Skocz do zawartości

Refleksja a może rozczarowanie...


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz jest najgorszy sezon na zakup przyczepy. Komisy są przetrzebione, zostały same niedobitki. Dopiero pod koniec września napłynie świeża partia. Ludzie kończą sezon, oddają przyczepy w komis, nasi je tam kupują no i dopiero po jakimś czasie są w PL. Pozostają prywatni użytkownicy, ale dopiero teraz będą się pojawiały oferty sprzedaży.

 

Ciekawe spostrzeżenie, dzięki mymlon. Nie pomyślełem o tym, a juz zaczynam łapać doła, że "nic nie ma". Do tego widzę, ze zwiększanie budżetu niekoniecznie musi się przekładac na lepszy wybór bądź lepszy stan przyczep...

 

Punkty dla Konzio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Panowie.

Jak mogę, TO ZAWSZE POMOGĘ!!!

A jeżeli Byście mieli jakieś pytania dotyczące everpolu, to już w ogóle czysta przyjemność dla mnie- nie wiem jak dla nich.

Zaczynam się obawiać, że już niedługo jak tylko zobaczą, że znowu jestem :) to z okrzykiem indiańskim (chodu) będą uciekać z placu :) . Bo ja jestem tam u nich, ilekroć tylko mi się nudzi. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Panowie.

Jak mogę, TO ZAWSZE POMOGĘ!!!

 

Konzio, a czy maja w Everpolu (moze przypadkiem widziałeś) cos a'la Hobby 650? Lub cos podobnego, dużego? Czy maja strone? Zapuszczam everpol.otomoto.pl , ale cos mi sie nieładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu Hobby to Oni mają pełno, ale czy akurat te, holender teraz nie za bardzo mogę do nich podjechać, ale spróbuj kliknąć ten link:

 

http://everpol.otomoto.pl/

 

ewentualnie dryndnij do nich.

Jeśli jednak by Ci się nie udało to daj znać, jeśli nie dzisiaj to postaram się do nich jutro podskoczyć.

 

Wiem na pewno, że widziałem u nich, po raz pierwszy budkę firmy Sprit (czy jakoś tak), która jest praktycznie taka jak Hobby i nie wiem, czy to nie było by coś takiego, o co się pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ceny totalnie porazkowe

 

Mówiłem, wcześniej, że (cytat z mojego postu wcześniej) [...(na pewno nie jest u nich tanio)].

 

O rany, ja taką chcę :) :) :)

Powiem, Ci szczerze Marcin, że jak bym miał kupić taką budkę jak ta,(obejrzałem ją sobie w linku dodanym prze Jarka), to wolał bym kupić nówkę sztukę, nieśmiganą Niewiadkę.

Jakaś taka ładniejsza, przytulniejsza wg.mnie i swojska - znaczy się nasza.

http://www.niewiadow.pl/katalog/cat/11/item/243

post-96165-imported-d162e3a4-82ad-4aa0-9e56-f3bca24b1b7c_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, ja taką chcę

 

Powiem, Ci szczerze Marcin, że jak bym miał kupić taką budkę jak ta,(obejrzałem ją sobie w linku dodanym prze Jarka), to wolał bym kupić nówkę sztukę, nieśmiganą Niewiadkę.

Jakaś taka ładniejsza, przytulniejsza wg.mnie i swojska - znaczy się nasza.

 

A mymlon się wylogował i pojechał po budkę ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

 

A co myślicie o tym tabbercie?

http://www.allegro.pl/item728137013_moj_prywatny_tabbert_rozmiar_xxl_1997.html

 

Po moich ostatnich rozczarowaniach 3 letnia przyczepa, zastanawiam sie czy to nie jest ciakwa opcja. Moze nie idealana, ale za to o az polowe tansza!!!!

BTW: Ma sluzyc za domek stacjonarny na półwyspie.

Boje sie troche, ze ona dozywa juz swoich lat (choc nie jest stara) i ze jak bede chcial cos swiezszego, to takiej wieeeelkiej nikt nie odkupi. A z drugiej strony, co mozna miec za 16 tys w tym roczniku? To jest prywatna przyczepa, nie od handlarza. Łamie sie, chce ja obejrzec, ale z decyzja jeszcze sie peweni wstrzymam. Moze w pazdzierniku cos naciagna do Polandu handlarze.

 

Sam juz nie wiem, oszalec mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym tabbercie?

Rysiu patrząc tak PO ZDJĘCIACH wydaje się ładną przyczepką, szczególnie jeśli ma być używana jako stacjonarna, ale jak jest w realu???

 

Jest ona puknięta z dwóch stron, ale chyba łagodnie (1 przy drzwiach, 2 pod klapą serwisową lewa strona, tył budki). Nie wiem też, czy jest to zniekształcenie zdjęcia, czy mojego monitora, albo stuknięcie na środku budki, od lewej strony przy dachu.

Ciort wie. Nie masz daleko, może warto podjechać do gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.