Jump to content

Holownik do przyczepy i kamper w jednym

petek
 Share

Recommended Posts

• Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• petek

8

• szary11

5

• janus

3

• desperos

3

Top Posters In This Topic

Osobiście Dacia logan MCV zawsze mi się podobała. :hmm: Lubię po prostu auta użytkowe.

To prawda :hmm: Takich aut praktycznie nie ma ;) . Prosta, sprawdzona, mało kłopotliwa konstrukcja, przestronność, rozsądna cena - potrzebny był i jest taki samochód.

Również cenie takie auta - do pracy i na codzień :hmm:

Hej, ale mi chodziło o wersję z podanego linku, a nie o zwykłe MCV

Petek, a tak tylko z Sową sie rozmarzyliśmy ;)

PS. Oglądałem autko z linku - fajnie zrobione :hmm:

Fajne autko. Dacia z tego co czytałem projektowana była na drogi tureckie, więc ma mieć niby zawieszenie przystosowane również na nasze drogi.

Tak z ciekawości powiem, że znajomi mają Volkswagen'a Caddy i podróżują tym autem w 4 osoby - rodzice + 3 dzieci. Oczywiście używają go również jako miejsca noclegowego.

Dodatkowo zrobili sobie kawałek namiotu - przedsionek który się mocuje fajnie do otwartej tylnej klapy i jest naprawdę duuużo miejsca.

Osobiście Dacia logan MCV zawsze mi się podobała. :) Lubię po prostu auta użytkowe.

To prawda :) Takich aut praktycznie nie ma :) . Prosta, sprawdzona, mało kłopotliwa konstrukcja, przestronność, rozsądna cena - potrzebny był i jest taki samochód.

Również cenie takie auta - do pracy i na codzień :)

Wy tak serio ,czy jaja sobie robicie :)

jak dla mnie to troche za małe autko do takiego przeznaczenia :) minimum to busik żeby można było tworzyć coś w rodzaju kampera

Wy tak serio ,czy jaja sobie robicie

Na serio , tu nawet piszą że : cytat :

A ja wam powiem że niema lepszej bryki niż TICO.

Tak więc zrozum , że pkt. widzenia zależy od pkt. siedzenia :):):)

a dla mnie to na wyjazdy na dwa dni na rybki to tylko grandzik,mam materac 150cm na 200cm i tv z dvd pod sufitem i co mi więcej potrzeba wieczorkiem ,a taki loganik to maleństwo w środku i tak wyposażony to pewnie kosztuje z 60 tysi albo i więcej.Za takie pieniążki to można sobie kupic naprawdę fajnego i młodego vana co i szafę przewiezie a budkę to i 2tony uciągnie(moja ma dmc 1300kg to nawet nie czuję za bardzo jak ja ciągnę)

Wy tak serio ,czy jaja sobie robicie :)

Nie no oczywiście, że chłopaki się na....ją :)

Przecież powszechnie wiadomo, że tylko jedna, no może dwie marki samochodów są dobre, a i to przedwojenne :)

Cała reszta to ...

Już ktoś kiedyś na to wpadł

To były nakładki specjalnie robione pod saaby :) Podobno na forum saaba można więcej o tym poczytać :)

Wpadłem na to zdjęcie przypadkowo,sam myślę o zakupie saaba 9-3i taka nakładka to piękna sprawa na wypady wędkarskie coby ogonka nie targać.

saaba 9-3i taka nakładka to piękna sprawa

ciekawe w którym miejscu jest to piekne :)

gdzieś na forum zapodałem kilka fotek tego wynalazku i jak dla mnie to mało atrakcyjnie ów pojazd wygląda a i z funkcjonalnością pewnie dobrze nie jest :) Zdecydowanie wolałbym coś w rodzakju Vito, T5 itp a na szybki wypad na rybki to Parner, Kangoo, Caddy itp