Skocz do zawartości

przyczepa z ebaya


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda przejazd przez granice? Celnicy sprawdzają dowód osobisty i dokumenty samochodu i przyczepy? Jak to wygląda w praktyce???

Zależy jak trafisz , najczęściej nikt nic nie sprawdza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwolę się wtrącić .Jestem co prawda nowy na tym forum ,ale właśnie miałem ten sam problem .Kupiłem Przyczepkę w UK i do Polski przyjechała ciężarówką .Moim zdaniem najlepszy i najtańszy sposób na transport . Całość wyniosła mnie 2400 pln z czego 2000 transport a 400 kierowcy za trud przy załadunku (to juz z własnej incjatywy bo się chłopina sporo natrudził).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ponownie,

ja właśnie wróciłem z Anglii z przyczepką! Jest super!!! :bukiet: Przywiozłem ją sam i kosztowało mnie to o wiele taniej niż kolege Krisa :ok: a ponadto sam ją zobaczylem na miejscu i wiedziałem co kupuję a to chyba najlepsze wyjście.

Dzięki wszystkim za pomoc w rozwiązywaniu moich wątpliwości i problemów.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na kempingach :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zakup mojej przyczepki to znalazłem na ebay ,ale zanim kupiłem znajomy obejrzał dokładnie wszystkie kąty w których mogło się coś wydarzć i kupiłem .Jesta taka jaką sobie wyobrażałem żadnych niespodzianek.Oczywiście należało ją tylko posprzątać po Angolach i tyle.Natomiast jeśli chodzi o transport to należy przeliczyć wszyskie koszty z tym związane ,mam na myśli paliwo ubezpieczenie promy czas itd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris73 masz rację, trzeba sobie wszystkok dokładnie policzyć żeby sie nie okazało że jedziesz 1600km i kupisz drożej niż u nas w Polsce. Ale zazwyczaj się opłaci poświęcić czas i droge :ok:

 

jacekwwa napisz do mnie na pw, to Ci spróbuje pomóc w przywiezieniu.

 

wir57 dzięki za miłe słowa. Również mam nadzieję na niejedno udane spotkania przy :bukiet: z kolegami z tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tylko czy na tych tablicach można wieźć przyczepke do Polski? Z tego co sie dowiadywałem przed przywozem swojej, można na nich jeździć tylko w niemczech... ale może się myle...

 

Można można wieść wszystko. NA TYCH TABLICACH SAM WYPISUJESZ SOBIE BLANKIET DO JAKIEGO AUTA JA BĘDZIESZ ZAKŁADAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest legalne ?

Jak najbardziej :-)

To są tablice tak zwane "szengenowskie" Najlepsze są żołte bo można jechać bez ważnego przeglądu. Tyle że są krótkie, ale po zrobieniu przeglądu w polsce i wykupieniu oc można na nich jeszce jeździć jakiś czas (po polsce oczywiście). Moi znajomi zazwyczaj jeżdżą do niemiec po te tablice nawet jak przeprowadzają w polsce jakieś auta z miasta do miasta (a auto jest bez przeglądu lub ma niekompletne papiery). Jeżdża do niemiec Bo w IV RP nie można kupić takich tablic (szcególnie tych żóltych) ale na całe szczęście w IV Rzeszy można :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest legalne ?

Jak najbardziej :-)

To są tablice tak zwane "szengenowskie" Najlepsze są żołte bo można jechać bez ważnego przeglądu. Tyle że są krótkie, ale po zrobieniu przeglądu w polsce i wykupieniu oc można na nich jeszce jeździć jakiś czas (po polsce oczywiście). Moi znajomi zazwyczaj jeżdżą do niemiec po te tablice nawet jak przeprowadzają w polsce jakieś auta z miasta do miasta (a auto jest bez przeglądu lub ma niekompletne papiery). Jeżdża do niemiec Bo w IV RP nie można kupić takich tablic (szcególnie tych żóltych) ale na całe szczęście w IV Rzeszy można :-)

 

coraz bardziej mnie zadziwia ta zachodnia europa. jak to mozna wszystko ulatwic :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.