Skocz do zawartości

Camping pod Luboniem


parkingpodluboniem

Rekomendowane odpowiedzi

Camping pod Luboniem

Zaczynamy organizować "Camping pod Luboniem:

Na dzień dzisiejszy mamy doprowadzoną wodę, prąd też już działa.

Działka jest częściowo oświetlona i ogrodzona.

Jest miejsce na ognisko i stół z ławkami.

Toaleta dostępna 150 metrów od pola namiotowego.

 

Na czas kiedy się organizuję, koszt parkingu za dobę to 30 zł za samochód, jeśli gości nie ma na terenie pola lub 45 zł jeśli korzystają z prądu, wody i toalety.

Podział taki wynika z faktu, iż część gości pozostawia samochody i idzie w góry na kilka dni.  Część natomiast spędza czas na polu campingowym lub w okolicy i śpi w przyczepach i kamperach lub pod namiotami.

Drewno na ognisko 30 zł.

 

Zapraszam do mnie do Rabki.       

 

małopolskie
Rabka Zdój
ul Zaryte 23 b

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, parkingpodluboniem napisał:

Na dzień dzisiejszy mamy doprowadzoną wodę, prąd też już działa.

Woda ciepła? zimna? prysznice? mycie naczyń? itd. itp. A prąd to jaki?

41 minut temu, parkingpodluboniem napisał:

Toaleta dostępna 150 metrów od pola namiotowego

Czyja ta toaleta? I jaka - porcelana, toi-toi czy syberyjskie WC na dwóch kijach (jeden kij, żeby powiesić kufajkę, a drugi, żeby oganiać się od niedźwiedzi) :)

 

Wybacz, ale parking, pole namiotowe i camping to nie jest to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2022 o 20:53, piotrowin napisał:

 

"Wybacz, ale parking, pole namiotowe i camping to nie jest to samo."

Tak wiem.

Dlatego pierwsze moje zdanie to " Zaczynam organizować "

 

 

W dniu 23.09.2022 o 20:32, Cathay napisał:

Najgorsze jak już w nazwie campingu się wszystko spapra.

Napisz co spaprałem to poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdzie jest Luboń, takie raczej brzydkie miasteczko? 

Góra u podnóża której otwierasz swój przybytek, ma nazwę Luboń Wielki, a nie Luboń co jest znaczną różnicą, tak jak rzeka SAN ma mało wspólnego z kalifornijskim SAN FRANCISCO.

Inna sprawa że 95% Polaków nigdy o tej pięknej górze nie słyszało. To że Ty jako lokals używasz pewnie całe życie nazwy Luboń, nie oznacza że nazwa ta jest znana szerokiej grupie ludzi.

Tak więc kemping pod Luboniem Wielkim a nie pod Luboniem i będzie ok.  Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cathay napisał:

Tak więc kemping pod Luboniem Wielkim a nie pod Luboniem i będzie ok.  Powodzenia.

Najlepsze, że parking (z którego zrobiono ten "kemping") nazywa się właśnie parkingiem pod Luboniem Wielkim: https://goo.gl/maps/pU7nwGjW2nJ5SgnK9

Natomiast co do kempingu to czy to jest faktycznie kemping i spełnia standardy jakie musi spełniać kemping w Polsce? Czy po prostu jest to parking nazwany hucznie kempingiem? Bo wg mnie to raczej parkingo-pole biwakowe... które z kempingiem nie ma nic wspólnego. Po prostu nie każdy skrawek pola może być kempingiem tak samo jak dziura w ziemii nie będzie sanitariatem.
 

1458077233_Zrzutekranu2022-09-25o10_51_56.png.05df0bc305970599022d8051acbd41fa.png

11 minut temu, Misio napisał:

Może jakieś zdjęcia?

Tutaj masz: https://goo.gl/maps/Wt8BDEV5HDHRwnUP8

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mundek28 napisał:

Ale dobrze że coś kiełkuje ,może za kilka lat będzie fajna miejscówka bo w naszych górach jest ich mało.

To jest pierwsza sensowna wypowiedź. Jak się rozglądam za miejscem na biwak /przeglądajac mapy i odległości od interesujacych mnie atrakcji/  wynajduję "pole biwakowe" to nazwa jest rzeczą drugorzędna. Powodzenia życzę i samych kulturalnych turystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2022 o 16:19, mundek28 napisał:

Ale dobrze że coś kiełkuje ,może za kilka lat będzie fajna miejscówka bo w naszych górach jest ich mało.

Właśnie od tego zaczyna się mój wpis. Zaczynam organizować. Cieszę się kiedy czytam komentarze takie jak Twoje i misha22.

Zapraszam do Rabki Zdroju wszystkich serdecznych użytkowników tego forum. Oczywiście parking bez opłaty :)

W dniu 25.09.2022 o 18:16, misha22 napisał:

To jest pierwsza sensowna wypowiedź. Jak się rozglądam za miejscem na biwak /przeglądajac mapy i odległości od interesujacych mnie atrakcji/  wynajduję "pole biwakowe" to nazwa jest rzeczą drugorzędna. Powodzenia życzę i samych kulturalnych turystów.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.