Skocz do zawartości

Szczyrk zima


Przemek7978

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, 

W zeszlym roku mozna bylo. Tylko nie bezposrednio pod gondolą, ale zaraz na parkingu obok za wypozyczalnia Elan Ski.

Jak na weekend to warto przyjechac w piatek wieczorem. W sobote rano bedzie bardzo ciasno.

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ,taki temat jadę pierwszy raz kamperem i to w dodatku w zimę , ale z żoną uwielbiamy narty więc to oczywiste.
I tu pytanie czy w Szczyrku można zaparkować przy samej gondoli , ktoś wie .
Z góry dzięki za info 
Nie wiem jak jest w zimie bo nie byłem w Szczyrku na nartach ale w zeszły weekend byliśmy tam na rowerach na trasach MTB i spaliśmy na głównym parkingu pod gondolą i nie było żadnego problemu. W dzień parking był zabity na full .

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Taki post przez przypadek wpadł Mi dzisiaj na FB, chyba na temat:)

@Suzu4x4 wydaje Mi się że będzie to miejsce całoroczne więc można go wkleic to twojego tematu obiektów całorocznych.

Witajcie Kochani. Otwieramy jedyny w swoim rodzaju, nowy Camppark w Szczyrku. Bezpośrednio przy wyciągach narciarskich Szczyrk Mountain Resort. Mamy dla Was 5 w pełni wyposażonych stanowisk. Na miejscu znajduje się również restauracja oraz ogród zimowy z bajecznym widokiem na góry. Dokładna lokalizację znajdziecie wpisując w google Gościniec Solisko Szczyrk . Ruszamy już 20 grudnia. Zachęcamy do rezerwacji przez stronę www.gosciniecsolisko.eu ,telefonicznie 792797840 lub mailowo kontakt@gosciniecsolisko.eu
Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, peja76 napisał:

Taki post przez przypadek wpadł Mi dzisiaj na FB, chyba na temat:)

@Suzu4x4 wydaje Mi się że będzie to miejsce całoroczne więc można go wkleic to twojego tematu obiektów całorocznych.

Witajcie Kochani. Otwieramy jedyny w swoim rodzaju, nowy Camppark w Szczyrku. Bezpośrednio przy wyciągach narciarskich Szczyrk Mountain Resort. Mamy dla Was 5 w pełni wyposażonych stanowisk. Na miejscu znajduje się również restauracja oraz ogród zimowy z bajecznym widokiem na góry. Dokładna lokalizację znajdziecie wpisując w google Gościniec Solisko Szczyrk . Ruszamy już 20 grudnia. Zachęcamy do rezerwacji przez stronę www.gosciniecsolisko.eu ,telefonicznie 792797840 lub mailowo kontakt@gosciniecsolisko.eu
Zapraszamy!

Też to widziałem, tylko zimą ten podjazd :D https://www.google.pl/maps/@49.6837059,18.9748729,3a,75y,295.48h,90.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1smmukiyVLoJ0WI3NK-jKNKQ!2e0!7i13312!8i6656

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.12.2022 o 08:15, Wojtekpolmarko napisał:

Do gondoli to tylko 2 km.

Nie trzeba podjeżdżać do gondoli - wyciąg który znajduje się na starym zdjęciu w okolicach dźwigu - tzw. "Solisko" -to ok.100 m - łączy te trasy poprzez Halę Skrzyczeńską.

https://www.szczyrkowski.pl/resort/mapa-trasy-i-koleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2022 o 17:08, KRZYSIEK69 napisał:

Chyba nie bardzo. Bo w zaprezentowanym opisie brak końca  " że względu na utrudniony wjazd zestawów z przyczepą nie przyjmujemy"

Dla mnie taka górka to z palcem w nosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, TomekKnaus napisał:

.... ja znam powiedzenie, .........że w ..pie .... ale ww jest troszkę dyskretniejsze ? hehe

TOM

Nic cię nie rozumiem ale wiem że takie górki w śniegu nie są dla mnie żadnym problemem.Jeździłem w dużo gorszych warunkach i na oponach które teraz mam założone to pod taką górkę wciągnął bym kilka takich przyczep?

IMG_20221123_151848.jpg

Edytowane przez PiotrekiWiola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.