Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

radwan, Nie , jeszcze nie jestem w Nieborowie , dziś za to byłem w Sławie i dyrektorem wspominaliśmy dzika :) i nasze majowe spotkanie , dyrektorek uroczył Ninę whisky i już do auta wsiadła wesoła , a później odwiedziłem Filipa na kempingu w Jesionce i tu znów Ula uroczyła Ninę jakimiś kroplami żołądkowymi i jeszcze weselsza wsiadła do auta , ale pojechaliśmy do domu , a nie do Nieborowa, jeszcze jest czas by zająć pierwszą pozycję w Nieborowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Tak ! Jarku ! Nam głównie chodzi o te siarke i bezsoczność !

 

Ty mi tu Rysiaczku nie "filozuj" tylko szykuj się do naszej wspólnej kąpieli z "biczykiem " ,tak sobie wymyśliłem ,że najlepiej będzie w jakiejś miseczce ( będziemy bliziutko siebie :czerwona::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ... , to będzie dobra baza na zupke .

Przydałby się dmuchany basem , taki 3x3 conajmniej , to byśmy prowizoryczną banię zrobili . Rysiaczku , Ty przebywałeś na kresach to możesz chyba wiele o tym powiedzieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "boss" dobił do ekipy . Który to już raz w tym roku ??? Drugi ???

:czerwona: "BOSS" , chłopaku !!! Popraw się !!!

Staram się jak mogę :niewiem:

Jak Boss to i fotki ! Ale czy będzie mu sie chciało !

Oczywiście, że będzie się chciało!. Już się nie mogę doczekać. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syberiańskie bańki są deko insze . Ale możemy spróbować nowej świeckiej tradycji w postaci grupowego moczenia nóg w różnych wiekszych płaskich pojemnikach . Dla zachowania higieny z dodatkiem lizolu i jodyny . Tylko jak wielki musi być zbiornik ?! Na Zlot sie wybiera ok. 70 załóg , to daje ok. 180 - 200 osób. To jest 360 nóg !!!! A gdzie czworonogi które tez chciały by sie potaplać wsród pływających drinków z parasolkami !? .........To nie wypali !!!! .

Do Łowicza blisko i zupkę wytrawna można zrobić , nawet z tak wyszukanymi artykułami jak żaberka wędzone do barszczu ukraińskiego !

Na liscie Zlotowej nie widze Daniego ! Może by nam użyczył kociołka a Adaś by go przwiózł !? :niewiem::piwko:

Ponawiam prośbe o różne ostre przyprawy , pasty paprykowe , wściekłe zioła i imme ostre wynalazki !

Juz za pare dni ....... :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, zrobię wszystko żeby zjawić się na zlocie choć może być ciężko.Jeżeli nie to kocioł zlotowy postaram się dostarczyć Adje (Adasiowi jeżeli zgodzi się zabrać kocioł )

Kocioł jest zlotowy dlatego musi być na zlocie :-]

Jeżeli chodzi o użyczenie kotła każdy z forum może go pożyczyć nieważne czy to zlot czy spotkanie lokalne pozostaje tylko problem z transportem,ale nie ma rzeczy niemożliwych :ok:

Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów w Nieborowie jeżeli się nie zjawię to bawcie się dobrze :jesc::czerwona::niewiem::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.