Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na zlocie :). Już wróciłem :), ale przyczepa dalej się zlotuje...

 

Miejsca jak wyjeżdżałem jeszcze trochę było. Jutro wracam do Nieborowa.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Życzę Wam wszystkim miłej zabawy. Mieliśmy byc na naszym pierwszym zlocie, ale cóż, z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy pozostać w domu :) . Ale co by nie było, to przynajmniej popracujemy przy domku zimowym (wiacie) dla naszej budeczki.

Pozdrowienia dla wszystkich zlotowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co słyszałam to zabawa jest przednia :-] . Wszystkim wydzwaniającym dzisiaj do mnie od samego rana dziękuję za bieżące relacje i gorące zaproszenia :) .

Trzymam za Was kciuki :) i publicznie obiecuję, że na następny zlot przyjadę.

Bawcie się dobrze :):):) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela...zaluj bo Cie ominal Ciechan Miodowy :bukiet:))

 

Żałuję... przede wszystkim, że się nie spotkaliśmy... Ale może już niedługo się uda - w Krakowie :slina:, więc do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Dzięki wszystkim za Spotkanie. to mój 3 zlot ale dopiero teraz się załogowałem. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenie. Oczywiście myślę ze na Październik szykuje się jakiś zlocik. Zal było by już siedziec w domu :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.