Jump to content

Kolej na mnie

dani
 Share

Recommended Posts

Już za kilka godzin wielka chwila ucieczka od rzeczywistości :]:]:ok:

Co prawda z tygodniowym opóżnieniem beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> ale cieszy :]

Może ktoś pomacha na trasie :ok::]:] nad ranem śmigam przez Poznań na Koszalin flaga na maszcie ant. w budce pozdrawiam wszystkich :]

Szerokiej drogi i miłego wypoczynku.

Wybacz ale nad ranem będę spał i... nie pomacham :ok:

Dareczku - szerokiej drogi, udanego wypoczynku i uściski dla Oli i chłopaków :ok:

No i do zobaczenia w wąwozie w.w. Gieni :]:]:]:ok:

Już za kilka godzin wielka chwila ucieczka od rzeczywistości :]:]:ok:

Co prawda z tygodniowym opóżnieniem beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> ale cieszy :]

Może ktoś pomacha na trasie :ok::]:] nad ranem śmigam przez Poznań na Koszalin flaga na maszcie ant. w budce pozdrawiam wszystkich :]

A mieliśmy wypić piwko.

Ja jutro z kolei opuszczam Gąski i śmigam do domku, z drogi krajowej Nr 11 skręcam w Chodzieży na Gniezno i dalej na autostradę w kierunku Łodzi. Tak więc może po trasie nadjedziemy z przeciwka.

• 3 weeks later...

A mieliśmy wypić piwko.

powolniak,w przyszłym roku wypijemy :-]

Droga nad morze z południa to koszmar :czerwona: wyjechałem o 2.00 w nocy do Poznania przez Wrocław poszło super w Poznaniu już korek 3,5 godz.

:) jechaliśmy w żółwim tempie na szybko zmiana trasy przez Czaplinek tam postój 4 godz.(z nerwów i braku sił) potem już spokojnie w sumie 20 godzin jazdy do Gąsek :ok: powrót 15 godzin bez niespodzianek ale w żółwim tempie :bzik: kiedy te drogi się zmienią na lepsze :niewiem: pozdrawiam wszystkich :piwko:

Droga nad morze z południa to koszmar wyjechałem o 2.00 w nocy do Poznania przez Wrocław poszło super w Poznaniu już korek 3,5 godz.

:czerwona: gdzie konkretnie w Poznaniu był korek :piwko: i o której godzinie? Jadąc z Wrocławia mogłeś całkowicie ominąć centrum Poznania :ok: i w dodatku wyjechać daleko za Poznaniem na 11… :niewiem: ale wystarczyło tu zapytać.

kurde ja pomacham

raczej nie... chyba, że cofniesz się w czasie do Pią 31 Lip, 2009 :czerwona:

ROBICAR, masz rację to że nie zapytałem to mój błąd i to wielki :niewiem: nie jechałem przez centrum Poznania cały czas 11-tką za małym wiaduktem potem było rondo(nie znam Poznania) tak nas zatrzymało że za Suchy las był korek to był przełom Lipiec-Sierpień zmiana turnusów piątek pogoda itd.

Następnym razem na pewno zapytam :czerwona:

Droga nad morze z południa to koszmar :czerwona: wyjechałem o 2.00 w nocy

Kolego niestety to twój błąd.

Spróbuj następnym razem wyjechać o 19 h.

Jadąc o 2 trafiasz nad ranem na korki.

nie jechałem przez centrum Poznania cały czas 11-tką za małym wiaduktem potem było rondo(nie znam Poznania) tak nas zatrzymało że za Suchy las był korek

Rozumiem, że jechałeś z Wrocławia jak wcześniej pisałeś, ale na 11 wjechałeś dopiero właśnie w Poznaniu, a do Poznania jechałeś E261 czy tak? i przed Poznaniem mijałeś Stęszew i Komorniki