Skocz do zawartości

Holownik do przyczepy i kamper w jednym


petek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie samochody typu partner czy podobnego wyglądu kioski nie pociągają mnie...raczej w grę wchodzi samochód bardziej cywilny(czyt.normalna limuzynka).Może źle się wyraziłem,że pięknie to wygląda ale z funkcjonalnością myślę,że nie jest tak źle :) .Tylko ciekawe jak z trwałością dostawki przy montażu i demontażu co dwa tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do admina: chciałem napisać odpowiedź w powyższym wątku i załączyć foto ale jakoś w odpowiedzi zniknęło mi/nie widzę pola: załącz plik ( ostatnio w innym poście też nie mogłem załączyć pliku ) proszę o info. Sory za offa ale chciałem odpisać w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam ....... :)

 

Możesz pisać nowe tematy

Możesz odpowiadać w tematach

Możesz zmieniać swoje posty

Możesz usuwać swoje posty

Możesz głosować w ankietach

Nie możesz załączać plików na tym forumMożesz ściągać załączniki na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio ,czy jaja sobie robicie

 

Na serio , tu nawet piszą że : cytat :

 

A ja wam powiem że niema lepszej bryki niż TICO.

 

Tak więc zrozum , że pkt. widzenia zależy od pkt. siedzenia :):):)

 

:):):hehe::) ciekawe jaka przyczepka do TICO :)

 

a dla mnie to na wyjazdy na dwa dni na rybki to tylko grandzik,mam materac 150cm na 200cm i tv z dvd pod sufitem i co mi więcej potrzeba wieczorkiem ,a taki loganik to maleństwo w środku i tak wyposażony to pewnie kosztuje z 60 tysi albo i więcej.Za takie pieniążki to można sobie kupic naprawdę fajnego i młodego vana co i szafę przewiezie a budkę to i 2tony uciągnie(moja ma dmc 1300kg to nawet nie czuję za bardzo jak ja ciągnę)

 

 

Dokładnie z tego samego zalozenia wychodze max1978. :)

Wiem ,wiem z samochodem jak z kobietami - kazdy chce miec nowy albo z malym przebiegiem :)

Ale w tym akurat wypadku zasada sie nie sprawdza!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I te 3 gwiazdki w tescie Euro NCAP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

 

:):):):) ciekawe jaka przyczepka do TICO :hmm:

 

 

Każda :) ponoć są w PL wydziały komunikacji co wystarczy im kwit ze stacji kontroli pojazdów gdzie diagnosta patrzy na tabliczke haka holowniczego a nie na możliwości samochodu!!.Montujesz do TICO hak od SUV-a taki np. na 2 tony albo jeszcze lepiej od terenówki np.PATROLA i masz 3.5 tony i niczym się nie przejmujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzieś czytałem, że jak ten pjazd trafi do sprzedaży to jego ceny mają rozpocząć się od około 64tys. zł. Dość atrakcyjnie uważam. Nocleg dla 4 osób.

 

Ciekawe jakie będą losy tej "daczki" :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w oryginale wygląda ala' Adam Słodowy :hehe::ok:

 

Moim zdaniem wygląda dobrze.

 

 

Słodowy robił fajne rzeczy, które też i wyglądały więc biedy nie ma :hehe: Mi ogólnie też się podoba. Samochód wręcz zyskał na wyglądzie. No ale to kwestia gustu - a o tym podobno się nie dyskutuje :tuk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepy taki minicamperek nie zastąpi, ale po mieszkaniu w naszym Kangoo-rku w Brennej na spotkaniu, mogę powiedzieć, że mieszka się spoko, chociaż nie ma w nim tylu udogodnień co w Daćce :hehe: A sam Loganek i wygląda i na pewno posłuży fajnie :hehe:

 

fcdc4b7e7ff36e89.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepy taki minicamperek nie zastąpi, ale po mieszkaniu w naszym Kangoo-rku w Brennej na spotkaniu, mogę powiedzieć, że mieszka się spoko, chociaż nie ma w nim tylu udogodnień co w Daćce :ok: A sam Loganek i wygląda i na pewno posłuży fajnie :hehe:

Strasznie podoba mi się ten mini kamperek janusa obejżałem go osobiście i mówię wam miodzio :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.