Jump to content

Wyjazd w nieznane

Effendi
 Share

Recommended Posts

Jeszcze tylko kawka, kolejne ostatnie sprawdzenie dokumentow i wyposazenia i wyjazd w nieznane....do wiecznie zielonej Szkocji... Spelnienie marzen, pragnien jest juz tak blisko

:hehe::klnie:

szerokości i przyjemności :klnie: po powrocie czekamy na fotorelacje :hehe:

Effendii-zakładam że jedziesz z przyczepą a nie do roboty?Po powrocie koniecznie zdaj relację.Szkocja zawsze mi się marzyła ,może kiedyś uda się ją zobaczyć.

• 3 weeks later...
zakładam że jedziesz z przyczepą a nie do roboty?

Wyjazd był nawet nie z przyczepą tylko na dwa kampery :) że o planach pracy na "wyspie" nawet nie myślałem :)

Ogólnie mówiąc było super, dużo zwiedzania, oglądania..... niezapomniane wrażenia, te pozytywne i negatywne ( bo były i takie..... jak ochłonę i o nich zapomnę to napiszę kilka słów więcej ).......

napiszę kilka słów więcej ).......

:) no to z niecierpliwością czekamy na relację i fotki :)

Szkoda, że w tym sezonie tak mało się widzieliśmy. Opowiedz coś o swojej wyprawie ( jak ochłoniesz) :czerwona:

• 2 weeks later...

.....kilka fotek z wyjazdu.....

powrót do domu, ostatni rzut okiem na wybrzeże Morza Północnego

wjazd na most nad rzeką Forth

i było tak, że stanąłem "oko w oko" z Szkotami

Effendi, ostatnie zdjęcie to REWELACJA !!! :ok: Mam nadzieję, że zjechali z drogi widząc Polaka na przeciw siebie czyli poprostu wystraszyli się i uciekli :ok::ok::ok:

Effendi, Piękne widoki i na pewno niezapomniane chwile... :ok: podziel się większą ilością fotek i relacją z wyprawy :ok::ok:

ostatnie zdjęcie to REWELACJA !!! Mam nadzieję, że zjechali z drogi

Paweł! w tym przypadku to ja stchórzyłem :ok: i dałem "drapaka" na właściwy pas ruchu,....zresztą tamtejsza policja ma dla przybyszów z "lądu" dużą cierpliwość i wyrozumiałość i generalnie pomagają w takich sytuacjach ale nigdy nie reagują nerwowo ( czytaj - mandatowo, a spróbuj gdzieś w kraju pojeździć sobie "pod prąd" :ok: )

a tutaj też taki "zapominalski" jak ja, który poszedł na czołówkę, dla uspokojenia powiem, że obeszło się bez rannych

zakłady R-R w Dumferline ( płn Szkocja ) - jestem ciekaw czy ktoś wie co tam produkują ?

DSC00107.JPG

zakłady R-R w Dumferline ( płn Szkocja ) - jestem ciekaw czy ktoś wie co tam produkują ?

:ok: nazwa z tego rozlatującego się muru nie wiele mi mówi :ok::ok: :ok: :ok: może... :ok:

:ok: reklama na tym rozlatującym się murze :ok: to na pewno nie marka, o której myślę :ok:

Effendi, pewnie silniki do samolotów ,silniki odrzutowe,turbiny gazowe.

A jakie ceny na kempingach? i może jakieś fotki jak one tam wyglądają??