Skocz do zawartości

kemping nad polskim bałtykiem


dramat

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich którzy mogą mi pomóc, potrzebuję rzetelnej informacji na temat dowolnego kempingu nad polskim morzem z przyzwoitymi warunkami sanitarnymi, do tej pory korzystałem z oferty chorwackiej i nie wiem czy są podobne w kraju, proszę o informacje będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lbuster @cikos @MARKON

On nie pytał o kemping rodzinny, tylko kemping z przyzwoitymi warunkami sanitarnymi, podobnymi jak w Chorwacji.

 

@dramat Co rozumiesz przez "przyzwoite"? Dla niektórych sławojka i szlauch z wodą są przyzwoite, a dla innych białe marmury są passe, bo wolą różowe.

Jakość kibla to nie matematyka, więc nie ma jednoznacznych odpowiedzi, ale napisz czego oczekujesz. W Chorwacji spotkałem kible kupą uwalone, więc samo sformułowanie "jak w Chorwacji" to słaba wykładnia.  Niemniej nawet gdyby były rzeczone różowe marmury, to źli pracownicy, a nade wszystko źli turyści mogą wszystko obrócić w nomen omen dramat. 

Generalnie akceptowalne lub dobre warunki sanitarne są na 90% kempingów, więc się nie bój. A jeśli się o coś masz martwić, to raczej o sąsiedztwo na polskich kempingach w sezonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 3 raz w Alexie i standardy mi odpowiadają, ilość toalet, prysznice , czystość, kuchnia, miejsce gdzie można posiedzieć w deszczu, woda, spust szarej wody, prąd, oczywiście woda i spust szarej wody w zależności od standardu parceli, plaża..... Alexa jest na klifie więc 2 opcje albo szybko i blisko albo po schodach 150m, od tamtego roku fajna opcja zrzutu nieczystości i czyszczenia kasety,  restauracja na terenie jak nie odpowiada to za płotem, za brama pieczywo, warzywa, ryby, lodziarnia, gofry..... nie polecam , do kościoła 300m, hulajnogi elektryczne, mini golf, czego więcej trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MARKON napisał:

Ja już 3 raz w Alexie

W sumie to ja już też w Chłapowie byłem 3 razy, marmurki, Lazurowe i Alexa,  wystarczy mi do końca życia. Fajnie jest w Alexie, ale wszystko zaliczone, więc po co wracać? Jedyny powód, jaki widzę, to dla znajomych albo po sezonie, gdzie jest mały wybór ;)

Baw się dobrze :ok: Może kiedyś do Ciebie dołączę. Cały czas chciałbym spotkać się z wieloma osobami z tego forum, nie mówiąc już o "starych" znajomych :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.