Skocz do zawartości

Pismo z PFCC


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ; koleżanki i koledzy na pikniku kantry w Sułominie byli przedstawiciele " Polski Carawaning " , prezentowali nową niewiadówkę . Dostałem od nich właśnie " Polski Carawaning " z maja a w nim taki oto "kwiatek " .!!!!!

346c1ea07e30a84am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I dla przykłady wracając z Mazur w nocy zrobiłem sobie 2 godzinną przerwę idąc do budki na drzemkę i z tego wynika, że już tego nie będę mógł zrobić tylko w nocy szukać kempingu? , a dla przykładu autem bez budki będę mógł , czy kierowcy TIR-ów mogą , a my nie :czerwona: - bez sensu.

Nie dość , że PFCC rekomenduje swoje kiepskie kempingi to jeszcze na silę chce do nich ściągać nas? Oczywiście nie wszystkie są kiepskie , ale sporo z nich budzi spore zastrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtedy to przyjedzie Pani Inspektor z ITD ewentualnie Pani Aspirant z KRD i może Cię pocałować w pewną część ciałka : :czerwona:

I dalej śpisz spokojnie :niewiem:

 

Pzd be-ja

 

A niech mnie jeszcze spróbują zbudzić , to może im się zebrać.

 

Swego czasu gdy mandaty płaciło się gotówką w nocy około 3 nad ranem policja przyłapała mnie na radar i wypisali mi mandat za 50 zł , a ja im daje 200 zł i nie mają wydać wiocha wszystko zamknięte nie ma gdzie rozmienić i mówią mi , że pojada do miasta Brzeg rozmienić , ja im krótko odpowiedziałem , że już jadę tyle godzin i do domu mam 40 km i chce mi się spać , zanim oni wrócą i ja pojadę i po drodze zasnę i spowoduje wypadek to może być przez nich . Oddali dokumenty i zabrali ten wypisany mandat :piwko: .

I niech mi ktoś na parkingu gdy będę w budce np spać ( odpoczywać ) mogę im powiedzieć , że przerywają mi odpoczynek przed dalszą drogą, a odpoczywam by nie doprowadzić do nieszczęśliwego zdarzenia.

I niech zrozumiałą panowie z PFCC, że na parę godzin nie będziemy szukać ich kempingów czy innych , bo zabiera to czas na znalezienie takowego, a po za tym nie na wszystkie wjedzie się w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne w zeszłym roku wracając z nad morza, zatrzymałem się na odpoczynek przed Łodzią i ku mojemu zdziwieniu podjechała Policja i zapytała czy wszystko w porządku, patrząc na obce tablice i czy chcemu tu stac dłużej , bo sa tu częste rabunki ... hehehe słyszac to powiedziałem ze jade dalej a oni pokazali mi gdzie moge spokojnie sie przespać , zebym bezpiecznie mógł dotrzeć do domu...

 

Nadmienię ,że jeden z Tych moiłych policjantów tez miał prywatnie ogonek i widziałem ,że sie tym zagadnieniem interesuje.

 

Widać miałem szczęście :czerwona::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne w zeszłym roku wracając z nad morza, zatrzymałem się na odpoczynek przed Łodzią i ku mojemu zdziwieniu podjechała Policja i zapytała czy wszystko w porządku, patrząc na obce tablice i czy chcemu tu stac dłużej , bo sa tu częste rabunki ... hehehe słyszac to powiedziałem ze jade dalej a oni pokazali mi gdzie moge spokojnie sie przespać , zebym bezpiecznie mógł dotrzeć do domu...

 

Nadmienię ,że jeden z Tych moiłych policjantów tez miał prywatnie ogonek i widziałem ,że sie tym zagadnieniem interesuje.

 

Widać miałem szczęście :niewiem::piwko:

 

:ok: miło przeczytać takie rzeczy

na zach jest normą że policja pomaga, a nie tylko karze

 

co do nocowania na "dziko"

w niektórych krajach nie wolno nocować poza miejscami wyznaczonymi - np Chorwacja

ale na trasie nikt problemu nie robi ...

chodzi raczej o dłuższe pobyty np nad morzem/górach ... czyli miejscach docelowych

 

co wymyślą u nas ... :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obszarze zabudowanym , 16Ton i 12m.

To jest logiczne , bo jak tiry staną w mieście na odpoczynek to się zakorkuje.

Jadąc z przyczepką nigdy nie zdarzyło mi się stanąć na odpoczynek w terenie zabudowanym poza parkingiem lub stacją CPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne przepisy mnie nie żenują odnośnie parkowania, ale to co chce PFCC - to jest żenada i to mnie zbulwersowało.

Zatwardziała, skostniała instytucja dziadków, których miałem okazję poznać na kempingu w Sławie, okazali się mało życzliwi uważając siebie za wielką władze, a spór był o przyłączenie się do prądu jednego zestawu obok ich szefostwa.

Chcą na siłę ściągać nas na ich kempingi poprzez zabronienie zatrzymania się po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.