Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

Dani ! Jesteś GOŚCIO !!! :czerwona: Ale mamy nadzieje że dojedziesz osobiście ze Swoją załogą ! Ja tez mam urwanie w robocie . Wszystko na raz i to w kilku miejscach w kraju !

Gregu ! Mam juz w swojej ,,przyprawowej ,, walizce , ziarna kminku .,brrrrr Mozemy pichcić kapuchę do schabowych !

 

Cosik cicho w temacie ? Chyba Rysiek z Ninką cos kombinują z terminem wyjazdu !?

Przypominam o kolorowym świetleniu / przyczepy, kampera / . Konkurs jest aktualny i wspaniała nagroda czeka !

Wiewióry mi doniosły że na Mazurach śpiewaliscie nową piosneczkę / balthurek wywijał na gitarce o cud dziewczynie / Ja tez chcę tekst !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rysiaczek,

Bez Ninki nie musisz rozkładać Swojego maxprzedsionka .

Chyba jednak będzie potrzebny bo trzeba będzie rozwiesić kilometry sznura do suszenia grzybów .

Ja też się piszę do ekipy poszukiwawczej grzybów . Oby to Rysiaczku ... :czerwona: nie było skoro świt - 11.00 :piwko: No i nie popadajmy też w drugą skrajność bo świecących grzybów nie zbieram . A nawet jak świecą to nie chce tego widzieć . :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reginko ! Zabierzcie parasole ! Teraz zapowiedż pogody w telewizji bedzie tak wyglądać . UWAGA ! Zbiża sie VI ZLOT karawaning.pl . Jak zwykle podczas tych imprez , opady z możliwością burz i gradobicia ! :ok:

 

Nam to nie przeszkadza ! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz stara prawda ! Nie stawia piwa ten co już jest , ale ten co dojeżdża . Dlatego wszyscy chca być pierwszymi !

 

Rysiaczek ! :jesc: Dokładnie tak jak mówisz !

 

Fingerku ! Sześciopaka ja też zabieram , ale na każde koło w zestawie ! Możesz sobie porachowac ile to jest ! Nie wiem czy się nie pogubisz w rachunkach jeśli dodam że jest to zestaw na każdego członka załogi .

 

:ok: Czy to znaczy że chcesz przyjechać w sobotę? :bukiet: Bo w takim razie ja przyjeżdżam bez piwa :ok: W środę ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.