Skocz do zawartości

Pismo z PFCC


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

Mało kto o tym wie , tak , to tereny prywatne a nie droga publiczna i każda władza może nas tam w nos pocałować

Niestety dotyczy to też miejsc dla inwalidów na parkingach przed supermarketem - za parkowanie na takim miejscu policja NIE MOŻE dać mandatu

 

Mnie się zdaje że na wniosek właściciela posesji, policja może nas ukarać za parkowanie na miejscu poza wyznaczonym.Jeśli chodzi o znak 'postój dla inwalidów' to jest to znak postawiony na wniosek tegoż właściciela i on decyduje czy zostało popełnione wykroczenie.

A jeszcze powiedzmy sobie dlaczego na drogach wewnętrznych po kolizji policja interweniuje tak jak na drogach publicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jeszcze powiedzmy sobie dlaczego na drogach wewnętrznych po kolizji policja interweniuje tak jak na drogach publicznych?

 

Występuje zagrożenie życia lub zdrowia ,wtedy im wolno, pozostawienie samochodu na zakazie takiego zagrożenia nie powoduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już w najbliższym czasie się zmieni, jest przygotowywana nowelizacja,

która drogi wewnętrzne będzie traktować na równi z drogą publiczną

skończy się więc "samowola" pod marketami i innymi prywatnymi drogami

 

Przecież to logiczne ,że w zamian prywatni właściciele pozakładają bramy i tymi drogami będzie tylko odbywał ruch tych klientów których przedsiębiorca będzie potrzebował.

konrad_b, jak myślisz kto będzie te drogi utrzymywał w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślisz kto będzie te drogi utrzymywał w zimie.

 

A kto je teraz utrzymuje ? Normalne że właściciel ... sam zapinkalam w zimie z łopatą , już Ci przyjedzie miejski pług na prywatną drogę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już w najbliższym czasie się zmieni, jest przygotowywana nowelizacja,

która drogi wewnętrzne będzie traktować na równi z drogą publiczną

skończy się więc "samowola" pod marketami i innymi prywatnymi drogami

 

Przecież to logiczne ,że w zamian prywatni właściciele pozakładają bramy i tymi drogami będzie tylko odbywał ruch tych klientów których przedsiębiorca będzie potrzebował.

konrad_b, jak myślisz kto będzie te drogi utrzymywał w zimie.

 

nie rozumiem ?

zmiana ma na celu ujednolicenie KD, dzisiaj jest tam zapis, że nie dotyczy on dróg prywatnych

IMO jest to nawet w interesie właścicieli :ok:

 

a co ma odśnieżanie do tego ?

a zamknąć mogą już dziś, ale większość tego nie robi ...

IMO zmiana przepisów nic nie zmieni :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kibicować to i ja bym chciał, tylko nie wiem komu. Zapytam jeszcze raz: czy caravaningowcy z tego forum są członkami PTTCC? ( A może członkowie PTTCC są forumowiczami ? :czerwona: )

Dla zainteresowanych link do PTTCC. Ja jeszcze nie jestem jego członkiem, ale pilnie obserwuję i chyba niedługo ....... kto wie?

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=3448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przyznam, że w lecie zapisałem się do PFCC. Z prostej przyczyny - ekonomia.

Składka jaką zapłaciłem, była niższa od zniżki jakie otrzymałem za pobyt na polu przez nich rekomendowanym (Mrzeżyno). :czerwona:

 

W żaden sposób nie identyfikuję się z ich poglądami ani nie popieram.

Dla mnie najważniejszą i najbardziej wartościową przynależnością do carawaningowców jest właśnie TO miejsce. Z tego prostego powodu, przed początkiem sezonu właśnie logo www.karawaning.pl ozdobi moją przyczepkę, a nie naklejka PFCC.

 

Co do jakości pól rekomendowanych - zanim tam pojadę - najpierw zapytam tutaj o ocenę :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych link do PTTCC. Ja jeszcze nie jestem jego członkiem, ale pilnie obserwuję i chyba niedługo ....... kto wie?

 

 

To ja się przyznam, że w lecie zapisałem się do PFCC.

 

PFCC , PTTCC , trzeba to rozgraniczyć, bo w PTTCC żadnych zniżek nie dostaniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Jarekkow. Ale przeczytałem cały wątek. Początek dotyczy PFCC i oczywiście sprawa pisma.

Chociaż dla niektórych to tak jak dla blondynki: Iran, Irak - a jaka to różnica :czerwona:

 

Dodam tylko, że między innymi TO mi się podoba w karawaningu, że jak widzę swoje/dzieci zmęczenie o mogę stanąć i odpocząć.

W tym roku nocowałem w ten sposób w kilku miejscach:

- na stacji ORLEN pod Toruniem - zapytałem Pani, była bardzo miła i oczywiście bezproblemowo powiedziała, gdzie moge zaparkować,

- na parkingu przy jakiejś knajpce z taką pompowaną kaszanką ;-). Jak się rano obudziłem, to stały jeszcze 3 budki,

- na obrzeżach Borów Tucholskich, tak, że kawałek boru pchał się do przyczepki ;-)

- na pętli autobusowej pod Częstochową ...

 

I o to przecież chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow, w tajemnicy Ci powiem, że TEJ to nie nakleję. Niestety wpadła w ręce mojej 3-latki. Obawiam się, że klej już trzymać nie będzie, a i wygląd nie ten sam ;-)

 

W zasadzie to nie wykluczam, że kiedyś nakleję, chyba, że wspomniany przepis wejdzie w życie na wskutek działań PFCC. Mam nadzieję, że nie :piwko:

 

A może to właśnie takie osoby jak MY zmienimy to zrzeszenie na bardziej przyjazne NAM :piwko:

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.