Skocz do zawartości

Do mieszkańców Leszna i oklolic


Jerzy i Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś z mieszkających w pobliżu wypowiedzieć się na temat tego punktu sprzedaży rowerów? Po moim ,,śledztwie'' doszedłem, że jest to ul. Dworcowa 7 i wcześniej był to lombard. https://www.olx.pl/d/oferta/rower-elektryczny-engwe-ep-2-pro-szary-czarny-pomaranczowy-750w-12-8a-CID767-IDOSSfb.html?reason=seller_listing|normal  Chcę zakupić u nich rower z wysyłką i dlatego  pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpoz napisał:

Rower elektryczny może jechać 45km/h ?

Zgodnie z przepisami może jeśli sam go do takiej prędkości (nogami) rozpędzisz. Na zasilaniu elektrycznym powinno być odcięcie przy 25 km/h. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jerzy i Beata napisał:

Czy może ktoś z mieszkających w pobliżu wypowiedzieć się na temat tego punktu sprzedaży rowerów? Po moim ,,śledztwie'' doszedłem, że jest to ul. Dworcowa 7 i wcześniej był to lombard. https://www.olx.pl/d/oferta/rower-elektryczny-engwe-ep-2-pro-szary-czarny-pomaranczowy-750w-12-8a-CID767-IDOSSfb.html?reason=seller_listing|normal  Chcę zakupić u nich rower z wysyłką i dlatego  pytam.

sprawdź jak będzie z gwarancją,  gdzie to się naprawia i ile jest gwarancji na jakich warunkach. Wszystkie tego typy sprzęty lubią się psuć - bardzo często padają akumulatory, kolega czekam 3 miesiące - w końcu dostał w paczce nowy rower z Chin - zrób to sam.... ale dostał. Gwarant był gdzieś w Portugalii.

przy sprzętach typu rower czy hulajnoga el. kupowałbym sprzęt znanych dużych producentów, gdzie serwis jest blisko i czeka z częściami na miejscu.. również po gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Zgodnie z przepisami może jeśli sam go do takiej prędkości (nogami) rozpędzisz. Na zasilaniu elektrycznym powinno być odcięcie przy 25 km/h. 

Właśnie. Coś dziwna ta oferta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danielpoz napisał:

Właśnie. Coś dziwna ta oferta

Nie jedyna, cała masa jest odblokowana, lub podają instrukcje jak to zrobić. Ja jednego mam ok. dwóch lat, ale nie przerabiam bo i po co? kółeczka malutkie troszkę większe od hulajki więc te 25km to max. W sumie to nad warunkami gwarancji się nie zastanawiałem oni mają 6mscy. ale kto jest gwarantem nie pytałem [może sprzedawca?] Jak wrócę po 22 z Berekfurdo [za kilka godz. wyjazd] to poszukam może rodzimej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.