978

Szczyrk zima

Recommended Posts

Przemek7978

Słuchajcie ,taki temat jadę pierwszy raz kamperem i to w dodatku w zimę , ale z żoną uwielbiamy narty więc to oczywiste.

I tu pytanie czy w Szczyrku można zaparkować przy samej gondoli , ktoś wie .

Z góry dzięki za info 

szymonw

Czesc, 

W zeszlym roku mozna bylo. Tylko nie bezposrednio pod gondolą, ale zaraz na parkingu obok za wypozyczalnia Elan Ski.

Jak na weekend to warto przyjechac w piatek wieczorem. W sobote rano bedzie bardzo ciasno.

Pozdrawiam

Szymon

Suzu4x4
Słuchajcie ,taki temat jadę pierwszy raz kamperem i to w dodatku w zimę , ale z żoną uwielbiamy narty więc to oczywiste.
I tu pytanie czy w Szczyrku można zaparkować przy samej gondoli , ktoś wie .
Z góry dzięki za info 
Nie wiem jak jest w zimie bo nie byłem w Szczyrku na nartach ale w zeszły weekend byliśmy tam na rowerach na trasach MTB i spaliśmy na głównym parkingu pod gondolą i nie było żadnego problemu. W dzień parking był zabity na full .

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Przemek7978

Super dzięki za odpowiedz

peja76

Taki post przez przypadek wpadł Mi dzisiaj na FB, chyba na temat:)

@Suzu4x4 wydaje Mi się że będzie to miejsce całoroczne więc można go wkleic to twojego tematu obiektów całorocznych.

Witajcie Kochani. Otwieramy jedyny w swoim rodzaju, nowy Camppark w Szczyrku. Bezpośrednio przy wyciągach narciarskich Szczyrk Mountain Resort. Mamy dla Was 5 w pełni wyposażonych stanowisk. Na miejscu znajduje się również restauracja oraz ogród zimowy z bajecznym widokiem na góry. Dokładna lokalizację znajdziecie wpisując w google Gościniec Solisko Szczyrk . Ruszamy już 20 grudnia. Zachęcamy do rezerwacji przez stronę www.gosciniecsolisko.eu ,telefonicznie 792797840 lub mailowo kontakt@gosciniecsolisko.eu
Zapraszamy!

Voku
3 godziny temu, peja76 napisał:

Taki post przez przypadek wpadł Mi dzisiaj na FB, chyba na temat:)

@Suzu4x4 wydaje Mi się że będzie to miejsce całoroczne więc można go wkleic to twojego tematu obiektów całorocznych.

Witajcie Kochani. Otwieramy jedyny w swoim rodzaju, nowy Camppark w Szczyrku. Bezpośrednio przy wyciągach narciarskich Szczyrk Mountain Resort. Mamy dla Was 5 w pełni wyposażonych stanowisk. Na miejscu znajduje się również restauracja oraz ogród zimowy z bajecznym widokiem na góry. Dokładna lokalizację znajdziecie wpisując w google Gościniec Solisko Szczyrk . Ruszamy już 20 grudnia. Zachęcamy do rezerwacji przez stronę www.gosciniecsolisko.eu ,telefonicznie 792797840 lub mailowo kontakt@gosciniecsolisko.eu
Zapraszamy!

Też to widziałem, tylko zimą ten podjazd :D https://www.google.pl/maps/@49.6837059,18.9748729,3a,75y,295.48h,90.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1smmukiyVLoJ0WI3NK-jKNKQ!2e0!7i13312!8i6656

KRZYSIEK69

Chyba nie bardzo. Bo w zaprezentowanym opisie brak końca  " że względu na utrudniony wjazd zestawów z przyczepą nie przyjmujemy"