Jump to content

gdzie jest mina ?????

macieku
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z okolicy oglądał ten wynalazek i może poowiedzieć gdzie jest mina .............

Ja mam troszkę daleko :-)

/No bo mina przy tej cenie musi być/

http://www.allegro.pl/item707807702_palace_655_komfortowa_przyczepa_zobacz_koniecznie.html

Folia na siedzeniach??? To nówka??? Fakt - cena atrakcyjna. Ciekawe co jej dolega :)

Folia nie tylko na tapicerce, ale też na stoliku wygląda na to , iż przez 9 lat nie używana uhm ktoś kupił i tylko oglądał tą budkę.

Cene którą widzimy jest jeszcze do licytacji. A folia jak folia można wszystko nią zawinąć nawet opony :)

przecież to zwykły szeroki stretch (czy jak to się pisze) do owijania palet więc folią nei ma co się podneicać :-)

Miny nie musi być . Sprzedający wycofa oferty minutę przed zakończeniem aukcji .

A przyczynę poda jakąś prozaiczną typu

Zły opis

zniszczenie

sprzedaż przez inne media

Jest to raczej ogłoszenie aniżeli aukcja

Witam, oglądając to ogłoszenie na pierwszy rzut oka wpadło mi brak tylnego dolnego prawego narożnika i jeszcze jedno czemu nie ma zdjęć z drugiej strony ???? :) i to pewnie jest ta MINA :)

Pozdrawiam.

macieku, Do końca aukcji zostało jeszcze osiem dni. Ta cena to nie jest cena zakupu. Nie ma czym się podniecać. Sprawdż cenę końcową i wtedy zobaczysz czy to taka okazja.

Szkoda kombinować, jest numer zadz i zapytaj co i jak... ale nei wygląda na całkiem świeżą, nawet po kratkach wentylacyjnych lodówki to widac...

macieku, Do końca aukcji zostało jeszcze osiem dni. Ta cena to nie jest cena zakupu. Nie ma czym się podniecać. Sprawdż cenę końcową i wtedy zobaczysz czy to taka okazja.

ja mam budę :-) interesuję się "dla sportu" , podobno ma jakieś uszkodzenia z "nieobfotografowanej" strony :-) /nie wytrzymałem i zadzwoniłem/

jak dostanę fotki to wystawię

W sumie to mój koleś interesuje się tym klamotem ............. tylko DMC tak na oko oceniam na 1800 do 2 ton a to juz nie każde autko pociągnie :-)

dzwonilem i pytalem... gdy wspomnialem ze przyjade z kasa to ostateczna cena do oddania to 16900 :) ...ostro w dol zchodzi z cena :)

masa wlasna 1880kg -dmc 2000kg... wiec ciezko bedzie jej znalezc kupca na taki big wagen...

pozatym zobacz ile kosztuja w holandii czy belgii takie cuda - cena nie jest wcale wysoka :) bo ciezko cos takiego sprzedac...:)

cos jest na rzeczy, bo za ta kase to ciezko nawet mala przyczepe kupic

bo małe lepiej się sprzedają.

bo małe lepiej się sprzedają.

No właśnie .......... takiego czołga trzeba mieć czym ciągnąć W zasadzie wskazane coś 4x4 na ramie a nie nadwozie samonośne albo chociaż typowa ciężarówka/bus (jakiś T4 lub vitek).

Europejskie typowe auto osobowe nie jest w stanie na dłuższą metę holować takiego klamota ..... toteż cena takich dużych jest stosunkowo niższa od małych/typowych przyczep. Ten grzmot żeby sie go dobrze holowało powinien być chociaż 2 osiowy a nie tylko 4 kołowy a najepiej 3 osiowy -> wtedy holowanie go było by bajką a nie wieczną walką.

macieku, czyli tak jak radził jeden z kolegów którego imienia się nie wypowiada: masz dużą budkę kupujesz do niej lawetkę i śmigasz bezstresowo :)

post-93720-imported-6dae70a3-a168-48ac-b21a-ad065ba6e5c8_thumb.jpg