Skocz do zawartości

Scaner OBD


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/elm327-icar2-vgate-obd2-interfejs-bluetooth-polski-11837138315?reco_id=6df55089-3f6a-11ed-a7d1-e62574734c78&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020

Kupiłem coś takiego.

Nie widzi wszystkiego , i ma zablokowane większość funkcji pod abonament. 120 za rok... Muszę oddać.

Dziękuję. Popatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz tej aplikacji? : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovz.carscanner&hl=pl&gl=US

Tam chyba wersja PRO nie wyświetla reklam ale błędy kasuje a nawet gdyby wersja pro kosztuje parę złoty raz płatne żadnych abonamentów

 

No i jeszcze jedno czy z tym ABS coś robiłeś czy po prostu wywaliło ci błąd? Bo z tego co kojarzę to jak wywali błąd kontrolki ABS-u to nawet jak skasujesz błąd to kontrolka od ABS nie gaśnie (od razu) tylko trzeba kawałek przejechać i dopiero po chwili gaśnie.

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Commander napisał:

Zaświecił mi się ABS. Scaner tego nie widzi. Nie da się skasować bo to tylko w wersji płatnej.

Zbieżność masz ok? kierownica prosto stoi? Jak będzie krzywo kiera lub zle zbieżność ustawiona to abs lubi się zaświecić i niczym go nie skasujesz póki nie ustawisz wszystkiego tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

Kupiłem coś takiego.

Nie widzi wszystkiego , i ma zablokowane większość funkcji pod abonament. 120 za rok... Muszę oddać.

Witam.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to ten model nie ma autostartu (a może tylko u mnie tak było :niewiem:). Po zgaszeniu silnika nie chciał się obudzić. Należało scanner wyjąć i ponownie umieścić w gnieździe OBD.

Szybko wymieniłem na coś takiego:

Vgate iCar Pro BT3.0

Sam się budzi i sam usypia. Nie używam rekomendowanego oprogramowania.

Urządzenie bezproblemowo współpracuje (na androidzie) z:

InfoCar

OBD Car Doctor Pro

Torque Pro

Na Iphone IOS mam akurat apkę iOBD2. 

ps. jakby co, proszę o priv

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kleo77 napisał:

Używasz tej aplikacji? : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovz.carscanner&hl=pl&gl=US

Tam chyba wersja PRO nie wyświetla reklam ale błędy kasuje a nawet gdyby wersja pro kosztuje parę złoty raz płatne żadnych abonamentów

 

No i jeszcze jedno czy z tym ABS coś robiłeś czy po prostu wywaliło ci błąd? Bo z tego co kojarzę to jak wywali błąd kontrolki ABS-u to nawet jak skasujesz błąd to kontrolka od ABS nie gaśnie (od razu) tylko trzeba kawałek przejechać i dopiero po chwili gaśnie.

Bardzo dziękuję Ci za namiary. Przekazałem je synowi. Będzie działać z nowym programem. Nic nie robiłem. Lubię wywalić błąd jak jest mokro. Nie pamiętam teraz która strona z tyłu....

19 godzin temu, peja76 napisał:

Zbieżność masz ok? kierownica prosto stoi? Jak będzie krzywo kiera lub zle zbieżność ustawiona to abs lubi się zaświecić i niczym go nie skasujesz póki nie ustawisz wszystkiego tak jak powinno być.

Piotruś zbieżność ok. Coś będzie z kablami na wilgoci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tego typu skanerów czyta tylko błędy silnika i nie łączy się z innymi sterownikami.

Delphi od kolegów z zza oceanu i apka na laptopa i można nawet kasować przeglądy i adaptacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ventyl napisał:

Większość tego typu skanerów czyta tylko błędy silnika

Nie wiem jak inne skanery ale ten mój prosty ma też kodowanie (aktywacja/dezaktywacja doświetlania zakrętów, dynamiczne kierunkowskazy, przeglądy inspekcyjne - kasowanie itp.- jest tych funkcji mnóstwo) - przynajmniej działa to dla VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.