Skocz do zawartości

Idzie nowe 5 - Hobby Prestige 560 WFU ^_^


Skiperr

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lbuster napisał:

Ma 4x4?

Oczywiscie ze jest. 240km pod maska wiec i chetnie ciagnie cepe :)

Ktos w ogole z obecnych w moim watku wybiera sie na Camper Caravan do Warszawy za 2tyg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, Skiperr napisał:

Oczywiscie ze jest. 240km pod maska wiec i chetnie ciagnie cepe :)

No to bajka :ok:

3 minuty temu, Skiperr napisał:

Ktos w ogole z obecnych w moim watku wybiera sie na Camper Caravan do Warszawy za 2tyg?

Czytać forum ;)

https://forum.karawaning.pl/topic/32280-camper-caravan-salon-2020-vs-camper-caravan-show-2020/?do=findComment&comment=797209

Do zobaczyska :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lbuster napisał:

I gitarka. Jak dobrze pojdzie to dojade w piatek wieczorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lbuster napisał:

Tylko weź to potem zrywaj :o

Sporo :look: Ile ma DMC i ile może mieć na haku?

Jak zejdzie błoto będzie o 100kg mniej :D

Zerwanie elastycznego i szlifowanie dachu - na szczęście z tworzywa  GfK a nie alu blachy to ponad 2 godziny.

Wydajność dobrego sztywnego solara - bezcenna.

6 godzin temu, Skiperr napisał:

Wczoraj przy okazji odbioru lawety zajechalem na wazenie. Sprawidzilem jeszcze raz audice dla potwierdzenia jej masy. Taka niepozorna a jednak swoje ma 1980kg 3/4 baku (ublocona bo polami musialem remontowana droge objezdzac). Przyczepe sprawdze na nastepny weekend. 

 

20220916_101253.jpg

Spokojnie, mój miał ok 2700kg MR na wadze ?. Dmc ok 3400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maarec napisał:

Spokojnie, mój miał ok 2700kg MR na wadze ?. Dmc ok 3400

Audi A6? Chodzi o to ze to auto nie sprawia wrazenia by tyle wazylo. Brat ma bezposrednia konkurencje z tego okresu czyli beemke 5 w sedanie to wazy z 350kg mniej a tez 3l Diesel. 

Na przyszly rok, jesli sytuacja inflacyjna pozwoli, chce zmienic na jeepa grand cheeroke. Wtedy tez MR bede mial ok 2500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skiperr napisał:

Audi A6? Chodzi o to ze to auto nie sprawia wrazenia by tyle wazylo. Brat ma bezposrednia konkurencje z tego okresu czyli beemke 5 w sedanie to wazy z 350kg mniej a tez 3l Diesel. 

Na przyszly rok, jesli sytuacja inflacyjna pozwoli, chce zmienic na jeepa grand cheeroke. Wtedy tez MR bede mial ok 2500

Oczywiście,  że nie audi. Zanim spełniłem marzenie z dzieciństwa  audi a4,  zdążyłem się zestarzeć :) ?.  Jeep będzie dobry, tylko bagażnik mały będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skiperr napisał:

Brat ma bezposrednia konkurencje z tego okresu czyli beemke 5 w sedanie to wazy z 350kg mniej a tez 3l Diesel. 

A macie taka sama skrzynie i naped? Bo az takiej roznicy przy takiej samej konfiguracji nie powinno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analog82 napisał:

A macie taka sama skrzynie i naped? Bo az takiej roznicy przy takiej samej konfiguracji nie powinno byc.

Oba sedany 3.0l diesel, automaty. Jesli chodzi o naped to u niego tyl u mnie 4x4. To robi moze ze 100kg. Potem u mnie dochodzi webasto, 14 glosnikow systemu bose i pewnie inne doposazenie ktorego sporo wychodzi. Chociazby fabryczny chowany hak. No i u niego na haku jest 2050kg czyli 110 wiecej biz u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 19:30, lbuster napisał:

No ja już chcę być w czwartek wieczorem mimo tego, że w piątek mam szkolenie - na szczęście zdalne :D

Bedziesz mogl sie szkolic majac nawet lekkie % we krwi. Mi moze pojsc nieco gorzej. Dopiero po powrocie z trasy ruszam na wawe. A kiedy zjade to loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie urodzil kolejny problem. Byłem dzis na wadze z Hobbiakiem i ku mojemu zdziwieniu moim oczom ukazal sie wynik jak na foto. 

Przyczepa moze 10l wody z max 50l. Brak drugiej butli Alugas ktora chce dokupic. No i w zasadzie wszelakich innych pierdol ktore mozna jeszcze z czasem dokupic. Bedzie chyba trzeba jakos pozbyc sie agm na rzecz lifepo i jeszcze inaczej kombinowac...

Screenshot_20220923-131716_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenia i dodatków na bogato to co się dziwisz.

Ja przy nowej cepce stworzyłem tabelkę i wszystko co wkładałem to ważyłem....niezłe zdziwko mnie złapało jak się wagi klamotów sumowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Skiperr napisał:

No i sie urodzil kolejny problem. Byłem dzis na wadze z Hobbiakiem i ku mojemu zdziwieniu moim oczom ukazal sie wynik jak na foto. 

Mnie to zupełnie nie dziwi i szczerze mówiąc spodziewałem się takiego a nie innego wyniku. U Ciebie same solary i akumulatory to już 100kg wagi, a inne sprzęty też swoje ważą. 

W papierach ona teoretycznie jaie ma MW? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2022 o 10:35, maarec napisał:

Oczywiście,  że nie audi. Zanim spełniłem marzenie z dzieciństwa  audi a4,  zdążyłem się zestarzeć :) ?.  Jeep będzie dobry, tylko bagażnik mały będzie...

To fakt bagaznik nie zachwyca, box rozwiązuje ten problem, a i tak ciagnąc przyczepe i zakładajc boxa spalanie aż tak nie wrośnie w porownaniu z samą przyczepą.

Jeep Grand Cherokee WK2 3.6 benzyna + przyczepa DMC 1700 + box - spalanie między 12,8L (85km/h) a 13,5L (95-100km/h) - jakby kogoś interesowało ;) Tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.