Skocz do zawartości

O d..ie Maryni


lbuster

Rekomendowane odpowiedzi

czyli o wszystkim i o niczym.

Wychodzę sobie z roboty a tu taki widok:

20220922_193258.thumb.jpg.c6fc8cda3e1f205a65f9aabbcabc1d0d.jpg

20220922_193247.thumb.jpg.4201234f4c6b8f54cd3cc8e83656a09c.jpg

20220922_193228.thumb.jpg.3c1ed5d3cddea5e249b00f07fba7f597.jpg

I przypomniało mi się, że dzisiaj gramy z Holendrami. Obstawiam, że dostaniemy baty 1:3. A Wy jak obstawiacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 godzin temu, Commander napisał:

Na teraz obstawiam 0:2 

? Ale mogę się mylić.

Ha ha ha

11 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Wchodzę, bo miało być o jakichś d...ach

Brakowało mi miejsca, gdzie by można było napisać cokolwiek a czatbox ma ograniczenia :( A o d..ach możesz pisać, jeżeli cię nie pogonią Moderatorzy :P

11 godzin temu, Misio napisał:

To może dociągną do 1:3 :)

Jeszcze się łudziłem, że się choć zbliżą do remisu :( 

9 godzin temu, czyś napisał:

O, jakiś meczyk był?!

Czekałem na niego i bym go przegapił, gdyby nie kibole :ok:

9 godzin temu, czyś napisał:

I u biednej Maryni bez zmian - d...a zbita...

To była rozgrzewka - będzie lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieje wielkie a wyszło jak zawsze... Za to reprezentacja piękna, ubrana, ostrzyżona, opalona, wytatuowana... jednym słowem chłopcy malowani. Tyle że grać nie potrafią. Po meczu do szatni powinna wejść reprezentacja siatkówki i spuścić im wp...l za marnowanie pieniędzy i czasu Kowalskiego.

Polacy nic się nie stało.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czyś napisał:

Coś pusto na ulicach się przez chwilę zrobiło, myślałem że coś poważniejszego się dzieje, takie czasy.

Tego typu mecz nie ma praktycznie żadnego wpływu na pustkę na ulicach. Mecze na ME czy MŚ to i owszem, ale nie tego typu.  Niby ileś milionów ogląda, ale z racji tego ileś milionów ucieka z domu aby tego nie widzieć. W knajpach które nie pokazują meczów, ruch się bardziej zwiększa niż w tych które pokazują. Dochodzi do tego że nawet się reklamują hasłem "u nas nie będziesz musiał oglądać meczu".

Wiesz tak z lokalnego punktu widzenia, to kiedyś jak Lech grał w europejskich pucharach to faktycznie miasto się wyludniało. Teraz sąsiad pyta mnie idącego na mecz, co się stało że grają w czwartek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że pamiętam mecze, podczas których na ulicach nie było żywego ducha. Akurat byłem w takim miejscu, gdzie jak jest jakiś mecz reprezentacji, to przejżdża się płynnie zamiast mozolnei się przesuwać. Jak z roboty do domu jadę 15-17 zamiast 22 minut (o tej samej porze), znaczy się jest jakiś mecz, ale raczej o przysłowiową pietruszkę. Jak jest coś naprawdę wartego uwagi, w domu jestem w góra 12, i to nie cisnąc :) Tak rozeznaję że coś jest na rzeczy i "hierarchię" wydarzeń sprotowych. Nie było to więc coś specjalnie godnego uwagi, 18 minut :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.