Jump to content

przyczepa z ebaya

pianim
 Share

Recommended Posts

Panowie potrzebuje pomocy.

Znalazłem sobie na ebayu przyczepke w UK. Pytanie teraz podstawowe jak ja przywieźć do Polski samochodem na polskich tablicach???

Czytałem wątki dot. przyczep z anglii ale nikt nie opisal jak przywozi takie przyczepki na kołach.

Pomóżcie bo musze szybko podjąć decyzje.

• Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• pianim

15

• ogrodnik

6

• jacekwwa

4

• Wirek

3

Bo posskim samochodem na kołach nie przywieziesz i to też było opisane!

To w takim razie jak ją ewentualnie przywieźć??? Pomóżcie? Tylko na lawecie? Naprawde nie da się inaczej?

Szukaj kogoś kto wraca z wysp samochodem z hakiem z Twoich okolic

Szukaj kogoś kto wraca z wysp samochodem z hakiem z Twoich okolic

hmm... ale to musiałby mieć samochód na angielskich blachach? Dobrze rozumię? Podpowiedz mi jeszcze gdzie szukać tego kogoś? :piwo:

Leć do Angli samolotem kup samochód z hakiem , wykup dodatkowe ubezpieczenie , kup przyczepe i wracaj do Polski. Albo zapłać Anglikowi żeby Ci ją przywiózł

Leć do Angli samolotem kup samochód z hakiem , wykup dodatkowe ubezpieczenie , kup przyczepe i wracaj do Polski. Albo zapłać Anglikowi żeby Ci ją przywiózł

Świetny pomysł - zwłaszcza ten z zakupem samochodu... daruj sobie kolego bo to jakieś takie mało zabawne.

Dlaczego ? Tak właśnie robią w Angli samochody są tanie (te starsze) a w Polsce sprzedajesz. zostają jeszcze kierowcy tirów ale wtedy jej nie obejrzysz albo ktoś kto wozi samochody z Angli.

Podpowiedz mi jeszcze gdzie szukać tego kogoś? :piwo:

a to pytanie nie jest zabawne , liczysz na to , że tu ktoś na forum poda Ci numer telefonu, kto Ci przyciągnie przyczepę z Anglii?

lub ktoś z nas tam pojedzie i Ci przyciagnie.

a to pytanie nie jest zabawne , liczysz na to , że tu ktoś na forum poda Ci numer telefonu, kto Ci przyciągnie przyczepę z Anglii?

lub ktoś z nas tam pojedzie i Ci przyciagnie.

Dla mnie ono zabawne nie jest. Szukam jakiegoś rozwiązania i liczyłem na to że to forum mi w tym pomoże. Widze jednak ze niektórzy potrafią tylko swoje pretensje pisać.

... a tak na marginesie: gdyby ktoś z forum miał taki nr telefonu lub mial możliwość przyciągnięcia przyczepy z Anglii to czemu nie miałbym skorzystać z jego pomocy gdyby on sam chciał i mógł mi pomóc???

pianim, może i ktoś by się znalazł , ale chyba nie w sezonie turystycznym - teraz korzystamy z każdej wolnej chwili by cieszyć się wypoczynkiem w swoich budkach.

zdaję sobie z tego sprawę... niestety :piwo: a zależało na szybkiej pomocy bo sam chciałbym z rodzinką jeszcze gdzieś wypaść na troche, ale chyba niestety nic z tego nie wyjdzie (przynajmniej nie w tym sezonie).

ogrodnik - przepraszam za niemiłą odpowiedź na Twojego posta ale nie zdawałem sobie sprawy, że tak można zrobić. Właśnie przeglądam oferty samochodów na ebayu i faktycznie mozna cos kupic za śmieszne pieniadze tylko po to zeby przywieźć tą wymarzoną przyczepke :piwo:

Może ktoś już tak robił i może mi podpowiedzieć jak bym już kupił przyczepe i auto jak to załatwić w Angli żeby przyjechać z tym do Polski?

A jesteś pewny, że to właśnie ta wymarzona, a sprzedający napisał wszystko, tak jak jest w rzeczywistości. Ja mam dylemat czy jechać do Holandii bo to kawał drogi, a jak będzie coś ukryte to nawet nie będzie komu nawtykać. :piwo:

No chyba że jesteś fachowcem w domkach i wszystkie wady znajdziesz. :jump:

...no co Ty... pewnie że nie jestem fachowcem ...ale kto nie ryzykuje ten nie ma :jump: Zawsze można zrobić sobie tylk owycieczke na 1600km w jedną stronę :piwo: