Skocz do zawartości

Gdzie uciec z Polski na długi weekend 11 Listopada?


gito

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, peja76 napisał:

Chyba w tamtym Roku @Cathay był w Berlinie.

My byliśmy w ubiegłym roku latem a nie 11.11, a nocowaliśmy na kempingu   https://www.city-camping-berlin.de/ . Oni mają dwa, Nord i Sud. Ale na NORD rower obowiązkowy, bo komunikacją niefajne połączenie. Tyle że w listopadzie moze być chłodno.

W 2019 chcieliśmy spać na dzikusa i podjechaliśmy w kilka lokalizacji wskazanych w P4N ale jakoś miałem cykora. Wszystkie miejscówki to ciemne ulice, na których po prostu nie czułem się fajnie i podjechaliśmy na jakiś rasthof jeszcze przed ringiem.

Bardzo dużo ludzi w Berlinie staje kamperami przy Tempelhofer Damm, tuż  przy zachodnim wejściu na Tempelhof. Ale tam parę euro w maszynie trzeba zapłacić.  No i z tej miejscówki ledwie 1000 metrów do najlepszego kebsa w Berlinie Balli Doner,  przy Alt Tempelhof 21, gdzie każdego dnia godny kawałek mięsa na pręt zakładają :)

balli kebs 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 3.10.2022 o 18:27, ufolz napisał:

Podaj link do tego CamperParku. Bo to chyba nie jest u nich na kompleksie.. na stronie Suntago nic nie ma o pobycie z przyczepa czy kamperem.

Nie jest to ich. CamperPark prowadzi kto inny i jest vis a vis parku. Przy wizycie w Suntago można zwiedzić Winnicę Dwórzno (Toskania Mazowsze) oraz DeepSpot Mszczonów a jak dodamy do tego zwiedzanie Pałacu w Radziejowicach i Żyrardów albo camping Estancja Białogóra. To zdecydowanie jest co robić w tym regionie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2022 o 13:18, peja76 napisał:

@pawelwroc @Cathay Ja myślałem żeby tu się zatrzymać

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=local&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjAlM7C-8j6AhWhpYsKHY1ADhgQgU96BAgCEBQ&url=http%3A%2F%2Fwohnmobiloase.com%2F&usg=AOvVaw2O5I5UL83r7mOM8LCkCtSn

Lokalizacja spoko, tylko godziny otwarcia trochę słabe. Będzie trzeba się przespać gdzieś koło Świecka. Pogadam ze znajomymi jeszcze bo mamy jechać na dwie pary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.10.2022 o 11:18, gito napisał:

Cześć

Mam dość polityki i chciałbym gdzieś odpocząć od całego tego politycznego zgiełku, którego kulminacja odbędzie się 11 Listopada.

Chciałbym się z rodziną wybrać się gdzieś przyczepą karwingową  na bliską zagranice na długi weekend.
Niestety listopad jest miesiącem w którym może być zimno i padać.. a chciałbym mieć możliwość zapewnienia dzieciakom 2,4,14lat jakiś dodatkowych atrakcji...

Kompletnie nie mam pomysłu, gdzie, na jaki kemping się wybrać .

Rzućcie jakimś pomysłem.

Mam tylko jeden warunek - jeden dzień drogi przyczepą czyli max  ok500 km od polskiej granicy.

 

Polecam baseny termalne miejscowość na Słowacji Velki Meder.Jest baseny dla małych dzieci i dla młodzieży pod dachem. Co do kempingu ,stoimy w małych kempingach ogrodowych.One są niedaleko od basenów. My w wrześniu 2 osoby przyczepą prąd płaciliśmy 8€.Na kempingu toaleta i umywalka,brak prysznica.www.kiralycamping.eu.Adres Velki Meder Cicovska ulica 32.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuje za propozycje...

Znalazłem też coś ciekawego  https://www.villabetula.sk/en/kemping
Kemping czynny w zimie, wielki wewnętrzny plac zabaw 500mkw, a w pobliżu Tatralandia 

Był może ktoś ?  jak wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Berlin zaliczony. Wyjechaliśmy z Wrocławia w czwartek koło 17. O 21 zrobiliśmy pauze na nockę na niemieckim mopie za  Po 10 w piątek byliśmy na miejscu. Kamper park, który polecaliście standard ma niski nawet jak na Polskę ale zrzut wody, kasety i czysta woda była. Warunki zdecydowanie rekompensuje lokalizacja. Zaraz obok jest dworzec, niezły punkt widokowy, kebab, sklep arabski i piwiarnia.  Pierwszy dzień na piechotę zrobiliśmy 20km po centrum. Drugi dzień korzystaliśmy już z metra. Z atrakcji nie udało nam się jedynie zobaczyć classic remise ale to tylko przez to, że po drodze utkwiliśmy w piwiarni z kibicami Herty. Wersja oficjalna dla żon jest taka, że jak się chłopaki dowiedzieli, że przyjechaliśmy z Breslau to każdy chciał się z nami napić i nie chcieli nas wypuścić. W niedzielę na powrocie pojechaliśmy jeszcze odwiedzić muzeum luftwaffe. Powrót przez naszą krajową A4 skończył się jak zwykle przebijaniem przez wsie za Legnicą i to jeszcze we mgle. Ogólnie wyjazd wg oceny wszystkich znalazł się w TOP3 naszych wypadów. Wracamy na wiosnę z rowerami.  

IMG-20221111-WA0058.jpg

IMG-20221111-WA0055.jpg

20221113_120937.jpg

IMG-20221111-WA0005.jpg

20221112_203519.jpg

20221112_135314.jpg

20221112_125536.jpg

20221112_120251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.