Jump to content

za dużo do wyboru;))))

lulula
 Share

Recommended Posts

witam,

wybieramy naszą pierwszą przyczepę - po wakacjach w przyczepach rodziców i ich kamperze zdecydowalismy się na własny ogonek

mamy dwojkę maluchów płci obojga, może kiedyś będzie trzecie - nobody knows ;)

zdecydowalismy się na układ z pokojem dziecinnym (piętrus i salonik) co daje nam to trzecie rezerwowe spanie

masa - chcemy jeździc na naszych kat. B, bez dodatkowych kursow i egzaminów, więc w grę wchodzi ogonek do 1360 kg,

mam upatrzone przyczepy na mobilach - zdecydowalismy się na zakup od pierwszego właściciela w Niemczech - chyba będzie najbezpieczniej, koresponduję sobie z właścicielami, słucham porad ojca (on tak kupił kampera) i mam mętlik w głowie

wahamy się między takimi modelami: Buerstner Ventana 480TK , Dethleffs Camper 510TK i Wilk S3 490TK

po poczytaniu trochę o przyczepach najmniej wiem o Wilkach - czy ktos może cos doradzić?? :hmm:

Witam.

Będziecie zadowoleni z takiego rozkładu spań. Co do przyczep - prezentują podobny wysoki poziom wykonania, nie ma się więc co czepiać marki, najważniejszy stan techniczny, bez wypadkowość lub solidnie wykonana naprawa.

Wszystkie są podobne, ale kup największą :)

AdamH

lulula, miałem Wilka De Luxe 5,3 starą bo 1981 r.ale wierz mi super budka :) .Miło powspominać .

WILK jest bardzo porządną firmą segmentu średniego.

Jeśli trafisz zadbaną i niekombinowaną to będzie się panu podobaaało :) .

a z wymienionej trójki moim subiektywnym zdaniem to chyba Dethleffs...

• 2 weeks later...

ehhhh, Dethleffs sprzedany wrrrr

Wilk niby od pierwszego właściciela, ale wczesniej stał 2 lata w ekspozycji u dealera - a jakoś nie widzi mi się przyczepa "z wystawy", do ktorej każdy wsiadał i próbował, czy łóżko "mniętkie" i czy drzwiczki można urwać czy nie...

zostaje ten Buerstner, z tym, że mojemu m zaczął sie bardziej Flipper podobać, bo nowszy, zgrabniejszy i przy tej samej wadze ma lepsze wnętrze, pojemniejsze

oszalec można

a czy ktoś wie, gdzie można sprawdzić w jakich latach były produkowane poszczególne modele danej marki??