Skocz do zawartości

Wymiary dachu Hobby Prestige 560 roczniki 2018+


Skiperr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jest ktos moze posiadaczem przyczepy jak w temacie w nowszych rocznikach. Chodzi mi o zmierzenie wymiaru dachu na przodzie pod katem instalacji panelu fotowoltaicznego. Ile jest realnie miejsca od krawedzi, do okna dachowego itp. Pytanie takie stad ze odbierac bede nowa przyczepe w Wejcherowie  CarGO Pomorze a zaraz po nich chce jechac do kapitana przyczepy na montaz. Potrzebuje on tych parametrow by moc juz zamowic odpowiedniej wielkosci solary

Z gory dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G13 napisał:

A dealer tego nie wie,  jemu najprościej uzyskać takie dane?

Dilerowi to by było najprościej gdyby klient zamówił i zamontował te ogniwa u niego :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale bez przesady, kupujesz przyczepę dajesz mu zarobić i jak potrzeba informacje pierdołę to ma cię w d..ie  - tylko  chrzanić takiego dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkich sprzedawców możemy wsadzać do jednego worka .Opiszę swoje doświadczenia . Po roku od kupna chciałem zwiększyć DMC okazało się, że mam nieprawidłowo zarejestrowaną przyczepę ponieważ na homologacji jest 1700kg ,a ja mam zarejestrowaną na 1600. Kazali mi przynieść oświadczenie importera. Zadzwoniłem , otrzymałem zapewnienie ,że otrzymam to oświadczenie . Poprosił mnie o nr. telefonu do W.K. to on wyjaśni im wszystko. Również podali mi nr. do mechanika który wyjaśnił mi sposób podłączenia czujnika. Czyli nie wszyscy nas olewają . Nie podaję nazwy aby nikt nie powiedział , że ich reklamuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem i pytalem. Nie maja obecnietakiej na placu i nie sprawdza. Jakos sobie poradze finalnie ^^ A fakt faktem. Dealer chce zarobić.  Za instalacje fotowoltaiczna na aku zelowych gdzie chcialem przetwornice 2000W zeby czasem odpalic na chwile thermomix czy suszarkę powiedzieli 9tys netto. Kapitan Przyczepa powiedzial żadne zele bo w moment sie zajada, tylko agm'y. Do tego przetwornica, solary takie ile stalych sie zmiesci na dach. Mowi ze zamkniemy sie w 7tys brutto za calosc. Roznica jest. I wieksze pojecie w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2022 o 12:20, ZdzislawW napisał:

Nie podaję nazwy aby nikt nie powiedział , że ich reklamuję .

A moim zdaniem właśnie powinieneś. To jest wartościowa informacja dla przyszłych klientów. Jako czytelnik wielu forów, chciałbym mieć właśnie takie informacje. Z reguły nikt nie ma problemu, żeby ostrzec przed nieuczciwym, czy nierzetelnym usługodawcą, podając co do kropki jego dane, ale jak trzeba pochwalić to już ludzie nie piszą, bo reklama. Siłą rzeczy brak takich informacji powoduje, że ludzie nadal jeżdżą do partaczy tylko dlatego że mają większą siłę przebicia i lepszą reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Skiperr napisał:

Kapitan Przyczepa powiedzial żadne zele bo w moment sie zajada, tylko agm'y.

A czemu nie lifepo4? Będzie pozornie trochę drożej, bo biorąc pod uwagę czas eksploatacji lifepo4 to sam aku wyjdzie CI z 2 razy taniej niż AGM. Do tego jest przynajmniej 2,5x lżejszy. Dziwne, że kapitan sam nie zaproponował Ci lifepo4, tylko AGM.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcin_G napisał:

A moim zdaniem właśnie powinieneś. To jest wartościowa informacja dla przyszłych klientów. Jako czytelnik wielu forów, chciałbym mieć właśnie takie informacje. Z reguły nikt nie ma problemu, żeby ostrzec przed nieuczciwym, czy nierzetelnym usługodawcą, podając co do kropki jego dane, ale jak trzeba pochwalić to już ludzie nie piszą, bo reklama. Siłą rzeczy brak takich informacji powoduje, że ludzie nadal jeżdżą do partaczy tylko dlatego że mają większą siłę przebicia i lepszą reklamę.

O.k. Jest to firma Car-Go Wejherowo . Dzisiaj dostałem dokument. Zero zł. Również przy zakupie negocjacje były owocne. Cena atrakcyjna , przedpłata 50% z gwarancją ceny w dniu odbioru. Realizacja terminowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZdzislawW napisał:

O.k. Jest to firma Car-Go Wejherowo . Dzisiaj dostałem dokument. Zero zł. Również przy zakupie negocjacje były owocne. Cena atrakcyjna , przedpłata 50% z gwarancją ceny w dniu odbioru. Realizacja terminowa. 

Czyli dochodzimy do absurdu, że chwalimy normalne traktowanie klienta... Ja z kolei przez Cargo Poznań straciłem niemal gwarancję na szczelność. Tak mnie zwodzili z terminami przeglądów w czasie pandemii, że w końcu powiedzieli, że w ogóle mi go nie zrobią bo nie mają procedur ze względu na covida i musiałem robić przegląd po terminie w Krakowie. Na szczęście Adria przymknęła oko na te kilka dni obsuwy. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ZdzislawW napisał:

Ja tylko stwierdzam fakty .

Jasne. Ja tylko zwracam uwagę, że rynek dealerów jest na tyle patologiczny (i nie mówię tylko o swoich doświadczeniach), że cieszymy się z normalnej obsługi, gdzie ta normalna obsługa powinna być standardem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wejherowa dostalem cynka zeby wszystko dokladnie przejrzec w cepce przy odbiorze bo moga pojawic sie buble o których sami nie powiedza. Jako zielony bede mial tam  wesolo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.