Skocz do zawartości

Wyjazd urlopowy do CRO sierpień 22"


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2022 o 14:28, Zulos napisał:

To prawda. Mi też najbardziej podoba się na południu, choć często zaglądam do „mojego miejsca” na Krku,

Jak dotąd Krk najlepiej się spisał pod kątem ? Mega ustronne plażyczki dostępne tylko od strony morza ?

W dniu 17.08.2022 o 14:28, Zulos napisał:

ale wykpiwanie Istrii też jest nieporozumieniem i uogólnieniem. Tam też można znaleźć piękne miejsca i miło spędzić czas

Istria plażowo nie moja bajka ale miasteczka pierwsza klasa, szczególnie w interiorze. Jest zupełnie inna niż Dalmacja, taka włoska, co nie znaczy, że gorsza :) Poza wybrzeżem w środku sezonu można mieć wrażenie, że jest się w opustoszałym terenie. Turystów nie ma a nieliczni lokalsi w ciągu dnia kryją się przed upałem w chałupach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Istria jest świetna dla rodzin z małymi dziećmi. Łatwy, szybki dojazd, przygotowane usypane plaże na molochach, baseny i animacje.

Moja córka tam zaczęła tańczyć, do dzisiaj ma kontakt z instruktorką z BiVillage.

740b1252821102b66356b8c123589279.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie.?‍?‍?‍?

My od 2 dni przybiliśmy na polu :

Pansion-Camp PLANTAŽA

+385 91 511 4694

https://maps.app.goo.gl/mn4GAiPnfzDFEEXB8

Pole bardzo przyjemne- spokojne i czyste, jest podzielone na parcele i są na nim numery ulic i podnumery parceli ?

Na całym polu internet Wi-Fi 5G za friko

Toalety czyste, jest osobne pomieszczenie do WC chemicznego, jest możliwość zalania zbiorników, a dla dzieci jest specjalna łazienka ( mały kibelek, mała umywalka i mały natrysk :-) )

Plaża z małych kamyków i betonowe przystanie z zaczepami dla skuterów i łódek.

OK 3km od pola duży supermarket, a wcześniej w miasteczku małe sklepiki i piekarnie.

Na polu w czołówce jak zwykle D i CZ później A, SLO a nasi rodacy na jednej ręce policzyć można.

☀️⛱️ ☀️⛱️ ☀️⛱️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20220818_100044.jpg

IMG_20220818_111311.jpg

IMG_20220818_111253.jpg

IMG_20220817_195420.jpg

IMG_20220817_195404.jpg

IMG_20220817_133125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My już wróciliśmy i okazało się, że jednak dobrze zrobiłem biorąc trochę euro w gotówce. Panience na bramce przy wyjeździe z chorwackiej autostrady nie chciało przyjąć karty (i tylko w tym jednym miejscu). Zapytałem ją, czy płacąc euro dostanę resztę w euro. Dostałem odpowiedź, że będą to kuny. Poprosiłem o resztę w euro i jednak się dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 01:47, Mars napisał:

My już wróciliśmy i okazało się, że jednak dobrze zrobiłem biorąc trochę euro w gotówce. Panience na bramce przy wyjeździe z chorwackiej autostrady nie chciało przyjąć karty (i tylko w tym jednym miejscu). Zapytałem ją, czy płacąc euro dostanę resztę w euro. Dostałem odpowiedź, że będą to kuny. Poprosiłem o resztę w euro i jednak się dało. 

Ciekawe, czy za rok też będą wciskać kuny:D

Ja od kilku lat zawsze bramki przejeżdżam z kartą (wielowalutowa Aliora) i nigdy nie miałem problemu, ale oczywiście jestem przygotowany z gotówką na ewentualne odrzucenie karty - trzeba dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.09.2022 o 20:32, Zulos napisał:

Ciekawe, czy za rok też będą wciskać kuny:D

Ja od kilku lat zawsze bramki przejeżdżam z kartą (wielowalutowa Aliora) i nigdy nie miałem problemu, ale oczywiście jestem przygotowany z gotówką na ewentualne odrzucenie karty - trzeba dmuchać na zimne.

Ja idę na żywioł,  przeważnie nie mam gotówki. Raz na bramce samoobsługowej na istrii gdzie nie było opcji wezwania obsługi zadzialala dopiero 3 i zarazem ostatnia karta - kredytowa. Mało zabawne to było gdyż była to jedyna bramka na tym pasie/ kierunku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.