Skocz do zawartości

Gdzie uciec z Polski na długi weekend 11 Listopada?


gito

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam dość polityki i chciałbym gdzieś odpocząć od całego tego politycznego zgiełku, którego kulminacja odbędzie się 11 Listopada.

Chciałbym się z rodziną wybrać się gdzieś przyczepą karwingową  na bliską zagranice na długi weekend.
Niestety listopad jest miesiącem w którym może być zimno i padać.. a chciałbym mieć możliwość zapewnienia dzieciakom 2,4,14lat jakiś dodatkowych atrakcji...

Kompletnie nie mam pomysłu, gdzie, na jaki kemping się wybrać .

Rzućcie jakimś pomysłem.

Mam tylko jeden warunek - jeden dzień drogi przyczepą czyli max  ok500 km od polskiej granicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, gito napisał:

Cześć

Mam dość polityki i chciałbym gdzieś odpocząć od całego tego politycznego zgiełku, którego kulminacja odbędzie się 11 Listopada.

Chciałbym się z rodziną wybrać się gdzieś przyczepą karwingową  na bliską zagranice na długi weekend.
Niestety listopad jest miesiącem w którym może być zimno i padać.. a chciałbym mieć możliwość zapewnienia dzieciakom 2,4,14lat jakiś dodatkowych atrakcji...

Kompletnie nie mam pomysłu, gdzie, na jaki kemping się wybrać .

Rzućcie jakimś pomysłem.

Mam tylko jeden warunek - jeden dzień drogi przyczepą czyli max  ok500 km od polskiej granicy.

 

Ja łączę przyjemne z pożytecznym - zawożę przyczepę do Chorwacji na zimowanie.

9.11. wyjeżdżamy, 14.11. wracamy. Szybki temat;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jacekzoo napisał:

Tropical island w Berlinie? 

Jest myśl... sprawdziłem ceny i trochę nie rozumiem ich cennika.. może mój niemiecki troche zardzewiał

Za 2 noce napisało mi 186,6 euro  ale czy ta cena jest z wstępem na baseny czy jeszcze trzeba osobno bilety wykupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Cathay napisał:

Słabo tak małym ruskom kabzę nabijać.

Bez polityki proszę :zolta:

1 godzinę temu, Prusiak napisał:

Szczerze to czekam co inni doświadczeni jesiennymi wyjazdami na Węgry coś podpowiedzą.. ;)

Ale może: Bogacs, Hajduszoboszlo, Berek... ??

Byłem w tamtym roku w Hajduszoboszlo na 11.11
Na campingu osób garstka (jak przyjechaliśmy to poza nami był jeden kamper). Na basenach (aqua palace) też pustki. Problem tylko w tym że po 2 dniach basenowania, sam Aqua Palace to już trochę mało zaczyna wiać nudą. Więc raczej planował bym jakiś trip objazdowy i odwiedził kilka miejsc.

Tu moja relacja z tamtego roku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, maciejstraus napisał:

A nikt nie myślał o Suntago - Park of Poland? Mają vis a vis camperpark i w ogóle w okolicy fajne tereny. 

Podaj link do tego CamperParku. Bo to chyba nie jest u nich na kompleksie.. na stronie Suntago nic nie ma o pobycie z przyczepa czy kamperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maciejstraus napisał:

A nikt nie myślał o Suntago - Park of Poland?

Ale to jest rozrywka na 4h a nie na długi weekend.  Ponadto w rzeczony weekend tłok pewnie większy niż na "wydarzeniu cyklicznym" w Warszawie tego dnia.

@gito Powiedz skąd jesteś, bo np. Tropical dla dla Zielonogórzenina to 150km ale już dla Suwałczanina to blika 900km. A to czyni pewną różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 km od granicy , to Szwarcwald odpada. 

Ale dla zainteresowanych, szczerze polecam trasy w Szwarcwaldzie. Jak i Kamperem, tak i przyczepą , frajda nie zapomniana. Kamperem można spokojnie na dziko się zatrzymać lub na parkingach wyznaczonych, przy opłacie dziennej, wykupionej w automacie. Jak się nie mylę, to Camping na przyczepę lub miejsce postojowe dla kamperów lub przyczep , macie prawie co 40-50 km. Przy tym ceny są bardzo przystępne. Na przykład, przy opłacie rocznej , która oscylowała między 550 a 650 € /rocznie., można było mieć miejsce postojowe całoroczne, w Szwarcwaldzie, na wybranym kempingu. Media osobno. Zostawiasz przyczepę i jedziesz na kemping kiedy chcesz. Ogólnie, moim skromnym zdaniem, ceny na kempingach, są jakby niższe,  niż wcześniej.

Przykładowa trasa w Szwarcwaldzie - Bad Herrenalb, Bad Wildbad ( atrakcja dla dzieci ), Altenstieg, Kappelrodeck, Lautenbach (wyskok do Strassburga), Hornberg, i dalej etc. ............, w dodatku Aquapark Schwarzwalder Badeparadies, wodospady, kolejki górskie, kolejki szynowe, tarasy widokowe. W promieniu 200 km masz co chcesz. To co ja bardzo sobie cenie, to możliwość udania się do restauracji, ze swoim czworonogiem. W niektórych restauracjach, są do tego miejsca wyznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.