Skocz do zawartości

Idzie nowe 5 - Hobby Prestige 560 WFU ^_^


Skiperr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 minut temu, ukasz6 napisał:

a tak na serio to troche bałem się tej słynnej awaryjności,ale póki co nic,a nic.Zobaczymy jak dalej bo ze 4 lata planuje ja jeszcze mieć.

Tą awaryjności to rozdmuchali Ci co nie mieli ale słyszeli że kolegi bratu coś tam się urwało ale dokładnie co i gdzie to  nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo jak z awaryjnością angielek ?

Przy okazji, dzisiaj na kanale Kiki wysłuchałem że Adria wymaga corocznego, przez okres 7 lat, przeglądu szczelności przyczepy w celu utrzymania gwarancji. U każdego producenta tak jest? @Skiperr u Ciebie w Hobby tak samo? Pytam bo jeszcze nie miałem do czynienia z nową budką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo jak z awaryjnością angielek
Przy okazji, dzisiaj na kanale Kiki wysłuchałem że Adria wymaga corocznego, przez okres 7 lat, przeglądu szczelności przyczepy w celu utrzymania gwarancji. U każdego producenta tak jest? [mention=38003]Skiperr[/mention] u Ciebie w Hobby tak samo? Pytam bo jeszcze nie miałem do czynienia z nową budką.
Tak, u każdego producenta tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcin_G napisał:

Dokładnie tak samo jak z awaryjnością angielek ?

Przy okazji, dzisiaj na kanale Kiki wysłuchałem że Adria wymaga corocznego, przez okres 7 lat, przeglądu szczelności przyczepy w celu utrzymania gwarancji. U każdego producenta tak jest? @Skiperr u Ciebie w Hobby tak samo? Pytam bo jeszcze nie miałem do czynienia z nową budką.

Ze wszystkim tak jest. Musisz dac im zarobic. Majac transport i nowa naczepe ciezarowa cos mi sie schrzanilo po dwo latach uzytkowania. Pominalem pierwszy obowiazkowy serwis. Wystarczylo pojechac, zaplacic zalegly i juz gwarancja wróciła  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skiperr napisał:

Ze wszystkim tak jest. Musisz dac im zarobic. Majac transport i nowa naczepe ciezarowa cos mi sie schrzanilo po dwo latach uzytkowania. Pominalem pierwszy obowiazkowy serwis. Wystarczylo pojechac, zaplacic zalegly i juz gwarancja wróciła  :D

To tu Ci nie wróci. Więc trzeba pilnować terminów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podeslaliscie 

1 godzinę temu, Sebeb napisał:

Ja też mam ostatni wypust 2020, a „malowanie” już nowe.

5507C7BB-B2C0-40A7-A888-BA9DF41FF5EE.jpeg

To ktore malowanie jest nowe? Jak u Ciebie? Chyba ze rozni sie w zaleznosci od modelu, w sensie on tour, prestige itp. W sumie daliscie do myslenia by moze ja kiedys wziac na "upiekszenie" i cos od siebie dorzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno to co mam to nowe malowanie…choć mnie to z białym logo na boku bardziej się podoba.

Jakiś księgowy sobie wymyślił, że nawet na malowaniu coś można oszczędzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skiperr napisał:

Tak podeslaliscie 

To ktore malowanie jest nowe? Jak u Ciebie? Chyba ze rozni sie w zaleznosci od modelu, w sensie on tour, prestige itp. W sumie daliscie do myslenia by moze ja kiedys wziac na "upiekszenie" i cos od siebie dorzucic

To ja nie wiem:D moja jest na bank 2020 i to koncowka i w wersji excellent troszke inna szata.Tak czy inaczej hobby na campingach są takie ilości jak passatów na drogach.Można byłoby zrobić niezły zlot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/26/2022 at 7:41 AM, jacek00 said:

To tu Ci nie wróci. Więc trzeba pilnować terminów.

Dokładnie. Jak pytałem dealera Knaus to powiedział mi, że taki przegląd należy wykonać co roku +- 2 miesiące, żeby gwarancja była utrzymana. Jak jest u innych producentów tego nie wiem ale zakładam że podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2022 o 10:37, Skiperr napisał:

Tak podeslaliscie 

To ktore malowanie jest nowe? Jak u Ciebie? Chyba ze rozni sie w zaleznosci od modelu, w sensie on tour, prestige itp. W sumie daliscie do myslenia by moze ja kiedys wziac na "upiekszenie" i cos od siebie dorzucic

To jest malowanie rocznika 2021. Mam z kwietnia 2021 exelent i jest właśnie takie.   Co do awaryjności to można poczytać na naszym forum  jak jest z innymi nowymi przyczepami.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ZdzislawW napisał:

  Co do awaryjności to można poczytać na naszym forum  jak jest z innymi nowymi przyczepami

Oooooo widzę że wyciągamy takie same wnioski, cieszy mnie to że nie jestem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, peja76 napisał:

Oooooo widzę że wyciągamy takie same wnioski, cieszy mnie to że nie jestem sam.

Dobrze tam,gdzie nas nie ma;)

Ilość hobby na campingach europy świadczy o tym,że gdyby to był taki totalny szmelc, to ludzie nie pchaliby się na te jeżdżące miny.

Z organoleptycznej obserwacji widzę,że 2 marki wiodą prym w ilości - hobby i fendt.

Sam mocno przymierzałem się do tendenzy,ale hobby ma rewelacyjne układy.Dodatkowo żona,która kupuje głównie oczami stwierdziła,że widzi jej się przebywanie w hobbitce.Po doposażeniu sprzętu w to co potrzebowaliśmy jesteśmy w 100% zadowoleni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.