Skocz do zawartości

Gdzie uciec z Polski na długi weekend 11 Listopada?


gito

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj link do tego CamperParku. Bo to chyba nie jest u nich na kompleksie.. na stronie Suntago nic nie ma o pobycie z przyczepa czy kamperem.
Bo to nie ma nic wspólnego z Suntago:

Apartamenty Wakacyjna Wioska Ngô Wręcza
888 882 009
https://maps.app.goo.gl/8icVVZzYytxtsJaX6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 godzin temu, Cathay napisał:

Ale to jest rozrywka na 4h a nie na długi weekend.  Ponadto w rzeczony weekend tłok pewnie większy niż na "wydarzeniu cyklicznym" w Warszawie tego dnia.

@gito Powiedz skąd jesteś, bo np. Tropical dla dla Zielonogórzenina to 150km ale już dla Suwałczanina to blika 900km. A to czyni pewną różnicę.

Obecne z jestem z Chrzanowa, a że poruszam się z przyczepą z małymi dziećmi więc w jeden dzień nie jestem w stanie pokonać więcej niż 600KM.
 Patrzyłem odległość i Tropical Island jest całkiem realne..

 

16 godzin temu, maciejstraus napisał:

A nikt nie myślał o Suntago - Park of Poland? Mają vis a vis camperpark i w ogóle w okolicy fajne tereny. 

Odstraszają mnie takie artykuły

https://dziennikzachodni.pl/park-of-poland-opinie-klientow-o-suntago-wodny-swiat-sa-miazdzace-czy-mozna-zadac-zwrotu-za-bilety/ar/c7-14810986

A domyślam się że na długi weekend pół Warszawy będzie chciało się tam dostać
Myślę że skorzystam z pomysłu ale może na kilka dni na ferie zimowe ale na pewno nie weekend  

 

Z 3 lata temu, jeszcze przed epidemią bardzo miło spędziłem ten  okres W Ołomuńcu  w Czechach akurat na ten okres przypada jarmark Sw Marcina,
w Czechach z tej okacji  dużo imprez jest. Niestety nie licząc Pragi ciężko o kemping czynny w Listopadzie w pobliżu większych miast...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, gito napisał:

 

 

Z 3 lata temu, jeszcze przed epidemią bardzo miło spędziłem ten  okres W Ołomuńcu  w Czechach akurat na ten okres przypada jarmark Sw Marcina,
w Czechach z tej okacji  dużo imprez jest. Niestety nie licząc Pragi ciężko o kemping czynny w Listopadzie w pobliżu większych miast...

 

 

 

W Ołomuńcu akurat jest kemping miejski...pytanie tylko czy otwarty w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gizbern napisał:

W Ołomuńcu akurat jest kemping miejski...pytanie tylko czy otwarty w tym okresie.

http://www.krasnamorava.cz  Piszą że zakończyli sezon ale można się umówic na nocowanie - restauracja i prawdopodobnie łazienki będą zamknietę.

W Ołomuńcu hotele są stosunkowo tanie i za 200-400 złotych można spędzić weeeksned  w pokoju niemal przy samym rynku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gito napisał:

jarmark Sw Marcina,
w Czechach z tej okacji  dużo imprez jest. Niestety nie licząc Pragi ciężko o kemping czynny w Listopadzie w pobliżu większych miast...

Po co uciekać z PL?

Można wbić na św. Marcina do POZ

Jest całoroczny kemping w dobrym standardzie i z przyzwoitymi cenami

Pole campingowe (posir.poznan.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, filipert napisał:

Po co uciekać z PL?

Można wbić na św. Marcina do POZ

Jest całoroczny kemping w dobrym standardzie i z przyzwoitymi cenami

Pole campingowe (posir.poznan.pl)

Kemping jest ale z tym św. Marcinem to w tym roku, przez remont, będzie raczej słabo ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cathay napisał:

Imienin Św. Marcina nie będzie... 

Jak to nie będzie? Miałbym odpuścić swoje imieniny? Oczywiście, że imieniny będą, tylko... u mnie w domu ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cathay napisał:

Imienin Św. Marcina nie będzie  Ale wbić się na Maltę i zrobić Rogal Tour po cukierniach to jest pomysł :)

A potem 3 kółka wokół Malty żeby spalić te rogale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, peja76 napisał:

Rozumiem że to jest zaproszenie,  ? my będziemy ?

Mars !

Proszę o info ile jesteś w stanie przyjąć zestawów na podwórku na zlocie imieninowym .... hehe ...

Bo lista już powstaje.

Ja też będę !:lol:

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TomekKnaus napisał:

Mars !

Proszę o info ile jesteś w stanie przyjąć zestawów na podwórku na zlocie imieninowym .... hehe ...

Bo lista już powstaje.

Ja też będę !:lol:

TOM

W którym miejscu napisałem, że robię zlot imieninowy?  Niestety pracuję w mój imieninowy weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.