Jump to content

Edit History

pjetko

pjetko

5 godzin temu, chiccoo napisał:

jeszcze mam pytanie czy przejście w Cvetlin jest naprawdę tak strome i kręte co mówią czy straszenie tylko ?- długość  zestawu mam 12/13 m i szer 250 oraz 3700DMC

Jechałem tam raz solo i bardzo mnie zmęczyła ta trasa. Może dlatego, że wieczorem i w deszczu. Od autostrady jest daleko, droga sie ciagnie przez wioski i jest mnóstwo zakrętów, przed samą granicą dość stromo, i potem to samo po drugiej stronie. Z zestawem bym się nie bał, bo droga jest szeroka i te gorki nie są jakieś hardcorowe, ale poważnie bym się zastanowił, czy jest sens. Bardziej przyjazna trasa w moje opinii jest przez Rogatec/Dobovec, aczkolwiek tam jest węższa droga po słoweńskiej stronie. Sprawdź sobie na streetview, która Ci bardziej pasuje ;)

pjetko

pjetko

5 godzin temu, chiccoo napisał:

jeszcze mam pytanie czy przejście w Cvetlin jest naprawdę tak strome i kręte co mówią czy straszenie tylko ?- długość  zestawu mam 12/13 m i szer 250 oraz 3700DMC

Jechałem tam raz solo i bardzo mnie zmęczyła ta trasa. Może dlatego, że wieczorem i w deszczu. Od autostrady jest daleko, droga sie ciagnie przez wioski i jest mnóstwo zakrętów, przed samą granicą dość stromo, i potem to samo po drugiej stronie. Z zestawem bym się nie bał, bo droga jest szeroka i te gorki sie są jakieś hardcorowe, ale poważnie bym się zastanowił, czy jest sens. Bardziej przyjazna trasa w moje opinii jest przez Rogatec/Dobovec, aczkolwiek tam jest węższa droga po słoweńskiej stronie. Sprawdź sobie na streetview, która Ci bardziej pasuje ;)

• Create New...