Skocz do zawartości

[RELECJA] z Gardy na szybko, po sezonie.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, golob napisał:

Czy to nie była parcela w okolicach łazienek? W sensie łazienki na wprost od wejścia przyczepy?

Numer parceli 51. Łazienkę mam na wprost, ale dzieli mnie od niej jeszcze jedna alejka. Czemu pytasz? Nie mów że Cię podmieniłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 minutę temu, Tomii napisał:

Numer parceli 51. Łazienkę mam na wprost, ale dzieli mnie od niej jeszcze jedna alejka. Czemu pytasz? Nie mów że Cię podmieniłem ?

Byłem tam w maju i wydaje mi się że na tej samej albo bardzo podobnej parceli. Później spojrzę na mapkę bo numerka nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomii napisał:

Numer parceli 51. Łazienkę mam na wprost, ale dzieli mnie od niej jeszcze jedna alejka. Czemu pytasz? Nie mów że Cię podmieniłem ?

No to byłem na numerze 40 czyli zaraz obok bliżej łazienek. Ogólnie nam się podobało, choć to był termin niemieckich ferii zielonoświątkowych, parcelowo było full, ale dużo emerytów więc na basenach dla dzieci całkiem znośnie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyłożyłem się wczoraj... Wakacyjne lenistwo podczas pisania wczorajszej relacji spowodowało że zapomniałem naładować telefonu i nie najlepiej obfociłem baseny. No ale dziś też dzień i jeszcze się da to poprawić. Miało być o campingu i wczorajszy poranek zaczołem od obfocenią alejki i naszego miejsca:

IMG_20220912_081456.jpg

IMG_20220912_081518.jpg

IMG_20220912_081605.jpg

No i infrastruktura (wczoraj kupiłem wąż do szarej więc zaraz podłącze) 

IMG_20220913_070930.jpg

Alejka nad jeziorem:

IMG_20220912_081711.jpg

Zdjęcie powyżej robione jeszcze przed sprzątaniem. W sobotę dobrze popadało i cały czas jeszcze zamiatane są alejki po tym co deszcz naniósł. 

Główna alejka kempingu:

IMG_20220912_113205.jpg

W niedzielę na głównej alejce był zlot zabytkowych aut. 

IMG_20220911_130215.jpg

IMG_20220911_130328.jpg

Rano wypada się ogarnąć więc od razu toaleta:

IMG_20220912_083413.jpg

IMG_20220912_105355.jpg

IMG_20220912_110915.jpg

IMG_20220912_110302.jpg

Uważam że wstydu nie ma. Bez Acsi cena 54 euro i są jakieś promki że 3=4 ect. Z Acsi płacimy 22 euro i w cenie mamy jednego 500plusa. Pozostałe dwa plusy policzą nam za max 14 euro (to też kwestia wieku i tego które dziecko może być gratisem w Acsi). Razem 36e/doba.

Jako że syn musi odrobić lekcję, a żona trochę popracować to zabieram córki na karmienie kaczek i łabędzi. 

IMG_20220912_091637.jpg

IMG_20220912_100847.jpg

Pomost jest na końcu głównej alejki campingu. Jest tam również żwirowa plaża:

IMG_20220912_091646.jpg

Widok na jezioro z pomostu:

IMG_20220912_091656.jpg

A to główne wejście na camping od jeziora. Wieczorem w knajpce na lewo od wejścia, grała wczoraj muzyka na żywo i były tańce dla dorosłych. 

IMG_20220912_091756.jpg

Jak już syn się ogarnoł, to można było zabrać dzieciaki na baseny. Poszliśmy po 11 i na spokojnie udało się ogarnąć 4 leżaki obok siebie. 

IMG_20220912_114355.jpg

IMG_20220912_122502.jpg

Na basenach padł mi tel. Są jeszcze większe zjeżdżalnie, ale powiedzmy że dla mojego syna jest to już trochę za mało. 

Po 15 ruszamy się z campingu i jedziemy do Werony (zahaczając o sklep caravaningowy w celu zakupu węża do szarej. West Caravan Megastore duży wybór w cenach wyższych niż Internetowe, ale jak by komuś czegoś zabrakło lub zniszczyło się na wyjeździe to pewnie tu znajdzie). 

Parkujemy jakieś 800 m od koleseum i uiszczamy opłatę w parkomacie (1e za godzinę). 

Idziemy na Most Scaligerów

IMG_20220912_172858.jpg

IMG_20220912_173018.jpg

Koloseum (niestety zamknięte z powodu imprezy) 

IMG_20220912_190807.jpg

Spacery uliczkami Werony:

IMG_20220912_191007.jpg

Oczywiście była też knajpka, lody i donaty z różową polewą i kolorową posypką ?, ale tu może bez zdjęć bo jeszcze śniadania nie zjadłem. 

Do domu Juli docieramy o 19:20 i okazuje się że zaraz po naszym wejściu zamknięto bramę. 

IMG_20220912_192055.jpg

Więc jak już tłum poszedł to trzeba było selfiaka rodzinnie zrobić ?

IMG_20220912_192352.jpg

Dzieci wyłapały z naszej rozmowy o zamknięciu bramy godzinę i wróciło im poczucie czasu. Dziewczynki są przerażone wizją opuszczenia minidisco. Powoli spacerkiem wracamy w kierunku auta. 

IMG_20220912_192808.jpg

IMG_20220912_192828.jpg

IMG_20220912_193128.jpg

IMG_20220912_193103.jpg

Wieczorem po disco jest pokaż iluzjonisty, ale oczywiście proszą o nie filmowaniemrobienie zdjęć. 

Dobra idę nowa herbatę zrobić i kanalizację podłączyć. 

Miłego i ciepłego dnia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tomii napisał:

Nie przyłożyłem się wczoraj... Wakacyjne lenistwo podczas pisania wczorajszej relacji spowodowało że zapomniałem naładować telefonu i nie najlepiej obfociłem baseny. No ale dziś też dzień i jeszcze się da to poprawić. Miało być o campingu i wczorajszy poranek zaczołem od obfocenią alejki i naszego miejsca:

No już się tak nie biczuj - nie pojechałeś tam przecież do roboty. Za mało jeszcze folołersów, żeby na tym trzepać kasę:P

Ale jak to tak - do Włoch nie S6 i nie SS13??:D

Ech - coś mi się widzi, że dla mnie też nastała pora na powrót do Italii...

Jak chcesz pobić Sebastiana to musisz się bardziej postarać. Jedziesz Gościu!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vrs napisał:

W tym jeziorze można się kąpać ?

Bo na zdjęciach nie widać żeby ktoś pływał. 

My się kąpaliśmy, ale woda była mętną i słabo zachęcała do kąpieli :( Poza tym, super miejsce, wszystkim polecam :ok:

W dniu 12.09.2022 o 08:32, Eastnomad napisał:

Jak już wypoczniecie i wrócicie to chętnie podpytam jak tam jest pod kątem zabrania ze sobą szosy i pojeżdżenia po okolicy;) 

My się kręciliśmy po południowo-wschodniej części Gardy - polecam. Tam gdzie my byliśmy to cały czas można było jechać przy linii brzegowej :ok: Północno-zachodnia to same góry, więc jak jesteś harpaganem, to OK, bo to najbardziej malownicze okolice. Dla zwykłych rowerzystów raczej zbyt ekstremalnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło Was znowu widzieć  @Tomii.  Widzę, że relacja "live", a już miałem pytać kiedy ruszyliście :). Osobiście proszę o edycję 1 postu i info z datą wyjazdu :)

Domyślam się, że start 09.09?

bardzo fajny opis i fotki, oczywiście zasiadam i czekam na dalszy ciąg.

Takie wyjazdy pod koniec sierpnia, początkiem września to idealny czas na załapanie się na końcówkę pogody i wypoczynek bez tłoku. Oczywiście dla mnie termin ten jest idealny na drugi urlop danych wakacji jak to w Waszym przypadku wygląda. Wrzesień a czerwiec, to przepaść - chłodne wieczory, szybciej robi się ciemno... a na niektórych campingach na Istrii na potęgę leciały już liście i czuć było jesień.

z czystej ciekawości - nie korciło Cię zjechać w okolicach Wenecji na wybrzeże ? bliżej i jednak morze a nie jezioro. Tak wiem, nie byłem nad Gardą i wiem, że muszę jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lbuster said:

My się kręciliśmy po południowo-wschodniej części Gardy - polecam. Tam gdzie my byliśmy to cały czas można było jechać przy linii brzegowej :ok: Północno-zachodnia to same góry, więc jak jesteś harpaganem, to OK, bo to najbardziej malownicze okolice. Dla zwykłych rowerzystów raczej zbyt ekstremalnie :(

Mnie właśnie chodzi o takie trasy widokowe, żeby właśnie było trochę podjazdów na przełęcze i zjazdów też (jak się już wjedzie na przełęcz to satysfakcja jest i widoki też z reguły są ładne). Na szosę takie trasy byłyby idealne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eastnomad napisał:

Mnie właśnie chodzi o takie trasy widokowe, żeby właśnie było trochę podjazdów na przełęcze i zjazdów też (jak się już wjedzie na przełęcz to satysfakcja jest i widoki też z reguły są ładne). Na szosę takie trasy byłyby idealne:)

No to tylko północny-zachód będzie dla Ciebie :ok:

Przeczytaj jeszcze relację Węgrzyna:

https://forum.karawaning.pl/topic/30073-relacja-włochy-i-jezioro-garda/

 

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lbuster said:

Dzięki, zapoznam się:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na [RELECJA] z Gardy na szybko, po sezonie.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.