Jump to content
lukilodz83

Ceny paliw

Recommended Posts

Zulos
1 godzinę temu, maarec napisał:

być w top 2 agentów pewnego T.U. w PL w czerwcu :) (kiedy od 14 do początku lipca byłem na urlopie) :)

No to teraz wtopiłeś - dziel się beneficjencie z beneficjentami końcowymi!!:bevil:

Czekam na przelew...:jump:

jackas

To dlatego non stop " najlepsza" oferta jest droga i od jednego TU... Rozumim;)

pjetko
2 godziny temu, maarec napisał:

W Częstochowie PB95 6.93 - minus 30 gr rabatu, gaz po 2,99zł. Idzie w dobrą stronę, ale jeszcze daleko do normalności.

Spekulacja jest, owszem ale na najwyższym piętrze- zwykła polityka, jak z cukrem.

Wczoraj na Orlenie w stolicy widziałem Pb95 za 6.99 zł Doliczając do tego -40gr (kupon + karta dziecioroba), to zaczyna to wyglądać lepiej niż 7.99 ;)

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Dokładnie. To że cena cukru jest sztucznie zawyżona najlepiej pokazuje to, że cukier puder kosztuje mniej za 1 kg niż cukier kryształ.

Używamy w domu cukru tylko do kawy (w zasadzie to tylko ja używam) i od zawsze kupuję brązowy, w cenie ok 8-9 zł/kg. Najlepsze jest to, że cena brązowego ani drgnęła od lat i nie ma limitów, a obecna cena białego zbliża się do cen brązowego :D Tylko ciii, bo się wyda i mi wykupią cały brązowy :ph34r:

Suzu4x4
7 godzin temu, maarec napisał:

na Orlenie nie działa na LPG,  ja omijam te stacje szerokim łukiem, ale niedługo to się zmieni :)... czekam na paczkę z 20 bonami Orlen :) Kamper będzie jeździł "gratis" do późnej jesieni :)

U mnie w mieście nie ma sensu patrzeć na rabaty po 20-30gr, kiedy na stacji Crab, przy węźle A1 Częstochowa Południe, gdzie jestem 4 razy w tygodniu paliwo jest zdecydowanie tańsze.

ja tankuje na Orlenie. Mam najtaniej w okolicy , dziś PB 95  na pylonie 6,93 pln. - rabat to 6,63  nie ma nigdzie taniej.

6 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Przepraszam pomyłka. LPG jest traktowane inaczej. @Suzu4x4 jak byś już był w drodze na BP to poniżej mała poprawka do tego co wcześniej pisałem:

image.png.bb810114026bc29a84cf3218f578cf95.png

LPG tankuje tylko do gasbanka średnio raz w miesiącu po kilka litrów  więc cena mnie nie rusza pytałem z czystej ciekawości  :)

5 godzin temu, pjetko napisał:

Używamy w domu cukru tylko do kawy (w zasadzie to tylko ja używam) i od zawsze kupuję brązowy, w cenie ok 8-9 zł/kg. Najlepsze jest to, że cena brązowego ani drgnęła od lat i nie ma limitów, a obecna cena białego zbliża się do cen brązowego :D Tylko ciii, bo się wyda i mi wykupią cały brązowy :ph34r:

to tak jak u nas.  1 kg starcza nam  średnio na pół roku  :-]

Zulos

Właśnie na internetach raportują - np. w Rumunii i na Węgrzech polski cukier kosztuje 3 zł...

U nas conajmniej drugie tyle...

No ale cóż - węgiel też szerokim strumieniem z polskich kopalń płynie w różne miejsca świata, a u nas rząd dopłaca do węgla sprowadzanego zza granicy...

Klasyka wciąż aktualna: "Polska to bardzo dziwna kraj...":D

Edited by Zulos (see edit history)

maarec
8 godzin temu, Zulos napisał:

No to teraz wtopiłeś - dziel się beneficjencie z beneficjentami końcowymi!!:bevil:

Czekam na przelew...:jump:

Jak będziesz przejazdem to odleje proporcjonalnie szklaneczkę 😀 

jacek00
Właśnie na internetach raportują - np. w Rumunii i na Węgrzech polski cukier kosztuje 3 zł...
U nas conajmniej drugie tyle...
No ale cóż - węgiel też szerokim strumieniem z polskich kopalń płynie w różne miejsca świata, a u nas rząd dopłaca do węgla sprowadzanego zza granicy...
Klasyka wciąż aktualna: "Polska to bardzo dziwna kraj..."
Potwierdzam. 1.5 tygodnia temu byłem i widziałem na własne oczy cukier za ok. 250 forintów...

U nas natomiast wszędzie zmowa cenowa. W Lidlu, Biedrze, Aldi, Kauflandzie, Netto itd cukier dokładnie po 4.99. Ciekawy zbieg okoliczności...

Commander

No tak....o cukrze jeszcze nie było... 

Bo o prawicy komunistycznej wyczytałem już w wątku o Węgrzech.... Litości!!!

BUMERANG

Wiem, że teraz wszyscy "pędzą" ale wracając do innego paliwa. Jest dobra tendencja. Można poniżej siódemki hapnąć 😃

IMG_20220805_045821_564.thumb.jpg.b8f7729c8a009651686f0370afcc2a80.jpg

Zulos
2 godziny temu, Commander napisał:

No tak....o cukrze jeszcze nie było... 

Bo o prawicy komunistycznej wyczytałem już w wątku o Węgrzech.... Litości!!!

No ja rozumiem - wszystko jest OK. Z cukrem też. Zresztą to przecież wina Tfuska...

A komucha poznasz po czynach, a nie po "Bóg, honor, ojczyzna" na ustach...

Sorry, ale to nie ja znowu wywołałem temat:bevil:

My dziś wyjeżdżamy - komuś przywieźć cukier? A może chrust, albo węgiel?:D

Commander
1 godzinę temu, Zulos napisał:

No ja rozumiem - wszystko jest OK. Z cukrem też. Zresztą to przecież wina Tfuska...

A komucha poznasz po czynach, a nie po "Bóg, honor, ojczyzna" na ustach...

Sorry, ale to nie ja znowu wywołałem temat:bevil:

My dziś wyjeżdżamy - komuś przywieźć cukier? A może chrust, albo węgiel?:D

Weź włącz sobie TVN czy co tam chcesz , odłóż telefon i przestań fajdać tą nienawiścią w każdym wątku....

Zulos
W dniu 5.08.2022 o 15:22, Commander napisał:

Weź włącz sobie TVN czy co tam chcesz , odłóż telefon i przestań fajdać tą nienawiścią w każdym wątku....

No comments…🫣

W Chorwacji chyba wprowadzili ceny regulowane na paliwo. Przy autostradach na każdej identyczne ON - 12,80 kun, czyli ok. 8,10 zł.

jacek00

A ja dzisiaj tankowałem diesla po 6.85. Ceny widać powoli spadają