Skocz do zawartości

Idzie nowe 5 - Hobby Prestige 560 WFU ^_^


Skiperr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

 

CześćA pytałeś tu : http://centrumcaravaningu.pl/oferta-weinsberg/przyczepy-kempingowe-weinsberg/ przyczepy nowe stoją na placu, sporo przyczep i kamperów WEINSBERG. Jest też FENDT. Sprzętu są od ręki. Jest też mocne wsparcie zakupu kredytem czy leasingiem. Jest to nowo otwarty obiekt, w tym roku. Ja tam jestem często bo obiekt jest pod moją opieką w zakresie p poż, mam czyli bezpośredni kontakt z właścicielem. Jak coś to służę pomocą. Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Oczywiście, że pytałem. Jak myślisz z jakim skutkiem? Z podobnym jak u Klaji. Ale było minęło. Przyczepę kupiłem przecież gdzie indziej i inną.

 

A obiekt może i nowy, ale firma już jest sporo lat na rynku. Wcześniej była w namiocie kilkaset metrów od nowej siedziby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, jacek00 said:

Ciesz się, że cokolwiek dostałeś. Ja od Klaji cały czas wyczekuję oferty na Weinsberga. Już 3 rok zaraz będzie :lol:

Jakiś rok temu pytałem o ofertę na Adrię u dealera z Krakowa i też do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi?. W przypadku Knausa zapewne gdyby nie wizyta na targach i potem dzwonienie codziennie z pytaniem kiedy prześlą ostateczną ofertę to byłoby podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu pytałem o ofertę na Adrię u dealera z Krakowa i też do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. W przypadku Knausa zapewne gdyby nie wizyta na targach i potem dzwonienie codziennie z pytaniem kiedy prześlą ostateczną ofertę to byłoby podobnie.
Nie no, z Procampem było zdecydowanie lepiej, przynajmniej do złożenia zamówienia. Potem już na maile nie odpowiadali, a resztę historii już znasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak widac u kazdego dealera jest podobnie. Bynajmniej ostatnio Pan Witold z Hobby, jakby po odmianie, odpisuje na emaile i odbiera telefony. Problem z transportem jest niby takiej natury ze brakuje odpowiednich ciezarowek do ich transportu. Na lorze samochodowej ponoc nie jezdza, zwykle niskopodwozie tez to nie jest. Siedze 8lat w transporcie duzym a nie wiem o jakiego typu naczepe mu chodzi. Bede sie musial przyjrzec dokladnie bo na upartego sam bym znalazl taka naczepe na wynajem, zapial do swojej ciezarowki i pojechal po nia by bylo szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Problem z transportem jest niby takiej natury ze brakuje odpowiednich ciezarowek do ich transportu.

 

A z jakiego niby powodu brakuje? i jakie to specjalne przyczepy trzeba? Z tego co widziałem na drogach to przyczepy się transportuje na czymś takim

 

de8757c0de3ca04fd54f94038206d7e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice rejestracyjne odebrane. Przyczepa ma byc w czwartek u dealera wiec w sobote jade odebrac.  

Pytanie jeszcze takie. Warto doplacac x2 by wziac lifepo4 zamiast AGMa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Skiperr napisał:

Pytanie jeszcze takie. Warto doplacac x2 by wziac lifepo4 zamiast AGMa?

Zdecydowanie tak. Za cenę z pozoru 2x większą masz 2-3x lżejszy aku, który ma z 10x większą żywotność i większą pojemność przy teoretycznie tej samej pojemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Fajna ? niektôrym nie pasi design hobby ale mi sie bardzo podoba. Łazienka sztos

Jak to się mówi "każda potwora znajdzie swego amatora" :P  Nie każdemu musi się podobać, najważniejsze aby to kupujący byli zadowoleni! 

@skiper83 Gratuluję odbioru i radości ze sprzętu! To zdjęcie jest najlepszym przykładem tego ile radości daje przyczepa :) 

image.thumb.png.88b76408974d1f6172551e344317e93e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.