Jump to content

28-30.08 Kobyla Góra k/ Ostrzeszowa spotkanie

100pa
 Share

Recommended Posts

Witam mamy przyjemnośc zaprosić na spotkanie w Kobylej Górze w ośrodku http://www.osrodek-wagabunda.pl/index.php?id=cen chętnych prosimy o zapisywanie sie , spotkajmy sie jeszcze raz:

Wir- Rysiu + Nina

balthur - Janek+Monika+Hania

Kit- Tomek + Kasia

100pa - Piotr+ Lusia + Patryk

AdamH - Adam + Marta

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Wirek

18

• Andrzej

12

• 100pa

8

• balthur

4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Litości nie macie... ledwie wrócą a już jadą :ok: Nie dziwne, że muszę tyle pracować :ok::ok:

PS. Miłego wypadu :bukiet::jesc::ok::ok:

Chciałbym dociągnąć do Rysiaczkowych 40 dni z przyczepą w sezonie :bukiet:

Tak 100pka ja juz jestem już co nieco rozeznałem , rowerkiem wodnym po jeziorku popływałem , jutro może wędki , chyba, że Bathurki przyjadą plany się zmienią miejsce jest fajne , kemping w przyzwoity ceny niskie i co mnie zdziwiło do zmywania naczyń woda gorąca , że poparzyć się można . pogoda dopisuje , jak popada będą grzybki , bo w koło lasy.

Chciałbym dociągnąć do Rysiaczkowych 40 dni z przyczepą w sezonie :bukiet:

a może razy 2 :ok: :ok:

100pa, nie tylko "walymy" pływamy, a może nawet oda się zagłówkę "Omegę" wypożyczyć :bukiet: , żabką tez pływamy :ok: lub na siekierę ( jak kto umie ) , lasu tu nie brakuje więc spacer za prawdziwkiem, można objazd rowerkiem ( a jest gdzie) , zwiedzamy , a wieczorem tak można "walymy" :ok:

Czyli życie na całego. Nie mogę się już doczekać. rozumiem, że wziąłeś rowerki. W takim razie też coś wezmę :bukiet:

Miejsce przepiekne i stosunkowo bliziutko np.z : Poznania 160km , Wrocławia 70 km , z Łodzi - 140 km , Katowic 160 km, Krakowa - 273 km. Zapraszamy - jeszcze troszke czasu zostało :ok:

Andrzej, Andrzejku ja też sam , Nina od czasu do czasu dojeżdża i też jest dobrze :ok: , a masz blisko , zapinaj budę i przyjeżdżaj :ok: towarzystwo będzie :ok:

p.s. masz około 100 km 1,5 godzinki i na miejscu.

Namiary GPS na kemping N 51 22 42 88 E 17 49 46 63

No tak się zastanawiam, czy jak byłbym w pojedynkę to samym autem w sobotę nie przyjechać ?

Wal chłopie :ok: