Jump to content
jacek00

Zabezpieczenie Przyczepy Kampera

Recommended Posts

maarec
33 minuty temu, jacek00 napisał:

Zamyka się, dlatego można używać to także w trakcie jazdy. 

A przy starszym stabilizatorze- aks 1300 zamyka się go po zapięciu stabilizatora co jeszcze bardziej utrudnienia złodziejowi akcję.

BuryKocur
W dniu 21.09.2022 o 12:13, jacek00 napisał:

Używam dedykowanego zabezieczenia alko do zaczepu alko. Jak miałem zaczep Wintehoffa to używałem dedykowanego zabezpieczenia od Winterhofa. Już od 8 lat zabezpieczam w ten sposób dyszel i nic złego się nie dzieje. 

Mam prośbę Jacku - czy możesz podrzucić jakiś link do zakupu takiego zabezpieczenia ?

Z góry dzięki

Włodek

jacek00
19 minut temu, BuryKocur napisał:

Mam prośbę Jacku - czy możesz podrzucić jakiś link do zakupu takiego zabezpieczenia ?

Z góry dzięki

Włodek

Proszę bardzo: https://www.amazon.pl/Winterhoff-Zabezpieczenie-przed-kradzieżą-Robstop/dp/B0013DXFUU/ 

i na allegro: https://allegro.pl/oferta/zabezpieczenie-zaczepu-winterhoff-robstop-ws-3000-10602353908

To zabezpieczenie powinno pasować do Winterhoffa, Knotta i do BPW - bo to wszystko jedno i to samo

Edited by jacek00 (see edit history)

filipert

Ja kiedyś musiałem zostawić budkę na parkingu, to dosunąłem rolki movera i pojechałem, niestety u mnie po podpięciu stałego plusa rolki automatycznie się cofają, musiałem więc liczyć, że ewentualny złodziej:

1. zniechęci się po oględzinach movera

lub

2. nie będzie miał czasu na podpięcie wtyczki

lub

3. nie będzie miał stałego plusa

;)

lbuster
29 minut temu, filipert napisał:

dosunąłem rolki movera i pojechałem

Podobno niezdrowo jest zostawiać dociśnięty mover. A któryś z Jacków przeciągnął przyczepę z zapiętym moverem :)

filipert
11 minut temu, lbuster napisał:

Podobno niezdrowo jest zostawiać dociśnięty mover.

Na dłużej pewnie tak, ja jechałem tylko szukać mechanika w okolicy.

12 minut temu, lbuster napisał:

A któryś z Jacków przeciągnął przyczepę z zapiętym moverem :)

Ja przeciągnąłem kilka km z zaciągniętym ręcznym, taka wada mocnych holowników ;)

peja76
Godzinę temu, jacek00 napisał:

Zostało mi takie zabezpieczenie, chyba na razie przyczepy nie będę miał jak ktoś chętny to za połowę nowego mogę sprzedać.

jacek00
31 minut temu, lbuster napisał:

Podobno niezdrowo jest zostawiać dociśnięty mover. A któryś z Jacków przeciągnął przyczepę z zapiętym moverem :)

Z zapiętym to szarpał chyba @Zulos :D

BuryKocur
Godzinę temu, jacek00 napisał:

Proszę bardzo:

Nie zrozumieliśmy się Jacku - pewnie nie napisałem - sorka - szukam zabezpieczenia na uchwyt ALKO ale taki, który zabezpieczy przyczepkę podczas jej zapięcia do holownika.

Pzdr

Wl.

peja76

Jak był by ktoś chętny to jak pisałem za połowę nowego mogę sprzedać 

20220923_115645.jpg

20220923_115652.jpg

20220923_115700.jpg

jacek00
11 minut temu, BuryKocur napisał:

Nie zrozumieliśmy się Jacku - pewnie nie napisałem - sorka - szukam zabezpieczenia na uchwyt ALKO ale taki, który zabezpieczy przyczepkę podczas jej zapięcia do holownika.

Pzdr

Wl.

Przecież wrzucałem już powyżej jak to wygląda. Musisz poszukać dla swojego modelu stabilizatora. Szukaj pod nazwami Alko Safety: https://www.google.com/search?client=opera&q=alko+safety&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Zulos
43 minuty temu, jacek00 napisał:

Z zapiętym to szarpał chyba @Zulos :D

Kurła internety nie zapominają... Było się nie chwalić:P

portier
28 minut temu, jacek00 napisał:

Przecież wrzucałem już powyżej jak to wygląda. Musisz poszukać dla swojego modelu stabilizatora. Szukaj pod nazwami Alko Safety: https://www.google.com/search?client=opera&q=alko+safety&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Mnie sie zdaje ze on o ten na mysli ma o ktorym my wczesniej pisalismy (srebrny, czerwony, czarny)

1 godzinę temu, filipert napisał:

Ja kiedyś musiałem zostawić budkę na parkingu, to dosunąłem rolki movera i pojechałem, niestety u mnie po podpięciu stałego plusa rolki automatycznie się cofają, musiałem więc liczyć, że ewentualny złodziej:

1. zniechęci się po oględzinach movera

lub

2. nie będzie miał czasu na podpięcie wtyczki

lub

3. nie będzie miał stałego plusa

;)

A to nawet nie wiedzialem ze tak jest. U mnie akurat bez znaczenia - mam recznie dociskane, takim dlugim lewarkiem/rura. Malo co uzywam (ostatnie poltora roku moze ze 4-5 razy) - a jakos super ciezko to tez nie jest. A piec stowek zaoszczedzone ;)

Sebeb
1 godzinę temu, BuryKocur napisał:

Pzdr

Wl.

takie coś mam...ale do Knott....

jbb_20210429_094430-0001.webp

lbuster
Godzinę temu, Zulos napisał:

Kurła internety nie zapominają... Było się nie chwalić:P

A to Zulos był - dzięki @jacek00