Skocz do zawartości

Gdzie uciec z Polski na długi weekend 11 Listopada?


gito

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Mars napisał:

W którym miejscu napisałem, że robię zlot imieninowy?  Niestety pracuję w mój imieninowy weekend. 

Tu ludzie czytają miedzy wierszami hehe :hej: ... w ramach żartu oczywiscie.

W takim razie ja jako pierwszy składam życzenia ! 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Mars napisał:

Jak to nie będzie? Miałbym odpuścić swoje imieniny? Oczywiście, że imieniny będą, tylko... u mnie w domu ;). 

Czyli wszyscy mamy plan na 11.11. W Bydgoszczy jest fajny kemping, tramwaj wodny wynajmiemy i imieniny aż miło. Naturalnie rogale przywieziemy!

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mars napisał:

W którym miejscu napisałem, że robię zlot imieninowy?  Niestety pracuję w mój imieninowy weekend. 

Nie denerwuj się to przecież w ramach żartu ? i już dziś wszystkiego najlepszego bo 11 kto wie co człowiek będzie robił I jeszcze zapomni o życzeniach:piwo:

Ps do wszystkich jedenast jedenastym a co z sylwestrem:hmm: jakieś plany? My raczej w domu siedzieć nie będziemy :drive::biwak::drink:

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, peja76 napisał:

a co z sylwestrem:hmm: jakieś plany? My raczej w domu siedzieć nie będziemy :drive::biwak::drink:

Soli nie będzie, gazu nie będzie, gdzie Ty się chcesz pchać :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lbuster napisał:

Soli nie będzie, gazu nie będzie, gdzie Ty się chcesz pchać :look:

Sól mam od tamtego roku 5kg,  4 pełne butle gazu ciągle w zapasie, prąd mam z nieba, dopiero co zakupiłem sprzęt grający i co :pupa: O nie jak zdrowie dopisze to napewno gdzieś wyjadę 

20221004_155708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

Sól mam od tamtego roku 5kg,

Na tym nie wyjedziesz spod domu ;) 

Chodzi o sól do dróg ;) 

2 minuty temu, peja76 napisał:

dopiero co zakupiłem sprzęt grający

Ale rakieta :look: No to Sylwek musi być udany :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, peja76 napisał:

A skąd takie informacje że będzie śnieg? Może coś więcej?

Czy będzie czy nie będzie, to najstarsi górale Ci tego nie powiedzą. Ale znając życie, w tym roku będzie ostra zima, jak na złość. Pytong odpali swoją zamrażalkę na max'a.

A co do soli, to wczoraj podawali, że sól na główne arterie drogowe jest, ale nie ma prawie w ogóle na pozostałe drogi, gdzie braliśmy ją z Białorusi i Ukrainy. Podobno do portów nie dopłynie, bo ich przepustowość jest zarezerwowana na węgiel ;) 

Ile w tym prawdy nie wiem, ale bez łańcuchów na Sylwka bym się nie wybierał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 18:51, gito napisał:

Jest myśl... sprawdziłem ceny i trochę nie rozumiem ich cennika.. może mój niemiecki troche zardzewiał

Za 2 noce napisało mi 186,6 euro  ale czy ta cena jest z wstępem na baseny czy jeszcze trzeba osobno bilety wykupić?

jeżeli kamping to z wstępem na baseny ........... dwa dni słabo się kalkuluje , my jeździmy zawsze na minimum 3-4 i co ciekawe są jeszcze miejsca wolne bo dziś robiłem rezerwację

1 godzinę temu, Mars napisał:

W którym miejscu napisałem, że robię zlot imieninowy?  Niestety pracuję w mój imieninowy weekend. 

sprytne :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, peja76 napisał:
16 minut temu, lbuster napisał:

 bez łańcuchów na Sylwka bym się nie wybierał ;) 

Pomału do zakupu ? się przymierzam ;)

Ja uważam że to obowiązkowe wyposażenie kampera... w każdą porę roku...

 

Nie wiem czy by tematu sylwestrowego nie wydzielić z tego...

My pewnie nad morze...na Sylwestra, a znając życie od świąt do 3Króli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peja76 napisał:

Nie denerwuj się to przecież w ramach żartu ? i już dziś wszystkiego najlepszego bo 11 kto wie co człowiek będzie robił I jeszcze zapomni o życzeniach:piwo:

Ps do wszystkich jedenast jedenastym a co z sylwestrem:hmm: jakieś plany? My raczej w domu siedzieć nie będziemy :drive::biwak::drink:

Wszystko ok. A co do Sylwestra, to też pracuję. Taki zawód. Dzięki za życzenia! 

 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pawelwroc napisał:

My w tym roku jedziemy do Berlina, start 10.11 wieczorem, powrót 13.11. Czy ktoś z Was spał w Berlinie na dziko? Opinie w google berlińskich stellplatz raczej odstraszają. 

Ja bym nie ryzykował to jest dzikie miasto, znajomi co jeżdzą z lawetami do Berlina nie raz zostali okradzeni, Ja bardzo dawno temu też tego doświadczyłem, auto w biały dzień nam opędzlowali. Też się wybieramy a może właśnie 11:hmm: dałeś do myślenia, ale my na dziko nie stajemy w tym mieście, patrzyłem jest nie daleko centrum kamper plac, tylko trzeba rezerwować z tego co pamiętam. Dam znać jak pojedziemy, może się spikniemy;)

Chyba w tamtym Roku @Cathay był w Berlinie.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.