Skocz do zawartości

Weekend 21-23.08 w Sławie


szantymen

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję przyszły weekend spędzić w Sławie http://www.osir.slawa.pl/.

Może ktoś z forum będzie tam odpoczywał.

Harmonogram mam napięty, we wtorek instalacja haka, środa zarejestrowanie, czwartek po południu wyjazd i wypożyczenie przyczepki pod Poznaniem i przejazd do Sławy. Mam nadzieję że wszystko się uda :) .

 

Przy okazji mam pytanie czy hak muszę od razu wpisać do dowodu czy wystarczy papier od diagnosty i załatwienie urzędu w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w doborowym towarzystwie na zlocie w maju :) . Kemping bardzo ładny, świetnie położony. Duży, czysty i zadbany. Sanitariaty czyste. Z tego co pamiętam to chyba prysznice były dodatkowo płatne. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne :)

Gdzieś na forum powinny być koordynaty GPS. Poszukaj sobie abyś nie błądził z rodzinką :)

Przyjemności i samych pozytywnych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Sławie , zajrzałem tak przy okazji po drodze . Dłuższą chwilę podaliśmy z Dyrektorem . Jako, że pogoda dopisywała było sporo kempingów, kamperów i ludzi też, widać, że kemping żyje coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temacik rozkręciłem tylko sam chyba nie pojadę. :czerwona:

Byłem z haczykiem na montaż i okazało się, że nie pasuje. :niewiem: Haczy ma wszystkie normy europejskie, ale autko jest USA i lipa trzeba przerabiać, bo każdy inny będzie taki sam. Natomiast hak z USA nie ma homologacji i nie da się zarejestrować.

Sorki za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby coś bliżej Szczecina albo weekend bardziej początkowo wrześniowy to i myśmy byśmy dojechali gdzieś tam, byleby wcety były w normalnych odległościach... a grzyby i ryby jak najbardziej :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w poprzedni weekend w okolicach Sławy ob lukałem sobie mały kameralny kemping jakieś 8 km od Sławy , oczywiście blisko lasu :niewiem: bo mam nadzieje na grzyby . Na terenie kempingu dostęp do prądu, wody , WC też w dobrym standardzie, ponadto nawet jest dostępna zmywarka do znaczyć :piwko: , pralka z tego co wiem i sieć wifi zresztą sama nazwa kempingu to INTERNAUKA , do plaży blisko i co ważna CZYSTA woda w jeziorze sprzęt pływający tez można pożyczyć jedyny mankament to nie wiele budek się zmieści i już wstępnie obgadałem, że zostawię budkę na cały wrzesień i będę solo autkiem dojeżdżał .

Do tego zabieram rowerki by do lasu na grzybki, bez rowerków jakoś kiepsko widzę grzybobranie w tej okolicy.

balthur, byłem oglądać kemping w Gołuchowie jak dla mnie to kicha :czerwona:, kemping za to fajny dla turystów , którzy chcą korzystać z domków kempingowych , gdy pani na recepcji spytałem gdzie można szara wodą i z WC wylać - zrobiła wielkie oczy ze zdziwienia o czy ja mówię, bo WC tam to czasy PRL

 

Co prawda jeszcze nie jestem zdecydowany na ten kemping , ale biorę go pod uwagę , ostatnio jeździłem po okolicy by coś znaleźć na wrzesień celem połażenia po lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.