Skocz do zawartości

Kolej na mnie


dani

Rekomendowane odpowiedzi

Już za kilka godzin wielka chwila ucieczka od rzeczywistości :]:]:ok:

Co prawda z tygodniowym opóżnieniem beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> ale cieszy :]

Może ktoś pomacha na trasie :ok::]:] nad ranem śmigam przez Poznań na Koszalin flaga na maszcie ant. w budce pozdrawiam wszystkich :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za kilka godzin wielka chwila ucieczka od rzeczywistości :]:]:ok:

Co prawda z tygodniowym opóżnieniem beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> ale cieszy :]

Może ktoś pomacha na trasie :ok::]:] nad ranem śmigam przez Poznań na Koszalin flaga na maszcie ant. w budce pozdrawiam wszystkich :]

 

A mieliśmy wypić piwko.

Ja jutro z kolei opuszczam Gąski i śmigam do domku, z drogi krajowej Nr 11 skręcam w Chodzieży na Gniezno i dalej na autostradę w kierunku Łodzi. Tak więc może po trasie nadjedziemy z przeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A mieliśmy wypić piwko.

powolniak,w przyszłym roku wypijemy :-]

Droga nad morze z południa to koszmar :czerwona: wyjechałem o 2.00 w nocy do Poznania przez Wrocław poszło super w Poznaniu już korek 3,5 godz.

:) jechaliśmy w żółwim tempie na szybko zmiana trasy przez Czaplinek tam postój 4 godz.(z nerwów i braku sił) potem już spokojnie w sumie 20 godzin jazdy do Gąsek :ok: powrót 15 godzin bez niespodzianek ale w żółwim tempie :bzik: kiedy te drogi się zmienią na lepsze :niewiem: pozdrawiam wszystkich :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga nad morze z południa to koszmar wyjechałem o 2.00 w nocy do Poznania przez Wrocław poszło super w Poznaniu już korek 3,5 godz.

 

:czerwona: gdzie konkretnie w Poznaniu był korek :piwko: i o której godzinie? Jadąc z Wrocławia mogłeś całkowicie ominąć centrum Poznania :ok: i w dodatku wyjechać daleko za Poznaniem na 11… :niewiem: ale wystarczyło tu zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, masz rację to że nie zapytałem to mój błąd i to wielki :niewiem: nie jechałem przez centrum Poznania cały czas 11-tką za małym wiaduktem potem było rondo(nie znam Poznania) tak nas zatrzymało że za Suchy las był korek to był przełom Lipiec-Sierpień zmiana turnusów piątek pogoda itd.

Następnym razem na pewno zapytam :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jechałem przez centrum Poznania cały czas 11-tką za małym wiaduktem potem było rondo(nie znam Poznania) tak nas zatrzymało że za Suchy las był korek

 

Rozumiem, że jechałeś z Wrocławia jak wcześniej pisałeś, ale na 11 wjechałeś dopiero właśnie w Poznaniu, a do Poznania jechałeś E261 czy tak? i przed Poznaniem mijałeś Stęszew i Komorniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.