Jump to content
Sign in to follow this  
zibi

żabki do zasłonek

Recommended Posts

zibi

Witam. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie gdzie można kupić żabki do zasłonek do przedsionka Isabela. Przekopałem Allegro i nic . Można zamontować zasłonki w sposób zastępczy , ale może da się kupić te żabki. Wiem że ten temat był kilka razy poruszany , ale nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytanie .Pozdrawiam

post-94293-imported-6569f25d-8395-4051-9f54-40d46ca7364c_thumb.jpg

Jawor_ki

tez mam isabelle i kilku brakuje

przydałoby sie też kilka pasków do zapięcia zwiniętych poł namiotu

kit

Przedzwoń tu i zapytaj http://buerstner.pl/sklep.html mają różne pierdołki i może będą mieć akurat te żabki :czerwona:

jano

Witam

Mam również przedsionek ISABELLA i po zakupie był bez żabek.Można je zamówić np. w sklepie TAM w Katowicach,ale ich cena powala-3,50 PLN za sztukę.

Tasiemki do spinania zwiniętych poł namiotu dorobiłem kupując w pasmanteri 1,5m tasiemki do obszywania i kilkanaście sztuk zatrzasków.Po przyklejeniu ich kropelką i wzmocnieniu nitką wyglądają jak oryginał i spełniają swoje zadanie.

Pozdrawiam

zibi

Dzięki za zainteresowanie . Cena rzeczywiście szokuje . W takim razie zrobię coś zastępczego , estetyka będzie zachowana a cel zostanie osiągnięty - zasłonki będą wisiały.

Kogi

Witam. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie gdzie można kupić żabki do zasłonek do przedsionka Isabela. Przekopałem Allegro i nic . Można zamontować zasłonki w sposób zastępczy , ale może da się kupić te żabki. Wiem że ten temat był kilka razy poruszany , ale nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytanie .Pozdrawiam

Witaj kolego. Minęło kilka lat jak szukałeś żabek do Isabelli. Mam pytanie, ja teraz też szukam takich żabek, jak Ty sobie poradziłeś?