Skocz do zawartości

Pismo z PFCC


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

Chcą na siłę ściągać nas na ich kempingi poprzez zabronienie zatrzymania się po drodze.

 

Zanim się im to uda to wcześniej poumierają.

Ja się nie dam i jako pierwszy jak będzie potrzeba to postawię kose na sztorc :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mnie sie wydaje że mogą nas cmoknąć. Ja zazwyczaj kimam godzinke na parkingu na stacjach benzynowych. A to jest własność prywatna i policja nawet ukarać nie może na ich terenie. Tak samo jak na drogach wewnętrznych i osiedlowych. Podstawa to nie stawiac sie właścicielowi. :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postępowania PFCC w w/w temacie inaczej nie można nazwać jak totalny idiotyzm.

Nikt mnie nie zmusi do szukania kempingu po nocy. Jade - zaczynam być senny - staje w jakimś sensownym miejscu - i w kime.

I niech mnie cmokną tam gdzie słońce nie dochodzi z tymi bzdurnymi pomysłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, ze na przyzwoity kemping to w nocy nie wjedziesz i MUSISZ sila rzeczy postac przed ZAMKNIETA :czerwona: brama do rana.

 

Czyli sr..ie w banie ....jak zwykle w P - cos tam.

Ale zeby o idiotyzm o kretynskich tablicach zoltych tak powalczyli to juz nie...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, koledzy na camping w nocy to można nawet o 2.00

Cieć mnie wpuścił we Wieliczce ale rano i tak zapłaciłem 75 zeta za zestaw 1+1 i 2+2stojąc tylko na parkingu. :czerwona: idiota uczy się szybko.

Wracając stanęliśmy na Orlenie po wcześniejszym zapytaniu się pana z ochrony, za dziękuję.A było to już w innym miejscu tz. w Tarnowie.

A słuchy mnie doszły że na stacjach paliwa są dostępne podłącza do prądu, za opłatą oczywiście.Jeżdżę z Niewiadówką i myślę sobie że na jedną noc to winienem płacić mniejszy postój na campingu przelotowym a więcej to rzecz jasna w kurorcie

np.nad samym morzem lub na Gubałówce.Choć i tam płacę za wszystkie inne atrakcje dodatkowo. :niewiem::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś jedzie z przyczepą namiotową i chce tylko odpocząć. To co ,ma zjeżdżać na kemping i dajmy na to w nocy rozkładać się, budząc pozostałych? W dodatku płacić? za krótki odpoczynek na trasie? Coś tu jest nieprzemyślane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że PFCC ma mało z nami wspólnego... Oni nie są po to żeby nam pomóc. Niby mają pomagać właścicielom kempingów, ale w sumie tego tez nie robią. PFCC to coś na wzór urzędu. Ciepłe posadki, brak rozliczania z efektu pracy i takie tam inne. Pogadajcie na kempingach na jakiej zasadzie są przyznawane punkty w konkursie Myster Camping :ok:. Tam wszystko "opiera się" o bufet :jesc::ok::ok:, a turystów ma się głęboko ...

 

Dlatego gorąco zachęcam to zapisywania się do PFCC, płacenia tam składek i jeżdżenia na ich zloty gdzie jest darmowe piwo :ok::ok::bukiet::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co się burzyć i przejmować głupotami. Parkingi przy stacjach paliw oraz parkingi przy drogach są właśnie po to, żeby zmęczony kierowca mógł odpocząć. Jednemu wystarczy godzinka, innemu pięć godzin, ale przecież później pojedzie dalej. Nie ma chyba takich szaleńców, którzy chcieliby spędzić urlop na stacji benzynowej :bukiet:

A jeśli komuś będzie baaardzo zależało na zlikwidowaniu nocnych postojów na parkingach to... proponuję zlikwidować parkingi. Niech zmaga się z właścicielami stacji i wyjaśni im sensowność takiego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.